Nadupané zimní dvojčíslo Prima vychytávek je tady!

Ve vzduchu už voní cukroví a jehličí a všude kolem se vznáší slavnostní atmosféra Vánoc. Přípravy na ně vám usnadní a dlouhou chvíli zkrátí zbrusu nové nadupané dvojčíslo časopisu Prima vychytávky, které právě vychází! Najdete v něm vánoční dekorace, recepty na polévky na zahřátí nebo návody na výrobu netradičních dárků.

Tématem aktuálního dvojčísla jsou, jak jinak, Vánoce! Časopis proto přináší celou řadu nápadů na dárky vlastní výroby, které potěší celou rodinu. Co takhle vyrobit babičce vzpomínkovou fotostěnu, tatínkovi odkládací stolek ke gauči a mamince lapač snů? Přinášíme i vychytávky, které vám usnadní velké rodinné sešlosti během svátků – příval návštěvníků v předsíni snadno zvládnete s novým botníkem a věšákem vlastní výroby.

Sváteční čas domů přivolá vánoční výzdoba v podobě svícnu ze šišek, vánočního skřítka z polínka, snadno vyrobeného zvonku z květináče nebo ozdobného věnce z proutí. A protože k Vánocům patří i vynikající jídlo a pití, nezapomínáme ani na recepty. Pustit se tak můžete do výroby bezlepkových vosích hnízd, nepečeného medovníku nebo vánočních kuliček. Návštěvy pak jistě překvapí i vynikající a překrásný slaný dort.

Jako vždy přineseme i pár rad na zahradu, tentokrát třeba na péči o koi kapry v zahradních jezírcích. Ukážeme, jaké nástroje použít na zimní roubování, a poradíme, jak zbavit nářadí rzi, než ho uložíte k zimnímu spánku. Vánoční nadílku s námi pak můžete nadělit i ptáčkům – spolu s návodem na výrobu krmítka prozradíme, co jim do něj můžete nasypat.

Časopis Prima vychytávky obsahuje to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky, Receptář prima nápadů a Libovky Pepy Libického. Najdete ho na všech novinových stáncích již od středy 25. listopadu a za pouhých 37 Kč získáte speciální dvojčíslo s více než 70 stránkami. Časopis můžete dostávat i přímo do své schránky s předplatným na celý rok 2021 ZDE.