reklama

Prima Run: Zpěvák Vojta Drahokoupil ukázal pekáč buchet na břiše a dělal kliky

V sobotu 15. srpna se konal běh InSPORTline Prima Run a na tuto akci dorazilo mnoho tváří Televize Prima. Sportovní odpoledne pro celou rodinu pod záštitou Prima LOVE odstartoval Primáčkův dětský běh. Děti doprovodil Láďa Hruška a jeho výkon na pětikilometrové trati byl obdivuhodný. Zpěvák Vojta Drahokoupil se zase přiznal, že by měl začít více sportovat.

reklama

Prima Run a radost ze sportovních výkonů si užili nejen ti, co sportovali, ale i ti, co se přišli pobavit s tvářemi Televize Prima. Moderátor Láďa Hruška jako jediný absolvoval rovnou závody dva.

„Já jsem se o tom běhu dozvěděl včera. Tomu odpovídá i má příprava a trénink a myslím, že je to i vidět,“ dodal uřícený Láďa.

K tématu

Důležité ale je udržovat se v kondici průběžně. Zajímalo nás, jaký recept na kondičku mají známé tváře. „Cvičení, cvičení, cvičení,“ to je recept herečky Báry Jánové. Herečka Bára Fišerová zase chodí často a všude pěšky a nevyhýbá se ani schodům. „Je horko, důležitý je pitný režim a být v pohodě,“ dodala.

Akce se zúčastnil ale i zpěvák Vojta Drahokoupil, který na kameru ukázal svůj pekáč buchet. „Ukážu to, co tam není, a to si udržuji od 15 let. Samozřejmě když si dám kachnu a dvě piva tak to zmizí. Je mi 25 –⁠ dobrý, ale už tam roste bříško a musím něco dělat,“ přiznal zpěvák.

Cvičitelka Hana Kynychová se celoživotně drží zase toho, že cvičit se má každý den. „Moje manažerka vždycky říká: ‚Hlavně se nezastavuj,‘“ uzavřela Kynychová.

Další hlavní zprávy

Slovensko

Slovensko má jít po stopách Česka. Nastane částečný lockdown

Slovensko má jít po stopách Česka. Nastane částečný lockdown

Státní tajemník ministerstva zahraničních věcí Martin Klus před jednáním krizového štábu uvedl, že se bude zabývat mimo jiné uzavíráním hranic. Podle informací slovenské televize JOJ by měl začít platit částečný lockdown od nasledujícího pondělí. Slovenské televizi JOJ to potvrdilo hned několik zdrojů. O tom, jak bude lockdown vypadat a probíhat, jedná Ústřední krizový štáb. Informaci přinesl web noviny.sk.

Prezidentské volby v USA 2020

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Mnozí Američané se obávají, že po konci prezidentských voleb jejich zemi zachvátí občanská válka. Podle nich hrozí, že příznivci Donalda Trumpa nebo Joea Bidena nepřijmou vítězství druhého kandidáta a vyjdou do ulic. Riziko nepokojů ilustruje chaos na sociálních sítích, kde se, jak se zdá, polarizovaná americká společnost už pustila do boje.

reklama
Von der Leyenová: Volala jsem Babišovi, do Česka zasíláme 30 plicních ventilátorů
Prodloužení nouzového stavu se nevyhneme, přiznal Prymula. Rozhodne se 30. října
Finální střet Trumpa a Bidena: Nabídneme dabovanou debatu, experty i on-line reportáž
U stromečku s rouškou? Babiš nechce nic slibovat, Flegr má o letošních Vánocích jasno
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Už jste viděli, jak se staví polní nemocnice? Armáda zveřejnila záběry z Letňan
Další články
reklama
reklama