Naučte se s Primáčkem anglicky i z domova

Naučte se s Primáčkem anglicky i z domova

Vybudování dobrého vztahu k cizím jazykům je mnohem důležitější než sáhodlouhé seznamy naučených slovíček. Děti si neustále potřebují hrát a je pro ně přirozené, když mohou učení prožívat formou zábavy, bádání a tvoření. Pomocí hry se s radostí, a hlavně dobrovolně dokážou naučit spoustu nových slovíček a základních prvků gramatiky.

Proto jsme společně s časopisem Primáček připravili soubor pracovních listů, které dětskou zvídavost podpoří, a zároveň naše nejmenší i něco naučí. Pracovní listy jsou zaměřeny na tři témata, která naleznete přímo pod článkem.

První z nich představí základní slovní zásobu z oblasti matematiky. Děti se naučí počítat do deseti nebo rozpoznat a pojmenovat základní geometrické tvary. Druhou oblastí, kde se děti mohou hravě učit, je lidské tělo. Procvičí si všechny části od hlavy až k patě, včetně obličeje a pojmenování všech prstů. Na závěr si mohou naučená slovíčka procvičit s písničkou a tanečkem. Samozřejmě nebudou chybět ani roční období, měsíce nebo dny v týdnu.

Pokud vás forma zpracování a obsah pracovních listů zaujaly, máme pro vás připravené předplatné dětského časopisu Primáček, který z celkem 28 stran nabízí 24 pracovních listů, plných zábavného poznání. Časopis si můžete objednat bezkontaktně přímo do své schránky zde. 28 stran plných zábavy k vám dorazí každé tři měsíce a nebudou chybět ani hodnotné dárky ve všech příbalech. Pokud chcete své nejmenší potěšit na narozeniny nebo jen tak, předplatné lze věnovat společně s dárkovým certifikátem, který naleznete zde.