reklama
CNN Prima News Richard Krajčo

Richard Krajčo

Výpis příspěvků ke štítku „Richard Krajčo“

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

Natáčení s pejsky bylo těžké. Žena už před kameru chodit nebude, řekl Krajčo k filmu Gump

Do kin právě míří snímek Gump – pes, který naučil lidi žít. Příběh o psí lásce, zdolávání překážek a nadějí, který jistě potěší celou rodinu. Ve filmu si zahrály hvězdy jako Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková a také Richard Krajčo. Právě zpěvák a frontman kapely Kryštof v pořadu CNN Prima NEWS Nový den prozradil, jaké bylo natáčení s jeho manželkou Karin i čtyřnohými kolegy.

Zpěvák Krajčo o digitálním detoxu: Z cinknutí telefonu se mi už dělalo špatně

Vrátil se prý z jiné dimenze. Zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se po návratu z dovolené v Dubaji nechal slyšet, že si připadal jako v jiném světě. Tamní protikoronavirová opatření totiž nejsou zdaleka tak omezující jako ta česká. Zároveň už přes dva týdny drží digitální detox. „Je mi fajn, člověk si odpočine od stresu,“ řekl v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

Utajovaná píseň Karla Gotta je tu. Nejkrásnější okamžiky, popsal Krajčo spolupráci

Kapela Kryštof představila 5. listopadu dlouho utajovanou píseň, ve které se objevil také hlas dnes již zesnulého Karla Gotta. Píseň Vánoční je, jak už z názvu vyplývá, o Vánocích a videoklip zachycuje pravou rodinnou atmosféru poté, co se sejdou čtyři generace. Celý klip má navíc dojemný příběh, který režírovala Karin Krajčo Babinská a zahrály si v něm i jejich děti a známé tváře české filmové scény. Píseň podle dohody s Gottem mohla vyjít až rok po jeho smrti.

reklama