Tento pátek odstartuje největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině

První ročník největšího rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST v Šiklandu na Vysočině se bude konat ve dnech 13. a 14. července a nabídne spoustu zábavy, zážitků, hudebních vystoupení i setkání se známými herci a moderátory televize Prima.

Už v pátek se mohou návštěvníci těšit na vystoupení Petra Koláře, skupinu Mňága a Žďorp nebo na show Daniela Nekonečného. Večer bude potom zakončen projekcí pohádky Čertoviny v letním kině. Druhý den přinese koncert Lucie Bílé, Ewy Farné nebo skupin Olympic, Slza či Jelen.

Dámy čekají dva dny plné hýčkání v Beauty zóně, kde se mohou těšit například na workshop Studia Hairex. V něm se dámy naučí, jak plést správně copy a copánky. Návštěvnicím zároveň budou aplikovat barevný vlasový make-up, natočí vlasy, vytvoří vlny, vyžehlí vlasy nebo nasadí barevné pramínky.

Využít služeb budou moci také ve stánku kadeřnického salonu ADAM. Ten si pro návštěvnice na BLUE STYLE PRIMA FESTu připravil festivalovou nabídku: párty copánky nebo divoké lokny.

Zkrátka ale nepřijdou ani pánové. Těm Studio Hairex nabídne pánský střih či úpravu vousů. Budou si ale moci vyzkoušet třeba i jízdu bojovými vozidly nebo využít služeb profesionálních holičů v Men zóně.

Zopakovat si základy první pomoci a potkat se s oblíbenými hrdiny ze seriálové nemocnice Rubava budou moci všichni návštěvníci na stánku Modrého kódu a Českého červeného kříže v sobotu 14. července.

BLUE STYLE PRIMA FEST bude kreativní

V instax fotozóně se budou moci zase všichni vyfotit u kreativní fotostěny, vyrobit si z instax fotky magnet na ledničku nebo se zavrtat do instax dílny a vyrobit si vlastní instax album. Navíc bude možné přispět za fotografii dobrovolnou částkou, která poputuje na podporu dětí z dětských domovů. Na BLUE STYLE PRIMA FESTu bude také probíhat soutěž o instax square SQ6.

Na místě bude rovněž LUXOR čítárna, kde bude možné zapůjčit si knihu, vyfotit se ve fotokoutku a účastnit se autogramiády některého ze známých autorů. Vybrat si knížku z knihovny, zapůjčit si deskové hry s piknikovou dekou nebo si odpočinout v lehátku ve stánku LUXOR bude moci každý.

Bohatý program pro děti i teenagery

Ti nejmenší se zabaví na HASBRO DĚTSKÉ STAGI, kde vystoupí například skupina Kašpárek v rohlíku, Dáda Patrasová, Pískomil se vrací nebo Maxim Turbulenc.Teenageři se budou moci vyřádit v Gaming zóně. V Dětské zóně od Hasbra bude spousta zábavy a aktivit pro ty nejmenší. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebude chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni. Petšopáci s sebou zase přinesou spoustu legrace při malování na obličej, soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici.

BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne nejen hudbu a zábavu, ale také Blue Style relax zónu, určenou pro všechny, kteří se budou chtít na chvíli přenést ze světa zábavy a dovádění na písečnou pláž, relaxovat pod slunečníkem u bazénu nebo se osvěžit drinkem. Návštěvníci tu najdou také mobilní pobočku CK Blue Style, kde lze na místě zarezervovat zájezd do některého z hotelů, získat extra BLUE STYLE PRIMA FEST slevu, vytočit si na kole štěstí extra zvýhodnění nebo vyhrát přímo v rámci festivalu rodinnou dovolenou od CK Blue Style do některé z destinací úplně zadarmo! CK Blue Style rozdává 3 rodinné dovolené, a to do Bulharska, Egypta a na ostrov Djerba.

Relax zóna Marimex zase s otevřenou náručí přivítá unavené dospělé i dětské návštěvníky a poskytne jak aktivní odpočinek, tak i klidné útočiště. Záplatou na uchozená chodidla se mohou stát nafukovací křesla a postele. Děti si zkrátí čas při čekání na rodiče na houpačkách či trampolínách. Ideální zchlazení pak lze hledat v bazénech s mnohým příslušenstvím v podobě lehátek nebo míčů.

Chybět samozřejmě nebudou ani nejrůznější dobroty, které k takovému festivalu rozhodně patří! Těšit se můžete na speciality ze všech koutů světa. Pro ty, kdo mají rádi odlehčenou stravu, bude připraveno speciální MEGGLE vylehčené bistro, ve kterém vám bloggerka Katka Tichá představí originální recepty, připravené z MEGGLE Cottage cheese.

Na BLUE STYLE PRIMA FESTu čeká na návštěvníky také spousta soutěží! Jednou z nich bude soutěž „Cestou zlatokopa“ s Českou mincovnou. Soutěžit se bude o minci z ryzího zlata.

Nenechte si tenhle jedinečný festival ujít. Vstupenky jsou v prodeji ZDE.

Těšíme se na vás!