reklama
CNN Prima News Richard Krajčo

Richard Krajčo

Výpis příspěvků ke štítku „Richard Krajčo“

Frühlingová na rovinu o polyamorii: Většina Čechů podvádí, my máme koule na to, si to přiznat

4. října 2021 18:45

Zpěvačka Iva Frühlingová před pár měsíci otevřeně přiznala, že s manželem žije v polyamorním vztahu. Její prohlášení tehdy mnohé pobouřilo. Podle ní však nejde o nic převratného, v takovém vztahu podle ní totiž žije až 70 procent Čechů. „Akorát my máme koule na to, si to říct, a nic si netajíme,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Frühlingová.

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

23. července 2021 06:14

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

Natáčení s pejsky bylo těžké. Žena už před kameru chodit nebude, řekl Krajčo k filmu Gump

13. července 2021 11:44

Do kin právě míří snímek Gump – pes, který naučil lidi žít. Příběh o psí lásce, zdolávání překážek a nadějí, který jistě potěší celou rodinu. Ve filmu si zahrály hvězdy jako Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková a také Richard Krajčo. Právě zpěvák a frontman kapely Kryštof v pořadu CNN Prima NEWS Nový den prozradil, jaké bylo natáčení s jeho manželkou Karin i čtyřnohými kolegy.

Koronavirus mi přinesl i jeden bonus, prozradil Krajčo. Nové album Kryštof vyjde dřív

11. března 2021 13:08

Kapela Kryštof chystá koncert, který mohou fanoušci sledovat on-line. Stejně jako další hudební skupiny musela zrušit chystané turné, hledá ale jiné způsoby, jak být příznivcům nablízku. „Chceme, aby fanoušci měli pocit, že kapela přijela za nimi do obýváku, jako by se nic nestalo,“ řekl ve vysílání CNN Prima NEWS frontman kapely Richard Krajčo.

Zpěvák Krajčo o digitálním detoxu: Z cinknutí telefonu se mi už dělalo špatně

22. ledna 2021 21:20

Vrátil se prý z jiné dimenze. Zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se po návratu z dovolené v Dubaji nechal slyšet, že si připadal jako v jiném světě. Tamní protikoronavirová opatření totiž nejsou zdaleka tak omezující jako ta česká. Zároveň už přes dva týdny drží digitální detox. „Je mi fajn, člověk si odpočine od stresu,“ řekl v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

Utajovaná píseň Karla Gotta je tu. Nejkrásnější okamžiky, popsal Krajčo spolupráci

5. listopadu 2020 14:09

Kapela Kryštof představila 5. listopadu dlouho utajovanou píseň, ve které se objevil také hlas dnes již zesnulého Karla Gotta. Píseň Vánoční je, jak už z názvu vyplývá, o Vánocích a videoklip zachycuje pravou rodinnou atmosféru poté, co se sejdou čtyři generace. Celý klip má navíc dojemný příběh, který režírovala Karin Krajčo Babinská a zahrály si v něm i jejich děti a známé tváře české filmové scény. Píseň podle dohody s Gottem mohla vyjít až rok po jeho smrti.

reklama