CNN Prima News rodinný dům

rodinný dům

Výpis příspěvků ke štítku „rodinný dům“

České bateriové stanice HES s kapacitou až 41,1 kWh snižují díky spotovému nakupování cenu elektrické energie

10. listopadu 2022 07:21

Střešní solární elektrárny na rodinných domech se stávají v Česku standardem. S vlastní fotovoltaikou a baterií zákazníci šetří jako životní prostředí, tak rodinné rozpočty. Česká bateriová stanice HES nabízí v systému all-in-one až tři kapacity domácí bateriové stanice, součástí kompaktního zařízení o velikosti lednice je i třífázový hybridní asymetrický měnič.

Nové detaily hrůzy v Měšicích: Muž zavraždil děti, pak manželku. Policie promluvila o motivu

27. září 2022 13:01

Motivem trojnásobné vraždy a sebevraždy v Měšicích u Prahy byly podle prvotních zjištění policie partnerské neshody. Otec podle kriminalistů postupně zastřelil dvě děti a manželku a poté se sám zabil. Soudní pitva prokázala, že všichni zemřeli na střelná poranění, uvedla v úterý na webu policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Drama na Přerovsku. Propadla se střecha rodinného domu, ze sutin vyprostili zraněného

20. září 2022 12:13

V Oseku nad Bečvou na Přerovsku se v úterý před polednem propadla střecha rodinného domu a zavalila jednu osobu. Zraněného člověka hasiči již ze sutin vyprostili, skončil v péči letecké záchranné služby. Podle mluvčí záchranné služby Lucie Mikiskové šlo o Poláka, není v ohrožení života. Objekt prohlédnul statik, informovala mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Zastřelil malého syna, ženu a pak sebe. Za tragédií v Javornici měly stát rodinné problémy

14. června 2022 10:43

Při pondělní tragédii v Javornici na Rychnovsku 31letý muž zastřelil o rok starší manželku, čtyřletého syna a pak sebe. Motivem jeho činu byly zřejmě rodinné problémy. „Muž byl profesionální voják Armády ČR. Služební zbraň k činu nepoužil,“ uvedla mluvčí policie Iva Kormošová. Prvotní závěry kriminalistů ještě musí potvrdit nařízená pitva.