Udělejte radost dětem za vysvědčení a přijeďte si společně 13. července užít dva dny plné zážitků na BLUE STYLE PRIMA FEST!

Udělejte radost dětem za vysvědčení a přijeďte si společně 13. července užít dva dny plné zážitků na BLUE STYLE PRIMA FEST!

Dnes dostávají děti vysvědčení, a to je ideální příležitost, jak je překvapit a naplánovat si společný letní výlet za zážitky na největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST do Šiklandu na Vysočině. Ten se uskuteční ve dnech 13. a 14. července a bude bavit každého člena rodiny!

Dětská stage nabídne vystoupení divadelně hudební skupiny Kašpárek v rohlíku, Dády Patrasové s žížalou Julií, kapely Pískomil se vrací či Maxim Turbulenc. V dětské zóně od Hasbra bude spousta zábavy a aktivit pro ty nejmenší. V My Little Pony stánku se bude tvořit a vyrábět v kreativní dílničce. Nebude chybět barvení vlasů, Apple Jack jablečná dráha a zábavní klauni. Petšopáci s sebou přinesou spoustu legrace při malování na obličej soutěžích a vyrábění masek Littlest Pet Shop. Střílet na terč s NERF Blastery se bude na NERF střelnici. V parném létě nebude rozhodně chybět ani pořádná vodní bitva. Hravě vařit a vyrábět se pak bude s panem Kelímkem v Play-Doh stánku.

K dispozici bude také dětský hlídací koutek LIPA LEARNING, kde se o ty nejmenší rádi postarají profesionální lektoři z Baby Office. Děti si zahrají některé z mnoha vzdělávacích her, dospělí si pak mohou společně s dětmi odpočinout v relaxační zóně se sedacími vaky. Pro maminky s těmi nejmladšími bude k dispozici také zázemí pro kojení a přebalování.

Česká mincovna si pro návštěvníky, i ty nejmenší, zase připravila soutěž "Cestou zlatokopa". Soutěžit se bude o minci z ryzího zlata.

Pro ty starší bude připravena Gaming zóna, kde si budou moci zapařit své oblíbené hry, a ještě se potkat s nejlepšími českými youtubery a streamery. Dámy budou hýčkány v Beauty zóně a pánové zase budou mít k dispozici celý Offroad areál.

Návštěvníky čeká ale i velká hudební stage plná interpretů, jako jsou Lucka Bílá, Ewa Farna, skupina Olympic, Slza, Jelen, Mňága a Žďorp, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Petr Kolář nebo Daniel Nekonečný a jeho legendární show.

BLUE STYLE PRIMA FEST nabídne nejen hudbu a zábavu, ale také oddechovou Relax zónu Marimex, která s otevřenou náručí přivítá unavené dospělé i dětské návštěvníky a poskytne jak aktivní odpočinek, tak i klidné útočiště. Záplatou na uchozená chodidla se mohou stát nafukovací křesla a postele. Děti si zkrátí čas při čekání na rodiče na houpačkách či trampolínách. Ideální zchlazení pak lze hledat v bazénech s mnohým příslušenstvím v podobě lehátek nebo míčů.

Na místě bude také LUXOR čítárna, kde si budou moci návštěvníci půjčit knihu, vyfotit se ve fotokoutku, a účastnit se autogramiády některého ze známých autorů. Budou ale moci také za doprovodu hudby zrelaxovat čtením vybrané knížky. Ty budou děleny do 5 sekcí: Thriller, Kuchařka, Ženský román, Komiks a Dětské knihy. Vybrat si knížku z knihovny, zapůjčit si deskové hry s piknikovou dekou nebo si odpočinout v lehátku ve stánku LUXOR bude moci každý.

Zkrátka, v Šiklandu se pobaví celá rodina. Pro všechny návštěvníky bude k dispozici navíc westernové městečko, strašidelný zámek Draxmoor či aquapark. Budete si také moci na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na koni, střelbu z luku, rýžování zlata nebo navštívit zoopark a indiánskou vesnici.

Chybět samozřejmě nebudou ani nejrůznější dobroty, které k takovému festivalu rozhodně patří! Těšit se můžete na speciality ze všech koutů světa. Pro ty, kdo mají rádi odlehčenou stravu, bude připraveno speciální MEGGLE vylehčené bistro, ve kterém vám bloggerka Katka Tichá představí originální recepty, připravené z MEGGLE Cottage cheese. Pochutnat si ale návštěvníci budou moci také na cukrové vatě, makronkách, paleo dobrotách, waflích, grilovaných specialitách a spoustě dalších dobrot.

A to vše kousek od sebe, aby si celá rodina byla neustále nablízku :-).

Vstupenky je možné zakoupit již jen do konce června za výhodnou cenu 450 Kč ZDE.