reklama
CNN Prima News Rytíři Kladno

Rytíři Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Rytíři Kladno“

NHL shání hráče kvůli covidu. Podepište Jágra, je skvělý do šatny, prosí slavný novinář

4. ledna 2022 11:26

Na Silvestra 2021 to byly přesně čtyři roky, co Jaromír Jágr odehrál nejen poslední zápas v dresu Calgary Flames, ale také v NHL. Legendární hokejista se vrátil domů do Kladna, a i když mu za měsíc bude už 50 let, stále je aktivním hráčem. Jeho neuvěřitelné výkonnosti si všímají i v zámoří, proto jeden z renomovaných novinářů navrhl, že za současné covidové šlamastyky, která v nejlepší lize světa decimuje soupisky klubů, by mohl Jágr některému z nich vypomoct.

Jágr pod širým nebem v Krkonoších? Velkolepý projekt zřejmě znovu zastavil covid

26. listopadu 2021 17:51

V malebných kulisách Krkonoš už stojí prakticky dokončený hokejový stadion. Jedinečná událost ve Špindlerově mlýně Winter Hockey Games, jejíž hlavní hvězdou má být Jaromír Jágr, který ji i sponzoruje, se měla konat už loni. Jenže covid řekl ne a stejná situace se – zdá se – po roce opakuje. A to pouhý týden a půl před začátkem akce pod širým nebem.

Jágr o mladých: Jsou vztahovační. Dříve byly křik a rány normální, teď by to byla šikana

22. listopadu 2021 20:17

V profesionálním hokeji působí Jaromír Jágr přes 30 let. Proto oproti dřívější době vnímá velký rozdíl v nastavení aktuálních hráčů odrážejících dnešní společnost. Mluvil o tom v rozhovoru pro Newstream TV. Podle legendární „osmašedesátky“ hrající za Rytíře Kladno, které zároveň vlastní, jsou sportovci nyní příliš měkcí a vztahovační. Ale nevyčítá jim to, protože nezažili „tvrdé časy“.

Jágra pobouřili nespokojení fanoušci Kladna: Možná jsem se na to měl dávno vykašlat

1. listopadu 2021 18:20

Jeho tým se po návratu do hokejové extraligy hledá a zadělává si na to, aby opět zahučel o patro níže. Majitel a hráč Rytířů Kladno Jaromír Jágr ví, že situace není ideální, ale zároveň se mu nelíbí negativní komentáře fanoušků. „Když čtu názory některých fandů (co vše je špatně), občas si říkám, jestli jsem se na to neměl dávno vykašlat,“ vzkázala na sociálních sítích 49letá legenda.

Někdy ani nemám čas trénovat, říká k vytíženosti Jágr. Jsem platnější majitel než hráč

9. září 2021 17:28

Zranění z přípravy zahaluje start Jaromíra Jágra do nové sezony extraligy do nejistoty. Pokud legendární „osmašedesátka“ nastoupí a vydrží do února, splní kdysi trochu úsměvný slib, že bude hrát do 50 let. Sám ale říká, že se nyní cítí daleko více jako funkcionář než jako hráč. „Někdy skoro ani nemůžu na trénink jít, protože mám jiné záležitosti,“ řekl Jágr v rozhovoru pro iDNES.cz.

Jágrovo Kladno posílí, přijdou hráči ze zámoří. Domácí zápasy musí hrát v Chomutově

15. července 2021 10:31

Hokejisty Kladna posílí pro nadcházející extraligovou sezonu šest hráčů ze zámoří. U týmu bude poprvé v historii působit i kanadský trenér, a to Jeff Paul, který bude asistentem hlavního kouče Davida Čermáka. Dres Rytířů budou nově oblékat brankář Landon Bow, obránci Jake Dotchin, Cody Donaghey, Kyle Wood a útočníci Daniel Ciampini s Dannym Kristem. Kvůli rekonstrukci stadionu by hokejisté sezonu měli odstartovat zřejmě v Chomutově. Je pravděpodobné, že tam stráví celý rok.

Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

8. května 2021 12:52

Za více než 30 let v profesionálním hokeji poskytla jedna z největších legend tohoto sportu Jaromír Jágr nespočet rozhovorů. Žádný z nich ale nebyl takový jako ten nedávný. Majitel a hráč Rytířů Kladno čelil otázkám školáků a ty se podstatně lišily od těch, které slýchává na tiskových konferencích nebo v mixzóně. Byly to dotazy vyloženě na tělo a nešlo je odbýt naučenou frází. „Když jsi byl v Americe, byl jsi tlustý?“ ptala se například jedna holčička v rámci kampaně supermarketového řetězce.

Kladno se vrací do extraligy. Jágrovi Rytíři udolali v souboji o postup Jihlavu

29. dubna 2021 19:29

Hokejisté Kladna porazili v rozhodujícím sedmém finále první ligy Jihlavu 5:2 a pokud splní licenční podmínky, mohou se po roce vrátit do extraligy. Rytíři o svém vítězství rozhodli již v první třetině, kdy si vypracovali čtyřgólový náskok. Dukle se podařilo utkání zdramatizovat a až do konce bojovala, poslední branku inkasovala při power play.

reklama