reklama
CNN Prima News přestup

přestup

Výpis příspěvků ke štítku „přestup“

Dejte mu 24 milionů týdně a já chci také plat. Jak Haalandův agent nepřesvědčil Chelsea

Fotbalové přestupové vody jsou v posledních dnech a týdnech pořádně zčeřené. Nejaktuálnější je příběh o tom, jak to dopadne s Kylianem Mbappém a jeho potenciálním přesunem z Paris Saint-Germain do Realu Madrid. Trochu ve stínu proto zůstává jiný fotbalový fenomén Erling Haaland, aktuálně hráč dortmundské Borussie. A to přesto, že se o jeho přesunu mluví už řadu týdnů. Německý deník Bild naznačil, proč to s jeho transferem vázne.

Ve stopách Messiho. Brankářka Votíková podepsala s PSG, má stejné číslo jako Argentinec

Mladá generace si Barboru Votíkovou spojí především s tvorbou obsahu na Youtube, každopádně jde o jednu z nejlepších českých brankářek posledních let. Patří mezi opory reprezentace, dlouhé roky strážila branku pražské Slavie. Teď přichází nová výzva, a to pořádná. 24letá gólmanka přestupuje do Paris Saint-Germain a může říct, že hraje za stejný klub jako hvězdný Lionel Messi.

Přestup Messiho pomůže celé Francii. Radši bych ho ale viděl v Anglii, říká Rozehnal

Bývalý reprezentační obránce David Rozehnal si může nyní říct: „Hrál jsem za stejný tým jako Lionel Messi.“ Sice se v Paris Saint-Germain minuli o 14 let, ale to na věci nic nemění. Český exfotbalista si i tak přál, aby hvězdný Argentinec šel spíše do Anglie. Pokud by se ale objevila možnost se s hvězdným Argentincem setkat, bude to pro bývalého reprezentačního obránce splněný sen. Prozradil to pro CNN Prima NEWS.

reklama