CNN Prima News prostituce

prostituce

Výpis příspěvků ke štítku „prostituce“

Sadista z Prahy utýral prostitutku. Po napadení ji vláčel za autem, při bodání se uspokojoval

Pavel Soldát se stal jedním z nejbrutálnějších vrahů, se kterým se čeští vyšetřovatelé z pražské mordparty setkali. Byl postrachem pouličních prostitutek z Prahy. Sadistické sklony přitom nejprve používal sám na sobě. Až později obrátil své praktiky proti ženám, které se nabízely v centru hlavního města. První z nich jeho útok ještě přežila, druhá už takové štěstí neměla. Vrah ji bil, srazil autem, rdousil i bodal nožem. Redakce CNN Prima NEWS přináší děsivý příběh v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Za chudé Slovensko může Fico i povolební scénáře. V debatě se střetli volební lídři

V hlavní předvolební debatě se utkali lídři favorizovaných politických subjektů, kteří bojují o vítězství ve slovenském parlamentu. Proti sobě se postavili předseda Smeru-SD Robert Fico a lídr Progresívného Slovenska Michal Šimečka, hovořili také předseda Hlasu-SD Peter Pellegrini či lídr strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík. Spekulovalo se o možné povolební spolupráci. Podle Fica by bylo „základem stabilní vlády“, pokud by jeho strana spojila síly s Hlasem-SD. Šimáček před tímto scénářem varoval, prý by vedl k politické orientaci na východ. Jako viníka nepříznivé ekonomické situace označil právě bývalého premiéra. Předčasné parlamentní volby na Slovensku proběhnou již příští týden 30. září.

Amsterdam je bezhotovostním rájem, chlubí se místní. Kartou se dají zaplatit i prostitutky

Stačí platební karta nebo mobilní telefon, peněženku netřeba. S takovou filozofií žijí obyvatelé Amsterdamu, kterým bezkontaktní placení přirostlo k srdci. Výjimkou podle nich přestala být i známá Čtvrť červených luceren. „Některé slečny už taky berou platby kartou. Dříve s nimi bankovní společnosti nechtěly příliš spolupracovat, ale doba se mění. Hotovost jsem neměl v kapsách už několik let,“ přiznal se reportérovi CNN Prima NEWS grafik Luuks Bakker, který žije v nizozemském hlavním městě už více než deset let.

K*ndo, vezmu tě k soudu. Členy ústeckého otrokářského gangu musela krotit justiční stráž

Ústecký krajský soud se zabýval otřesným případem údajného novodobého otrokářství. Gang podle obžaloby odvážel bezdomovce z Ústeckého kraje do Velké Británie, kde je měl vykořisťovat a nutit k prostituci. Celkem si pachatelé měli přijít až na dva miliony korun. Kvůli agresivitě obžalovaných musela v úterý u soudu zakročit i justiční stráž.