CNN Prima News Praha 5

Praha 5

Výpis příspěvků ke štítku „Praha 5“

Vysklené okno, rána do hlavy i rasistické urážky. Člen Slováčkovy kapely prožil děsivý útok

2. března 2023 19:45

Zpěvák Ondřej Provazník, který koncertuje s uznávaným saxofonistou Felixem Slováčkem, čelil fyzickému napadení. Při výjezdu z chatové oblasti Višňovka ve Velké Chuchli na něj zaútočil jiný muž. „Řidič stěhovací firmy mi zablokoval cestu. Jeho spolujezdec vyskočil z auta a začal mi nadávat: ‚Ty špinavej cigáne, okamžitě vystup,‘“ popsal čtvrteční incident deníku Aha!. Provazníkovi následně kopal do auta a nakonec mu vysklil levé okno. Hudebník proto okamžitě na místo přivolal policii. Ta redakci CNN Prima NEWS potvrdila, že se incidentem zabývá.

Odstartovala největší freestyle show COOLIFE FEST. Podívejte se, na co se můžete těšit

Téma: Komerční sdělení
21. května 2022 10:46

Největší freestyle show, která v ČR nemá obdoby, odstartovala v sobotu ráno na pražské náplavce. Už od rána jsou tam k vidění exhibice zástupců českého freeskiingu a snowboardingu, swoop freestylu, highdivingu, fly, jet i skateboardů. Pro milovníky BMX si kanál Prima COOL připravil opravdovou pecku – mistrovství ČR v minirampě na pontonu uprostřed Vltavy. COOLIFE FEST celý den provází zajímavé workshopy, filmy i přednášky, zakončené koncertem Paulieho Garanda a afterparty na Cargo Gallery s jedinečnou atmosférou. Pojďte se s námi mrknout, jak to na náplavce právě teď žije prostřednictvím streamu.

Dárkové balíčky s alkoholem na účet radnice. Bývalého tajemníka Prahy 5 stíhá policie

18. června 2020 06:51

Fiktivní smlouvy členů rodiny s radnicí Prahy 5, dárkové balíčky s alkoholem na účet městské části a celková škoda cca tři miliony. Takové jsou podle informací CNN Prima NEWS důsledky působení bývalého nejvyššího úředníka městské části Praha 5 a bývalého tajemníka Josefa Žebery. Ten nyní čelí trestnímu stíhání, zjistila redakce.