Na Primáčkově dětském hřišti se konal fotbalový turnaj. Nechyběl Láďa Hruška, Petr Vojnar, Pavel Callta ani Jakub Štěpán

Projekt televize Prima s názvem Prima SVĚT má za cíl zatraktivňovat veřejná prostranství, ať už se jedná o dětská hřiště nebo naučné stezky. Prvním z projektů, na kterých se televize Prima podílela, je Primáčkovo dětské hřiště v Řevnicích u Prahy.To bylo slavnostně otevřeno vloni na podzim.

V červnu se televize Prima na místo vrátila a společně s místními obyvateli uspořádala fotbalový turnaj, na kterém nechyběl kutil Láďa Hruška, moderátor FTV Prima Petr Vojnar, zpěvák Pavel Callta ani herec ze seriálu Modrý kód Jakub Štěpán.

Primáčkovo dětské hřiště aktuálně disponuje fotbalovými brankami, mobiliářem, odpadkovými koši, posezením u ohně i herními prvky. Celý projekt vznikl v duchu filozofie „Je Prima být spolu“, na kterou navazuje i nová image kampaň na podporu hlavního televizního kanálu a značky Prima, jejíž claim je „Spojuje nás víc, než si myslíme, a to je Prima!“ Ten podtrhuje dlouhodobý záměr bavit diváky a sdílet společně s nimi jejich emoce i mimo televizní obrazovky. A právě to je cílem i komunitního projektu Prima SVĚT.

Sportovní odpoledne s Primáčkem se neslo na vlně pohody a na dětské hřiště do Řevnic přilákalo hned čtyři známé tváře, které si s dětmi zakopaly fotbal a nevyhnuly se ani penaltám.