
Zemřela legenda plzeňských diskoték. DJ Březina hrál během kariéry na tisících akcích
Teplé počasí je tu a s ním i příkoří, které přináší psům. Ti však většinou ví, co mají dělat. Větší problém bývá s páníčky, kteří je často, byť neúmyslně, málem připraví o život nebo jim svým chováním ublíží. Na co si dávat při vysokých teplotách pozor?
Teprve dvouletá fenka francouzského buldočka Dorotka nemá nejlehčí psí život. Během něj už prodělala dvě operace, první kvůli nádoru, druhou zapříčinila prasklá ploténka. Právě ta způsobila, že Dorotka ochrnula na zadní tlapky. Psí bojovnice se však nevzdává a snaží se opět rozběhnout. O pomoc nejen pro sebe žádá i veřejnost.
Prootože se zima přihlásila o slovo, budeme se věnovat aktuálnímu tématu a to omrzlinám. Jak se starat o svého parťáka v zimě starat? Kdy je dobré nasadit obleček a přestat s tréninkem, jak ošetřovat tlapky a jak poznáme, že je pes podchlazený?