reklama
CNN Prima News prostituce

prostituce

Výpis příspěvků ke štítku „prostituce“

Netradiční kostel v Berlíně: Farář se obléká do latexu, prostitutky pracují na toaletách

6. dubna 2021 23:52

Farář v koženém oblečku a prostitutky využívající toalety k podnikání. Takový obrázek mohou vidět lidé, kteří se rozhodnou navštívit berlínský kostel Dvanácti apoštolů. Homosexuálnímu pastorovi lehké dívky kolem chrámu nevadí, uvnitř sám každoročně pořádá koncert „Classic Meets Fetish“, během něhož muži v latexu a kůži hrají klasické písně.

Řecké nevěstince se bojí ztráty klientů. Nošení roušek je může zničit

19. června 2020 06:25

Se začátkem turistické sezóny se toto pondělí v Řecku znovu otevřely i tamní nevěstince. Podle jedné z provozovatelek veřejného domu v centru Atén se jejich podnikání po několikaměsíční přestávce kvůli karanténním omezením rozběhlo čile. Otázkou ale je, jak dlouho řecké nevěstince ekonomicky přežijí. I ony totiž musí dodržovat přísná opatření proti šíření koronaviru.

Legalizace prostituce by ohrozila zákon proti kuplířství, říká Jiří Pospíšil

16. června 2020 23:05

Ostrá debata na téma prostituce. Dva zastupitelé hlavního města Prahy Eva Horáková (Piráti) a Jiří Pospíšil (TOP 09) se neshodli v pořadu 360⁰ Pavlíny Wolfové na tom, zda by prostituce v Praze měla být v budoucnu legální, či ne. Podle Pospíšila by legalizace ohrozila zákon proti kuplířství. Horáková chce naopak zalarmovat Sněmovnu, aby poslanci zákon poupravili.

reklama