CNN Prima News Radek Příhoda

Radek Příhoda

Výpis příspěvků ke štítku „Radek Příhoda“

Méně alibismu, žádní Poláci, plánuje šéf rozhodčích. Je rád, že se o sudích nemluví

28. července 2022 08:21

Určitě existují záviděníhodnější židle, na kterých lze sedět. Čeští fotbaloví rozhodčí jsou vděčným tématem nejen pro kritické hospodské štamgasty a sboru neustále propíraných sudích bude druhou sezonu velet Radek Příhoda. „Rádi pracujeme s čísly. Není to pak o pocitech, každého rozhodčího můžeme konfrontovat s tím, jak na tom je po různých stránkách v porovnání s ostatními,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Polák opět na scéně. Řízená dehonestace českých rozhodčích, nechápe bývalý sudí Jílek

1. dubna 2022 07:19

Stejně jako pro fotbalové derby mezi Spartou a Slavií se rozhodla komise rozhodčích nasadit do dalšího důležitého a sledovaného ligového utkání zahraničního sudího. Opět z Polska. Nedělní šlágr Viktorie Plzeň se „sešívanými“ bude pískat Pawel Raczkowski. A ostřílený arbitr Jan Jílek, dnes už v rozhodcovském důchodu, pro to nemá příliš pochopení. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS označil rozhodnutí za dehonestaci českých sudí.

Před rokem se Berbr z vazby rozloučil s fotbalem. Co všechno se od té doby změnilo?

19. října 2021 18:22

Přesně před rokem rezignoval na všechny funkce v českém fotbale muž vzbuzující dlouhé roky kontroverze. Roman Berbr neopustil posty v čele s místopředsedou FAČR zčistajasna – o tři dny dříve ho totiž kvůli rozsáhlé úplatkářské aféře zatkla policie. Co všechno se po pádu funkcionáře přezdívaného „Lord Voldermort“ v jeho někdejším království událo a jak probíhá proces „deberbrizace“?

Hrdina, žádný rebel. Hráče, který vzal do kravaty fanouška, haní jen jeho trenér

23. srpna 2021 14:02

Nebývá zvykem, aby se o okamžiku z druhé české fotbalové ligy tolik mluvilo. Ale vpád dvou fanoušků na hřiště při brněnském derby mezi Líšní a Zbrojovkou se stal tématem. Hlavně proto, že Jan Silný zpacifikoval muže, který kopal do pořadatele. Jeho „kravata“ pohoršila rozhodčího, který udělil útočníkovi kartu, a nepochopitelně svého svěřence zkritizoval líšeňský kouč Milan Valachovič. Za to teď sám schytává mnoho negativních reakcí.

K.O. pro Slavii? Rozhodčí to udělat musel. Ale fotbal se sám ubíjí, říká bývalý sudí

1. října 2020 15:27

Poprava, prasárna a mnoho jiných pejorativních přirovnání létalo veřejným prostorem po středečním zápase Slavie Praha na hřišti dánského Midtjyllandu. V odvetě 4. předkola Ligy mistrů dlouho vlastnili klíč k bráně milionářské soutěže „sešívaní“. Ovšem opakovaná penalta z hlediska českého fanouška krutě přihrála postup domácím. Co si o zlomovém momentu dvojzápasu, v němž se hrálo o prémii 413 milionů korun, myslí bývalý ligový rozhodčí Radek Příhoda?