Na KAMIQ YOU FESTu si i letos přijdou na své fanoušci škodovek a milovníci rychlých kol

Průmyslový palác v Praze se již počtvrté promění ve vymazlený prostor nejen pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu a sportu, ale tradičně samozřejmě také rychlých kol.

V sobotu 14. září se tady bude konat KAMIQ YOU FEST, který návštěvníkům přináší Prima COOL a televize ÓČKO. Těšit se mohou na nabitou Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music nebo Vojta D. Chybět ale tradičně nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu.

KAMIQ YOU FEST nabídne kromě fenomenálních hudebních vystoupení v Music zóně i spoustu zábavy pro všechny členy rodiny. Titulárním partnerem KAMIQ YOU FESTu je ŠKODA AUTO, která si pro všechny návštěvníky připravila unikátní 3D pohyblivý simulátor jízdy v autě.

Pár šťastlivců bude mít možnost zkusit na simulátoru porazit v závodu profesionální rallye závodníky, a zasoutěžit si tak o vůz ŠKODA KAMIQ na tři měsíce a svezení vozem R5. Chybět nebude ani úspěšná aktivace Hlas lesa, která měla pozitivní ohlasy už v loňském roce.

Akce ale letos láká i na zbrusu novou Sport zónu, určenou pro všechny sportovní nadšence! Ta nabídne kromě ukázek sportů i možnost potkat známé sportovce z různých odvětví. Tak schválně – už jste si někdy zakopali freestyle fotbal s vícenásobnou mistryní světa? ŠKODA AUTO si zase pro návštěvníky ve Sport zóně připravila workshop na přesnost střely na hokejovou branku, která využívá unikátní diagnostiku hokejového myšlení. Už jste o tom slyšeli? Že ne? Tak se rozhodně přijďte na KAMIQ YOU FEST s touto novodobou hokejovou tréninkovou jednotkou seznámit!

Studentský speciál ŠKODA MOUNTIAQ, ŠKODA KAMIQ a ŠKODA VISION X

Inspiraci všem návštěvníkům jistě přinese zbrusu nový vůz ŠKODA MOUNTIAQ, navržený studenty Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO. Na místě najdete navíc přímo i lektory a studenty této školy, kteří se budou věnovat vašim zvídavým dotazům a vůz osobně představí. Na akci uvidíte i nový vůz ŠKODA KAMIQ nebo zcela unikátní vizi kompaktního crossoveru ŠKODA VISION X. K dispozici bude také celý SUV park, kde si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet jízdní vlastnosti SUV aut ŠKODA.

Speciálně pro pány bude připravena správná chlapská „zašívárna“ v podobě Men zóny, kde budou moci ochutnat různé drinky, pozměnit svůj styl v barberu shopu, ulítnout si na airbrush tetování, a dokonce se nechat vyfotit s Playboy bunnies. Dámy jistě ocení Beauty zónu a děti se zase vyřádí s Primáčkem. Tradičně nebude chybět Gaming zóna s virtuální realitou, nejnovějšími herními peckami i finále FORTUNA COOL Ligy.

Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci nalezneteZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal.