Jsem Šafářová, ne Plekancová! Jak to vypadá se svatbou bývalé tenistky?

Zažívá léto jaké nikdy předtím. Lucie Šafářová je od prosince maminkou, s hokejistou Tomášem Plekancem má dceru Leontýnku. Před půl rokem dostala od svého partnera k narozeninám prstýnek a svatba visí ve vzduchu. Nebo má dvojice už dokonce veselku za sebou? „Necháme si to pro sebe, tohle je naše soukromí,“ uvedla v pořadu ShowTime bývalá tenistka.

„Asi teď dlouho nebudu mít klid,“ usmívala se Šafářová, která si užívá mateřství. „Ale je to krásné,“ dodala čtyřnásobná vítězka Fed Cupu. Osmiměsíční Leontýnka slavný sportovní pár zaměstnává dostatečně, proto zatím žádný další přírůstek do rodiny neplánují. Také proto, že Plekanec už má z předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou dva syny – Matyáše a Adama. „Je toho hodně, a tak slovo o druhém dítěti nepadlo,“ uvedla Šafářová.

„Malá už leze, takže do něčeho stále naráží, mám strach, aby se jí něco nestalo,“ nezapřela Šafářová pocity starostlivé matky. Už několik měsíců nosí na levé ruce prstýnek, který vypadá jako zásnubní. O tom, kdy svatba bude, nebo zda už dokonce neproběhla, ale nechce rodačka z Brna hovořit: „Necháme si to pro sebe, tohle je naše soukromí.“

Má ale také jasno v tom, jaké příjmení by ve spojitosti s její osobou mělo být používáno. „Šafářová,“ zasmála se.

A jak tráví extenistka spolu s útočníkem brněnské Komety letní měsíce za koronavirových časů? „Užíváme si českou krajinu. Miluju Pálavu i třeba České Švýcarsko. Byli jsme také na Šumavě, potom v Českém Krumlově. Vyzkoušeli jsme toho víc,“ zakončila finalistka z French Open.

Tagy: