Vychytané trenýrky s praktickým dárkem

Vychytané trenýrky s praktickým dárkem

To by to nebyl Láďa Hruška, kdyby pro vás neměl přichystanou nějakou vychytanou novinku. Tentokrát je na řadě limitovaná edice stylových trenýrek ve dvou originálních vzorech.

Trenýrky jsou klasika, která přináší volnost. Jsou ideální na domácí nošení a na spaní. Na rozdíl od slipů blahodárně působí na zdraví a kondici mužů. Jedním z dalších bonusů je i to, že sluší opravdu každému muži, ať už je štíhlý, svalnatý nebo s kilem navíc. A samozřejmě nemusíme zůstávat jen u pánů, protože tento kousek oblečení si v poslední době velmi oblíbily i dámy, které je často volí jako spodní díl pyžama na spaní.

Firma Styx, český král mezi výrobci trenýrek, je šije ze 100% bavlny, takže jsou vhodné jak na celodenní nošení, tak na klasické domácí povalování. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vložený pátý díl, takže se nebudou nikde zařezávat. Klasickou gumu zdobí nášivka loga Styx.

Ke každému nákupu navíc obdržíte roušku ve stejném designu, která s trenkami perfektně ladí. Buďte styloví jako Láďa, oživte svoji denní rutinu a zlepšete si náladu v nelehkých časech.

Trenýrky jsou také vhodným dárkem, který si můžete objednat z pohodlí domova, a potěšit tak sebe i svého partnera. A kde můžete takovou parádu koupit? Trenky se stylovými motivy na vás čekají na trenyrkarna.cz.