CNN Prima News přestřelka

přestřelka

Výpis příspěvků ke štítku „přestřelka“

Záběry ze surové přestřelky v lese. Ukrajinci se přímo střetli s ruskými okupanty

21. ledna 2023 05:59

V Luhanské oblasti nadále zuří tvrdé boje. K ostrým střetům mezi ukrajinskou a ruskou armádou dochází například u města Kreminna. Do bojů se zapojují i Ukrajinské speciální operační síly (SOF), které zveřejnily další video z bojů, tentokrát ze surové přestřelky v lese. Záběry, jejichž pravost ani okolnosti vzniku není možné nezávisle ověřit, se šíří po sociálních sítích.

Nelítostná přestřelka v lese. Ukrajinci zveřejnili záběry z intenzivních bojů s okupanty

19. ledna 2023 11:34

Zatímco v Doněcké oblasti zuří vůbec nejkrvavější boje od vypuknutí ruské invaze na Ukrajinu, klid stále není ani v Luhanské oblasti. K ostrým střetům mezi ukrajinskými obránci a ruskými okupanty dochází například u města Kreminna. Do bojů se zapojují i Ukrajinské speciální operační síly (SOF), které zveřejnily nové video ze surové přestřelky v lese. Záběry, jejichž okolnosti není možné nezávisle ověřit, se šíří po sociálních sítích.

Záběry ze surové přestřelky: Ukrajinská speciální jednotka nečekaně zaútočila

16. ledna 2023 11:36

Na Ukrajině nadále zuří tvrdé boje tamní armády s ruskými okupanty. Dalším úspěšným útokem na ruské pozice se pochlubily Ukrajinské speciální operační síly (SOF). Těm se podle ukrajinského generálního štábu povedlo zneškodnit ruské kulometné hnízdo včetně nespecifikovaného počtu okupantů. Video ze zmíněného úderu, jehož vznik a okolnosti není možné nezávisle ověřit, se šíří po sociálních sítích.

Masakr mezi okupanty v baru. Opilé ruské vojáky vytočili agenti FSB, navzájem se postříleli

1. září 2022 16:45

Web Yahoo News se dostal k interním dokumentům, ze kterých vyplývá, že v ukrajinském Chersonu došlo v červnu k podivnému incidentu mezi ruskými složkami. Agenti Federální služby bezpečnosti (FSB) tam měli obořit na vojáky Moskvy, kteří popíjeli alkohol v tamním podniku. Opilci na oplátku vytáhli zbraně, při potyčce zemřeli tři lidé.

Spor kvůli inzerátu pokračuje. Babiš se Bartošovi vysmál, šéf Pirátů teď ostře reagoval

21. července 2022 12:05

Na ministerstvu pro místní rozvoj na rozdíl od Andreje Babiše postupujeme podle zákona a na místo ředitele odboru vybíráme člověka přes výběrové řízení, hájí šéf resortu Ivan Bartoš (Piráti) inzerát, který před týdnem sdílel i na svém Facebooku. V něm shání „někoho šikovného, kdo by pomohl vyřešit krizi bydlení“. Expremiér se inzerátu vysmál, podle Bartoše je to ale Babišova „typicky hysterická reakce“, když se pirátský ministr snaží napravit „osm let šlendriánu“.

Šok pro známého fotbalistu. Policie ho s namířenými zbraněmi vytáhla z auta, hledala střelce

18. července 2022 16:33

Velmi nepříjemný a nečekaný zážitek má za sebou Tiemoué Bakayoko, fotbalista patřící londýnské Chelsea. Začátkem července projížděl ještě s jedním pasažérem ulicemi Milána, když byl zastaven policisty, kteří ho se zbraní v ruce donutili vystoupit a pak mu přichystali důkladnou prohlídku. Mysleli si, že je členem jednoho z gangů, které se zapojily do přestřelky.

Přestřelky na východě Ukrajiny pokračují. Situace je „velmi nebezpečná“, zní z Kremlu

18. února 2022 12:13

Kreml označil situaci v Donbasu na východě Ukrajiny za velice znepokojivou a potenciálně velmi nebezpečnou. V oblasti jsou hlášeny další přestřelky a ostřelování mezi ukrajinskými jednotkami a proruskými separatisty. O situaci okolo dění na východě Ukrajiny ruský prezident Vladimir Putin jednal se členy své bezpečnostní rady, uvedl v pátek jeho mluvčí Dmitrij Peskov. Potyčky jsou nejhorší od roku 2015.