reklama
CNN Prima News přestup

přestup

Výpis příspěvků ke štítku „přestup“

Cesta za miliony. Stanciu zřejmě zahodí ambice a vydá se dělat fotbal do Wu-chanu

27. ledna 2022 10:01

Patří mezi nejlepší hráče celé české ligy, svým umem tuto soutěž často přerůstá. I proto se u fotbalisty Slavie Praha Nicolae Stancia vytrvale hovoří o jeho odchodu z Vršovic. „Sešívaní“ doposud nabídky odmítali, nicméně teď pravděpodobně neodolají. Podle informací iDnes.cz má rumunský záložník namířeno překvapivě do Číny, konkrétně Wu-Chanu.

Sci-fi, nebo realita? Ronaldo je u Rudých ďáblů nespokojený, nabízí se Barcelona

11. ledna 2022 12:09

Cristiano Ronaldo se v létě po 12 letech vrátil do zcela jiného Manchesteru United, než který v roce 2009 po třech získaných titulech v Premier League opouštěl. „Rudí ďáblové“ se hledají, zatím nezafungovalo ani odvolání dlouho kritizovaného kouče Oleho Gunnara Solskjaera a angažování dočasného trenéra Ralfa Rangnicka. Kabinou zmítá nespokojenost a portugalská hvězda není výjimkou. Ve hře je předčasný odchod a španělská média mluví o dost nečekané variantě.

Mbappého plán: Zatím zůstat, vyřadit Real z Ligy mistrů, pak se u něj nechat zaměstnat

29. prosince 2021 13:29

Největší hvězda francouzského fotbalu Kylian Mbappé se s přestupovým obdobím za dveřmi opět dostává do tornáda spekulací. Zůstane v Paris Saint-Germain? Půjde konečně do Realu Madrid? Sám hráč se vyjádřil, jak to v následujících měsících bude. Chce v první polovině roku 2022 s PSG vyhrát vše, co jde, o vzdálenější budoucnosti nemluví. Fotbalová komunita má jasno o tom, že v létě se přesune do Španělska.

Schick odmítá srovnání s Lewandowským a těší se na zápasy: Doma akorát žeru

29. prosince 2021 06:35

Český fotbalista Patrik Schick udivil na letním mistrovství Evropy bravurním gólem z poloviny hřiště do sítě Skotska. S pěti góly se stal společně s Cristianem Ronaldem nejlepším střelcem šampionátu. I po zranění zářil v podzimní části německé Bundesligy, kde v dresu Bayeru Leverkusen nastřílel 16 branek, čímž vytvořil klubový rekord. A s náskokem 207 bodů vede po polovině sezony anketu Zlatý míč pro nejlepšího českého fotbalistu. Po vyhlášení dílčích výsledků ankety poskytl rozhovor pro novináře.

KOMENTÁŘ: Ber, dokud můžeš, Sparto. Dále oddalovat odchod Hložka se může vymstít

22. prosince 2021 22:00

S každým přestupním obdobím se vrací otázka: Opustí už Adam Hložek Spartu a vydá se za zajímavou destinací v zahraničí? Zatímco dva roky zpátky by nebylo na místě mladému talentovi radit, aby zdrhal za kopečky, momentálně je situace zcela odlišná. Nabídky jsou, ale ochota klubu pustit 19letého supertalenta nikoliv. A začíná se rodit obava, aby na Letné neprováhali ideální chvíli na to, jak klenot co nejvíce zpeněžit a zároveň mu dopřát co nejlepší budoucnost.

Za fotbalistu zaplatili tunou brambor. Mělo jít o žert, ale byl z toho bizarní přestup

24. října 2021 21:06

Fotbalista Jack Grealish nedávno v létě pokořil přestupový rekord anglické Premier League, když se z Aston Villy stěhoval do Manchesteru City za 100 milionů liber – téměř tři miliardy korun. To je trochu jiný svět, kterému se klub Czarne Golanka Dolna z nižší polské soutěže nemůže rovnat. Za hráče Dawída Rybu proto zaplatil tunou brambor.

reklama