Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!

Pouhé sny se stávají skutečností, což takhle načepovat si pivo kdykoli na něj přijde chuť?

Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá nový Pivní hotel s puncem naprosto jedinečného konceptu ubytování. Národ pivařů si tak bude moci poprvé v České republice dopřát konzumaci piva přímo v pohodlí hotelových pokojů, které jsou opatřeny svou vlastní pípou.

Hotel zasvěcený pivu vychází z jedinečného zázemí samotného pivovaru Zlatá kráva. Ten dal prostor vzniku novému modernímu ubytování, které Vás dostane svou jedinečností – každý pokoj je originál, se svým vlastním příběhem a nezapomenutelnou atmosférou, a každý je pojmenovaný po jednom pivu z pivního z repertoáru Zlaté krávy. Pivní hotel nabízí také kvalitní pivní lázně stvořené k relaxaci a odpočinku v pivní koupeli s - jak jinak než - vlastním výčepem! K hotelu náleží v neposlední řadě také wellness s vířivkou, saunou, zážitkovou sprchu atd., pivovarská stodola vhodná k pořádání akcí nejrůznějšího typu, šalanda s výhledem na pivní varny a mnoho dalšího. Hotel nabízí kompletní zázemí pro všechny, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso Aberdeen Angus z vlastní farmy, nebo třeba zabavit své ratolesti na dětském hřišti.

Vítejte v nové pivní dimenzi! Otevíráme v únoru 2021 a moc se těšíme :) Již nyní můžete obdarovat sebe nebo své blízké poukazy na ubytování nebo do pivních lázní, které pohodlně nakoupíte na našem voucherovém portálu https://nasevouchery.cz/. Více informací o hotelu naleznete na www.pivnihotel.cz.