CNN Prima News prostituce

prostituce

Výpis příspěvků ke štítku „prostituce“

Brutální napadení těhotné ženy na Plzeňsku. O dítě přišla, v kritickém stavu bojuje o život

22. října 2022 21:44

Neznámý pachatel má na svědomí brutální napadení ženy z minulého týdne. Svou oběť následně vyhodil nedaleko benzinky mezi Sulkovem a Plzní. Dvacetiletá žena, která se měla živit jako prostitutka, nadále zůstává v kritickém stavu v nemocnici. Podle její rodiny ji lékaři dávají jen 25procentní šanci na přežití. Teď navíc vyšla najevo další smutná okolnost surového útoku. Podle serveru Krimi Plzeň byla žena ve třetím měsíci těhotenství. Lékaři ji proto museli operovat a vyjmout jí z těla mrtvý plod. Mezitím kriminalisté pokračují ve vyšetřování.

Vyhodím tě z domu a neuvidíš sourozence. Žena nutila 16letou dceru k prostituci

3. května 2022 14:18

Žena z Karvinska podle policie přinutila svou šestnáctiletou dceru k prostituci. Vyhrožovala jí vyhozením z domu a ztrátou kontaktu se sourozenci. Dívka se podvolila. Klienty, bylo jich i 100 měsíčně, jí několik let sháněla matka a další žena. Těm pak odevzdávala téměř všechny vydělané peníze. Obě ženy kriminalisté obvinili z obchodování s lidmi či kuplířství.

Influencerka se vyfotila s obřím mužským přirozením. Skončila kvůli tomu před soudem

29. prosince 2021 00:07

Turecká influencerka Merve Taskinová skončila před soudem kvůli tomu, že se před dvěma lety vyfotila v Amsterdamu s obřím mužským penisem. Původně jí hrozily tři roky vězení, nakonec dokázala trest za „obscénní úkaz“ uhrát na pětiletou podmínku. Před soudci uvedla, že Turecko je co do svobody projevu pozadu v porovnání s ostatními zeměmi, uvedl deník Daily Mail s odkazem na turecká média.