PRAGUE KEMP LETŇANY bude dějištěm hvězdných koncertů, divadelních představení i filmových večerů

PRAGUE KEMP LETŇANY bude dějištěm hvězdných koncertů, divadelních představení i filmových večerů

Deset týdnů zábavy, umění, hvězdných vystoupení i interaktivní zábavy pro celou rodinu. To je unikátní projekt PRAGUE KEMP LETŇANY, který přinese do výstaviště PVA EXPO PRAHA nabitý program od 13. června do 21. srpna. Premiérový ročník propojí široké spektrum uměleckých činností a žánrů v jeden celek a nabídne návštěvníkům komplexní letní koktejl vystoupení, událostí, aktivit a eventů.

V areálu letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA se budou po téměř celé léto odehrávat živá vystoupení hudebníků, divadelních souborů, ale například také debaty a setkání se zajímavými osobnostmi. V programu PRAGUE KEMP LETŇANY nebudou chybět filmová promítání, akce pro rodiny s dětmi, sportovní události a mnoho dalších atraktivních aktivit.

V rámci programu se v Letňanech představí hvězdná jména. Již během měsíce června vystoupí například skupina Olympic, která poprvé představí nového člena kapely, klávesistu Pavla Březinu. Návštěvníci se mohou těšit také na Adama Mišíka, Vladivojnu La Chia, Arakain, Petra Koláře s kapelou, Jamese Colea nebo kapelu Botox. Podrobný program najdete na www.praguekemp.cz.

Návštěvníci si mohou koupit vstupenky na jednotlivé akce již nyní ve zvýhodněném online předprodeji, případně na místě. Akce si mohou vychutnat zájemci také přímo ve svém voze zakoupením vstupenky pro automobil. Více na www.vstupenky-pva.cz.