Nejvyšší čas naplánovat rodinnou dovolenou - BLUE STYLE PRIMA FEST, jen dnes vstupenky za zvýhodněnou cenu!

Do prázdnin zbývá posledních šest týdnů, a vy máte nejvyšší čas plánovat všechna rodinná letní dobrodružství. Zarezervujte si babičky, vyberte pro děti ještě poslední termíny na tábory a podívejte se také po akcích, které celé vaší rodině naplní prázdninové víkendy zábavou, vzděláváním a parádními zážitky. Jedna taková akce se chystá na pátek 12. a sobotu 13. července, jmenuje se BLUE STYLE PRIMA FEST a proběhne v Šiklandu na Vysočině. Tenhle primá

Festival BLUE STYLE PRIMA FEST je skutečně rodinný festival plný hudby, zábavy, ale i vzdělávání. Po celé dva dny budou hudební pódia obsazená hvězdnými jmény, mezi něž patří Marie Rottrová, David Koller, Ilona Csáková, Xindl X, Mandrage, Slza či Ewa Farna. Spolu s dětmi se můžete vydat do místního westernového městečka a zahrát si na pořádné kovboje, k vidění je také zoopark, voda vás zchladí v aquaparku a bát se budete moct ve strašidelném zámku Draxmor. Větší děti se určitě rády nechají lapit virtuální realitou a spoustou novinek v tzv. gaming zóně. Mrňouskové si užijí oblíbené skupiny, jako je Pískomil se vrací, Šlapeto, Maximum Turbulenc, a chybět nebude ani nepřekonatelná Dáda Patrasová. Tátové budou nadšení z jízdy v bojovém vozidle i řádění na čtyřkolce, pro maminky je přichystaná beauty zóna s líčením a wellness hýčkáním.

U toho prostě nechcete chybět. Zvlášť když dnes při koupi dvou kusů vstupenek zaplatíte jen 800 Kč. Tak neváhejte a nakupujte - v síti Ticketportal. A ještě jedna důležitá věc: děti do 120 cm výšky mají celá BLUE STYLE PRIMA FEST zdarma! Uvidíme se!