CNN Prima News první liga

první liga

Výpis příspěvků ke štítku „první liga“

Úleva po baráži. Teplice i Bohemians zůstávají v první lize, Opava s Vlašimí nepřekvapily

Fotbalisté Bohemians 1905 a Teplic se udrželi v první lize. „Klokani“ si v barážovém dvojzápase poradili s Opavou, Severočeši uspěli s dalším soupeřem z druhé nejvyšší soutěže Vlašimí. Pražští Bohemians na svém stadionu zvítězili 2:0 a navázali na čtvrteční výhru 1:0 z Opavy. Teplicím po domácím triumfu 3:0 stačila v odvetě ve Vlašimi remíza 2:2.

Na hokej bude nově moci až 300 lidí. Musí ale splňovat několik podmínek

Při zápasech hokejové extraligy a první ligy bude moci být na stadionech nově až 300 lidí. Podle upraveného manuálu, který zohledňuje výnos ministerstva zdravotnictví, musí být přítomné osoby uvedené na seznamu dlouhodobých partnerů klubu a musí se prokázat negativním testem na koronavirus ne starším než 48 hodin. Vedení Českého hokeje to oznámilo v tiskové zprávě.

Bohemians mají čtyři nakažené, jejich nedělní duel je vážně ohrožen

V týmu fotbalistů Bohemians 1905 se čtyři lidé nakazili novým typem koronaviru. Hygienici nařídili Pražanům pětidenní izolaci, úvodní ligový duel nové sezony s Mladou Boleslaví, který se má hrát v neděli, je tak v ohrožení. Podle prvotního vyjádření klubového webu se zdálo pravděpodobné, že se zápas se Středočechy odloží. Nakonec ale tým půjde v sobotu na nové testy, a pokud budou u dosud negativních členů výsledky v pořádku, hrát se bude.

Viktoria Plzeň hlásí pozitivní nález na koronavirus. Zápas proti Opavě v ohrožení

V týmu fotbalistů Plzně se krátce před začátkem sezony objevil pozitivní nález na koronavirus. Viktoria to bez bližších podrobností oznámila na svém webu. Podle prohlášení Ligové fotbalové asociace (LFA), která řídí první a druhou ligu, se nakazil jeden z hráčů. Dalším testům se plzeňští fotbalisté podrobí ve čtvrtek, v pátek by měli zahájit ligu s Opavou a v příštím týdnu nastoupit v druhém předkole Ligy mistrů v Nizozemsku proti Alkmaaru.