reklama

Jsem Šafářová, ne Plekancová! Jak to vypadá se svatbou bývalé tenistky?

Zažívá léto jaké nikdy předtím. Lucie Šafářová je od prosince maminkou, s hokejistou Tomášem Plekancem má dceru Leontýnku. Před půl rokem dostala od svého partnera k narozeninám prstýnek a svatba visí ve vzduchu. Nebo má dvojice už dokonce veselku za sebou? „Necháme si to pro sebe, tohle je naše soukromí,“ uvedla v pořadu ShowTime bývalá tenistka.

reklama

„Asi teď dlouho nebudu mít klid,“ usmívala se Šafářová, která si užívá mateřství. „Ale je to krásné,“ dodala čtyřnásobná vítězka Fed Cupu. Osmiměsíční Leontýnka slavný sportovní pár zaměstnává dostatečně, proto zatím žádný další přírůstek do rodiny neplánují. Také proto, že Plekanec už má z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou dva syny – Matyáše a Adama. „Je toho hodně, a tak slovo o druhém dítěti nepadlo,“ uvedla Šafářová.

K tématu

„Malá už leze, takže do něčeho stále naráží, mám strach, aby se jí něco nestalo,“ nezapřela Šafářová pocity starostlivé matky. Už několik měsíců nosí na levé ruce prstýnek, který vypadá jako zásnubní. O tom, kdy svatba bude, nebo zda už dokonce neproběhla, ale nechce rodačka z Brna hovořit: „Necháme si to pro sebe, tohle je naše soukromí.“

Má ale také jasno v tom, jaké příjmení by ve spojitosti s její osobou mělo být používáno. „Šafářová,“ zasmála se.

A jak tráví extenistka spolu s útočníkem brněnské Komety letní měsíce za koronavirových časů? „Užíváme si českou krajinu. Miluju Pálavu i třeba České Švýcarsko. Byli jsme také na Šumavě, potom v Českém Krumlově. Vyzkoušeli jsme toho víc,“ zakončila finalistka z French Open.

K tématu

Další hlavní zprávy

Adam Vojtěch

Vojtěch měl skončit už v lednu, vědomě lhal, nešetřil končícího ministra Milan Kubek

Vojtěch měl skončit už v lednu, vědomě lhal, nešetřil končícího ministra Milan Kubek

  • Aktualizováno

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) měl být vyhozen už v zimě, reagoval na pondělní rezignaci ministra Prezident České lékařské komory Milan Kubek. Ztratil podle něj důvěru odborné veřejnosti. S tím ale zcela nesouhlasí další odborníci. Například podle prezidenta České stomatologické komory Romana Šmuclera udělal hodně pro pacienty, ale měl pekelné PR. Vojtěcha chválí také epidemiolog Rastislav Maďar.

Nehody

Dálnici D1 blokuje vážná nehoda, na 210. kilometru se srazilo šest aut, včetně kamionů

Dálnici D1 blokuje vážná nehoda, na 210. kilometru se srazilo šest aut, včetně kamionů

  • Aktualizováno

Hromadná nehoda šesti aut uzavřela dnes krátce před polednem dálnici D1 před exitem 210 u Holubic na Vyškovsku. Dálnice ve směru na Prahu je neprůjezdná, v opačném směru se tvoří kolony. Policisté dopravu odklání na exitu 210. Objízdná trasa vede po silnici 430, auta se vrací na dálnici na Rohlence, řekl policejní mluvčí Petr Vala. Tři lidé jsou zranění, na místě zasahuje pět posádek záchranářů včetně vrtulníku.

Rozhovor

Šmucler: Vojtěch byl jeden z nejlepších ministrů. Na COVID-19 si za měsíce nikdo nevzpomene

Šmucler: Vojtěch byl jeden z nejlepších ministrů. Na COVID-19 si za měsíce nikdo nevzpomene

Ministr Adam Vojtěch (za ANO) byl jedním z těch nejlepších, prohlásil prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. A to i přesto, že je kritikem velké části vládních nařízení v souvislosti s koronavirem. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS uvedl, že ale nikdy nekritizoval ministra přímo, ale spíš lidi kolem něj a PR, které měl. To, že resort nově povede epidemiolog a bývalý náměstek na zdravotnictví Roman Prymula, bere jako logickou věc, protože pandemii v podstatě řídil od počátku. Navíc dodal, že na COVID-19 si stejně za půl roku nikdo nevzpomene.

reklama
Platy učitelů vzrostou v příštím roce o devět procent, oznámili ministři
reklama
reklama
Prymula: Denně bude osm tisíc nakažených. Milion nemocných ale nedopustíme

Partie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama