CNN Prima News Richard Krajčo

Richard Krajčo

Výpis příspěvků ke štítku „Richard Krajčo“

To jsem vážně nečekala, slavila Lucie Bílá Českého slavíka. Zpěvákům vládl Ztracený

12. listopadu 2022 20:58

Českého slavíka v kategorii zpěvaček získala Lucie Bílá, která si zároveň odnesla i ocenění absolutní slavík. V kategorii zpěváků vítězství obhájil Marek Ztracený, nejpopulárnější skupinou se stal Kabát. Ocenění v jubilejním 60. ročníku hudební ankety v sobotu převzali v pražském Foru Karlín. Do hlasovní o nejoblíbenější interprety letos podle pořadatelů přišlo rekordních 2 110 364 hlasů.

Krajčo o zářící hvězdě Charlotte Gottové: Pochybuji, že by chtěla zpívat tátův žánr

6. července 2022 10:56

Před pár měsíci oslavila Charlotte Gottová teprve šestnácté narozeniny, ale už nyní se stává hvězdou. Na koncertu v pražské O2 areně, který vznikl na počest jejího otce, na sebe strhla veškerou pozornost. Společně s Darou Rolins zazpívala skladbu Zvonky štěstí a ze všech vystupujících umělců sklidila největší aplaus.

Bývalé lásky Lucie Vondráčkové zažívají babyboom. Koho považuje za osudového muže?

16. května 2022 06:43

Zatímco její bývalý manžel Tomáš Plekanec se znovu oženil a se svou současnou ženou Lucií Šafářovou se těší už z druhého miminka a šťastně ženatý je i její další expartner, krasobruslař Tomáš Verner, Lucie Vondráčková na toho pravého stále čeká. Po nevydařeném vztahu s moderátorem Petrem Vojnarem je momentálně single. Proč má takovou smůlu na muže? S kým v minulosti randila a co bylo důvodem jejích rozchodů?

Deset vánočních filmů roku 2021: Předčí norské Tři přání pro Popelku českou klasiku?

11. prosince 2021 16:44

Každý rok vznikne několik vánočních snímků, které nám mají navodit tu pravou vánoční atmosféru. Letos má například premiéru norská pohádka Tři přání pro Popelku, která je remakem slavného českého filmu Tři oříšky pro Popelku. Jaké další vánoční filmové novinky si pro nás v roce 2021 filmoví tvůrci připravili?