reklama
CNN Prima News prostituce

prostituce

Výpis příspěvků ke štítku „prostituce“

Netradiční kostel v Berlíně: Farář se obléká do latexu, prostitutky pracují na toaletách

Farář v koženém oblečku a prostitutky využívající toalety k podnikání. Takový obrázek mohou vidět lidé, kteří se rozhodnou navštívit berlínský kostel Dvanácti apoštolů. Homosexuálnímu pastorovi lehké dívky kolem chrámu nevadí, uvnitř sám každoročně pořádá koncert „Classic Meets Fetish“, během něhož muži v latexu a kůži hrají klasické písně.

Řecké nevěstince se bojí ztráty klientů. Nošení roušek je může zničit

Se začátkem turistické sezóny se toto pondělí v Řecku znovu otevřely i tamní nevěstince. Podle jedné z provozovatelek veřejného domu v centru Atén se jejich podnikání po několikaměsíční přestávce kvůli karanténním omezením rozběhlo čile. Otázkou ale je, jak dlouho řecké nevěstince ekonomicky přežijí. I ony totiž musí dodržovat přísná opatření proti šíření koronaviru.

Zdaňme prostituci, utíkají nám miliardy, burcují Piráti. Hamáčkovi se už rok nechce

Prostitutky v největším pražském klubu jsou navštěvovanější než Konopiště, prohlásil primátor hlavního města. Problematiku přitom upravuje úmluva z roku 1950. Piráti proto opět vytahují téma regulace, respektive legalizace prostituce. Jednat by o tom mohlo pražské zastupitelstvo už tento týden. Před rokem přišli se stejným nápadem i na úrovni Poslanecké sněmovny. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) ale reagoval, že regulace není ani možná, ani nutná.

Pěstování konopí i zrušení cenzury internetu. Piráti vytahují punková témata

Když se Piráti dostali před třemi a půl lety do Poslanecké sněmovny, spolu s nimi se do nejvyššího patra politiky dostala témata, na která český volič není příliš zvyklý. Patří mezi ně tlak na zrušení cenzury internetu, regulace prostituce či návrh na pěstování konopí pro vlastní potřebu bez hrozby trestu. Zavedení nových pravidel pro kultivaci konopných rostlin navrhuje pirátský poslanec Tomáš Vymazal, k němuž se přidal Patrik Nacher (za ANO). Poslanci k tomuto tématu chystají v úterý uspořádat konferenci.

reklama