Zimní číslo Prima vychytávek ví, jak navodit vánoční atmosféru v pohodlí domova

Zimní číslo Prima vychytávek ví, jak navodit vánoční atmosféru v pohodlí domova

Ježíšek je na cestě, a proto se na něj spolu v novém dvojčísle Vychytávek připravíme. Ukážeme, jak vybrat i vyrobit vánoční dekorace a čím překvapit své blízké pod stromečkem. Samozřejmě máme i tipy, jak se postarat v zimě o zahrádku.

K Vánocům neodlučně patří sníh, dárky, cukroví, a především výzdoba. Hlavní hvězdou každého domova by měl být vánoční stromek a kutilové si v novém čísle Prima vychytávek přijdou na své s návodem na originální stromek ze starých palet či stromeček z chvojí. Ne vždy se v zimě dočkáme sněhu, proto ukážeme, jak vyrobit sněhuláka z kulatiny, který jen tak neroztaje. Své blízké můžete mile překvapit vlastnoručně vyrobenými dárky podle našeho návodu – babičku a dědečka potěší vánoční prkénka a mamince udělá radost třeba dárkový třípatrový dortík.

Každý netrpělivě čeká na cukroví, vánočku nebo punč. Kromě klasiky pro vás máme i unikátní recepty, třeba na výborný zázvorovo-jablečný džem či pomerančovo-rajčatovou a dýňovo-mandarinkovou marmeládu. Naučíme vás připravit ovocný tatarák a máme i skvělý recept na šunkové koleno či sloní mls.

O Vánocích nesmíme zapomenout ani na naše mazlíčky. Naučíme vás upéct vymazlené sušenky pro pejsky a odhalíme i tajemství původu a chovu bengálských koček. V zimě je potřeba ochránit zahrádku před mrazem, aby celoroční péče o ni nepřišla vniveč, a my ukážeme, jak na to. Představíme i pěstování kiwi či granátových jablek a dozvíme se něco o rakytníku a keři leukothoe.

Časopis Prima vychytávky přináší to nejlepší z pořadů Vychytávky Ládi Hrušky a Receptář prima nápadů. Prosincové dvojčíslo, které obsahuje16 stránek plných čtení pro všechny kutily, zahrádkáře a milovníky nejrůznějších vychytávek a zlepšováků navíc, si můžete právě teď zakoupit na pultech trafik za pouhých 35 Kč. A na celý příští rok si můžete objednat předplatné časopisu, nyní s dárkem v podobě stolního kalendáře s nakládanými recepty.