Vychází nová kniha Prima mazlíček – Příběhy s dobrým koncem

Vychází nová kniha Prima mazlíček – Příběhy s dobrým koncem

Kdyby psi uměli mluvit, povzdechnou si občas milovníci psích mazlíčků… Jenže oni umí, nebo alespoň vědí, kdo jim naslouchá. Nyní však můžete zjistit, že jejich život není vždy jen k popukání. Vychází průvodce psí duší plný příběhů, které chytnou za srdce.

Online a televizní projekt Prima mazlíček se snaží pomoci potřebným zvířatům, a proto přichází s novou knihou třiceti skutečných příběhů vyprávěných samotnými psi, jejich pány nebo ošetřovateli. Co vše ale musejí pejsci prožít, než najdou svůj vysněný domov s měkkou pohovkou, stále plnou miskou a milující rodinou? Poznejte výpravu za štěstím očima samotných bojovníků.

Příběhy mazlíčků, kteří to neměli v životě úplně snadné a chvíli jim trvalo, než našli své štěstí, sepsala Klára Kotábová. Ilustrací se ujala herečka a milovnice pejsků Kateřina Kaira Hrachovcová. Ta knihu navíc doplnila krásnou úvahou na téma: Jak důležití jsou psi v životě lidském, co dávají oni nám a my jim.

Začtěte se do vyprávění těch, kteří se o své místo na slunci museli pořádně porvat. Knihu Prima mazlíček – Příběhy s dobrým koncem vydává agentura Solootions, TV Prima a Euromedia. K dostání bude od 16. srpna na e-shopu.