Podzimní číslo časopisu Prima ZOOM přináší další zajímavý a tentokrát výškový rozhovor – s mistrem světa Adamem Ondrou

Podzimní číslo časopisu Prima ZOOM přináší další zajímavý a tentokrát výškový rozhovor – s mistrem světa Adamem Ondrou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 27. srpna a kromě množství zajímavostí z vysílání kanálu Prima ZOOM přináší také exkluzivní interview s ikonou světového lezectví Adamem Ondrou. Vylézt skálu je pro něj jako hlavolam a skleničku alkoholu si dá jen výjimečně. A co o sobě ještě prozradil? Nové číslo najdete na všech novinových stáncích za 68 Kč.

Adam Ondra dokáže přemýšlet i dva týdny nad nejlehčí možnou metodou, jak vylézt obtížnou stěnu. Šéfredaktorka Lenka Klicperová ho však vyzpovídala i z dalších zajímavých věcí. Aktuální vydání se dále věnuje rozmanitým tématům – runám jako symbolu zla a tomu, proč je nacisté zneužili, dějinám a tajnostem antikoncepce, dále vás provedeme historií toalet, zavítáme do nejuzavřenější země světa, Severní Koreje, nebudou chybět ani utajené příběhy českých dějin, s tatrou se vydáme na cestu kolem světa a uchvátí vás krása vlakových nádraží. To vše je jen malá ochutnávka z rozmanité nabídky. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí.

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA PRINT. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci s nakladatelstvím DONAU MEDIA. Časopis Prima ZOOM si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky, a to na webu SEND.cz, a využít tak zvýhodněné nabídky čtyř čísel za cenu tří.