CNN Prima News Rytíři Kladno

Rytíři Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Rytíři Kladno“

Jágrův záhadný recept na úspěch. Lil svatou vodu na hokejku a aplikoval bramborovou terapii

1. února 2023 06:46

Už tomu bude nějaký pátek, co Jaromír Jágr definitivně opustil hvězdnou NHL. Stále – i v takřka 51 letech – udivuje v tuzemské extralize a jeho bývalí kolegové z Calgary přišli s indiciemi, proč tomu tak může být. Na některé záhadné metody „osmašedesátky“ její kolegové zírali jako puci, když je řeč o hokeji.

Smrt Jágra staršího byla vysvobozením. Přítel prozradil, kdo nesl smutnou zprávu nejhůře

22. listopadu 2022 12:20

Hokejovou veřejnost v polovině listopadu zasáhla velmi smutná zpráva. Zemřel otec slavného hokejisty, Jaromír Jágr starší. Bylo mu 82 let. Podle lidí z nejbližšího okolí hokejistovy rodiny byla smrt pro tatínka fenomenálního hráče spíše vysvobozením. Nejtěžší chvíle prožívala manželka Jágra staršího Anna, která se o těžce nemocného muže starala prakticky do poslední chvíle.

Jágrův zesnulý otec chtěl mít ze syna stavaře. Nevěřil, že Jaromírova mise v NHL klapne

16. listopadu 2022 13:06

V ideálním případě si představoval, že se jeho syn stane stavařem a u toho bude dělat sport. Skutečnost však byla ještě růžovější. Jaromír Jágr je nyní známý jako jeden z nejlepších hokejistů historie. A jen těžko by mohl mít tak výjimečnou kariéru, kdyby ho otec v mládí nezásoboval radami a nenastavil mu přísný režim. Kdo byl muž, který stál u zrodu „osmašedesátky“?

Jágr pobavil inzerátem. Jsem pomalý, ale mám šikovné ruce, láká manažery NHL

14. července 2022 16:44

V NHL se otevřel trh s volnými hráči a následovalo přestupové tsunami. K tomuto zámořskému blázinci se rozhodl připojit jeden velmi známý hlas z Evropy. Jaromír Jágr – druhý nejproduktivnější hokejista v historii soutěže, který letos oslavil 50. narozeniny – se v žertu vnucoval generálním manažerům klubů s tím, že by neměl být při skládání kádrů opomenut.