CNN Prima News Praha 5

Praha 5

Výpis příspěvků ke štítku „Praha 5“

Markovič: Poplatek za vjezd do centra? Lidé se tudy nejezdí projet z plezíru, ale protože musí

Zpoplatnit vjezd do centra Prahy v tuto chvíli nepovažuji za dobrý nápad, zhodnotil ve vysílání CNN Prima NEWS šéfredaktor webu Autosalon.tv Jan Markovič. Poplatek podle něj pouze zkomplikuje situaci obyvatelům, kteří budou muset vymýšlet objízdné trasy a způsobí zácpy v okolních ulicích. Připomněl, že se tam lidé navíc nejezdí projet jako na závodní okruh, ale zkrátka jen protože musejí.

Policie zadržela muže, který střílel u pražského klubu. Hrozí mu až deset let za mřížemi

Policie zadržela čtyřiatřicetiletého muže, který v noci na pátek po potyčce několikrát vystřelil proti vchodu do klubu v Masné ulici v Praze a zranil přitom dalšího muže. Zadržený muž je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, za což mu v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Informoval o tom policejní mluvčí Richard Hrdina.

Muž v Praze srazil ženu do kolejiště metra a v klidu odešel. Brutální útok zachytila kamera

Pražští policisté vypátrali padesátiletého muže, který podle nich shodil ženu z nástupiště metra Smíchovské nádraží do kolejiště a způsobil jí velmi vážná zranění. Muže kriminalisté obvinili z výtržnictví a pokusu o těžké ublížení na zdraví. V případě odsouzení mu hrozí až desetiletý trest odnětí svobody, uvedl v pondělí policejní mluvčí Jan Rybanský.

Vysklené okno, rána do hlavy i rasistické urážky. Člen Slováčkovy kapely prožil děsivý útok

Zpěvák Ondřej Provazník, který koncertuje s uznávaným saxofonistou Felixem Slováčkem, čelil fyzickému napadení. Při výjezdu z chatové oblasti Višňovka ve Velké Chuchli na něj zaútočil jiný muž. „Řidič stěhovací firmy mi zablokoval cestu. Jeho spolujezdec vyskočil z auta a začal mi nadávat: ‚Ty špinavej cigáne, okamžitě vystup,‘“ popsal čtvrteční incident deníku Aha!. Provazníkovi následně kopal do auta a nakonec mu vysklil levé okno. Hudebník proto okamžitě na místo přivolal policii. Ta redakci CNN Prima NEWS potvrdila, že se incidentem zabývá.

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.