CNN Prima News Roy Keane

Roy Keane

Výpis příspěvků ke štítku „Roy Keane“

Součka a jeho parťáky natřela legenda. Jako by klábosili ve Starbucksu, řekl drsňák Keane

V bídné sezoně mohl být pro West Ham pohár FA Cup možností, jak si vylepšit náladu i reputaci. K vyřazení Manchesteru United byli „kladiváři“ v jednu chvíli celkem blízko, ale nakonec velmi daleko. Londýnský tým i s českým reprezentantem Tomášem Součkem si proto musel vyslechnout nehezká slova od ikony Roye Keanea. Podle něj bránil velmi naivně, jako by se nacházel v kavárně, a ne na fotbalovém bojišti.

Anglie zoufá nad vetřelci na trávníku. Idioti, co když hráče pobodají? bojí se legendy

Kolébku fotbalu v posledních dnech trápí jeden problém. A to jsou fanoušci, kteří se po jistotě záchrany, postupu nebo zisku titulu vydají přímo na trávník. V Anglii by nepadala ostrá slova, pokud by si lidé jen užívali euforii. Ale když se rozhodnou napadnout hráče či trenéra, trpělivost dochází. Naposledy zaplavili pažit příznivci Manchesteru City. A ani na Etihad Stadium se oslavy neobešly bez incidentu. Dříve se podobný incident odehrál při záchraně Evertonu nebo ve druhé lize.

Záhada kolem Ronalda. Bylo za rychlým úprkem do Portugalska zranění, nebo něco víc?

V Manchesteru United v aktuální sezoně rozhodně nejde vše jako po drátkách. Místo v elitní čtyřce fotbalové Premier League zajišťující přímý postup do Ligy mistrů se vzdaluje a jednou ze zmiňovaných příčin nezdarů je špatná chemie v týmu „rudých ďáblů“. Diskuse o tom, jak je to se vztahy na Old Trafford, přiživil poslední víkend a zranění Cristiana Ronalda, které možná nebylo zraněním.

Jak rozhodit soupeře? Spal jsem s tvojí ženou, hučela fotbalová ikona do protihráče

Fotbal měl a má hodně rebelů, kteří kromě skvělých kousků na hřišti často předvádějí věci, jež příliš nekorespondují se životem profesionála. Do kategorie „enfant teribble“ patřil i anglický reprezentant Paul Gascoigne. Ten má v zásobě mnoho kontroverzních historek, které jsou zároveň poměrně úsměvné. Jednu nyní vytáhl ze šuplíku po 30 letech. Skrze ni ukázal svérázný návod na to, jak rozhodit soupeře.

My byli lajdáčtí? Asi jste viděl jiný zápas. Klopp se po utkání pohádal s expertem

Liverpool začal tam, kde skončil. Úřadující mistři fotbalové Premier League jsou bodově stoprocentní i po duelu s Arsenalem. Vítězství „Reds“ 3:1 ale ne všichni považovali za zcela dokonalé. Jmenovitě měl k představení týmu trenéra Jürgena Kloppa výtky Roy Keane, bývalá hvězda Manchesteru United. Expert stanice Sky Sports označil výkon liverpoolského týmu v defenzivní fázi za lajdácký. „Opravdu to řekl?“ nechápal v živém přenosu Klopp.