CNN Prima News přestup

přestup

Výpis příspěvků ke štítku „přestup“

Messi se vrací do Barcelony, přečetl si svět přestupovou bombu. Katalánci ale zatím jen sní

5. října 2022 10:52

Čas utíká a Lionel Messi už je za polovinou svého kontraktu v Paris Saint-Germain, do kterého loni přestoupil z Barcelony. Z klubu, ve kterém předtím strávil celý profesionální život i část toho mládežnického. Katalánský gigant má navždy rezervované místo v srdci argentinského génia. A teď se objevily zprávy, podle kterých se malý velký muž na milované místo k 1. červenci příštího roku jistojistě vrátí. Ale opravdu?

Kdo mě chce? ptá se dál Ronaldo. My určitě ne, odpovídají fanoušci Atlétika

28. července 2022 18:01

Ne, opravdu mě nepřesvědčíte, stále chci pryč, tak mi nebraňte. Zhruba tak v posledních dnech vypadá debata Cristiana Ronalda s vedením Manchesteru United. Jeden z nejlepších fotbalistů historie by rád zakotvil v jiném evropském velkoklubu, třeba i Atlétiku Madrid. Jenže je tu minimálně jeden zásadní problém – celkem devět let dlouhá minulost v konkurenčním Realu. A to nedokážou fanoušci potenciálního nového zaměstnavatele CR7 ignorovat.

Dominátor sepsul Jaškina za návrat do KHL. České politiky Hašek viní z podpory fašismu

26. července 2022 12:36

Český reprezentační útočník Dmitrij Jaškin se po sezoně strávené v NHL vrací do Kontinentální hokejové ligy. Kontroverzní přestup zkritizoval Dominik Hašek. Legendární gólman však více než Jaškina viní české politiky. Ty osočil z toho, že nechá vlastní občany podporovat fašismus. Hokejista ruského původu podepsal roční smlouvu s Petrohradem. Jaškin je tak již třetím Čechem, který i přes probíhající ruskou invazi na Ukrajinu bude hrát ruskou soutěž.