CNN Prima News Rytíři Kladno

Rytíři Kladno

Výpis příspěvků ke štítku „Rytíři Kladno“

Hudáček se zlobí, kritiky žene k soudu. Gólmana z KHL hájí i favorit na prezidenta

Kauza kolem slovenského hokejového brankáře Júliuse Hudáčka a jeho přesunu z ruské KHL do Evropy pokračuje. Gólman nyní po dvoudenní anabázi na Kladně a zisku nového angažmá ve Frankfurtu napsal stanovisko, ve kterém se dušuje, že je jednoznačně proti válce na Ukrajině a kritika na jeho osobu se prý dotýká i jeho rodiny. Hudáčka posléze podpořil šéf slovenského parlamentu Peter Pellegrini, který kandiduje na prezidenta. Konec Hudáčka na Kladně naopak kvitoval český poslanec a bývalý skokan na lyžích Jakub Janda (ODS).

Hudáček má po konci v Kladně nové angažmá. Jsme rádi, že se to povedlo, jásají ve Frankfurtu

Slovenský hokejový brankář Július Hudáček zřejmě nemusí rychlého konce v extraligovém Kladně litovat. V zákulisí se totiž hovoří o tom, že měl dostat za pouhé dva dny přes 360 tisíc korun. Kontroverzní gólman s nedávnými starty v ruské KHL navíc získal novou štaci v německém Frankfurtu. Tamní celek z nejvyšší soutěže je po sérii proher druhý od konce.

Hudáček na Kladně vydržel jen dva dny. Brankář z KHL kvůli kritice končí v Jágrově klubu

Slovenský hokejový brankář Július Hudáček po dvou dnech skončil u Rytířů Kladno. Informoval o tom klub hrající legendy Jaromíra Jágra na svém webu. Příchod gólmana vyvolal vlnu kritiky, protože předtím působil v ruské KHL, navzdory ruské válce na Ukrajině. Vůči němu i Kladnu se proto zvedla vlna nevole z řad fanoušků i bývalých hokejistů.

Lidská zrůda, zlobí se Novotný a spol. Jágrovo Kladno angažovalo brankáře z KHL

Hokejový klub Rytíři Kladno získal slovenského brankáře Júliuse Hudáčka, který v poslední sezoně působil v ruské KHL, a to navzdory tomu, že Rusko vede válku na sousední Ukrajině. Celek Jaromíra Jágra angažmá hájí, od veřejnosti však schytává zejména kritiku. Například bývalý český reprezentant a dnes televizní expert Jakub Koreis se pustil nejen do samotného brankáře, ale i Jágrova týmu. Starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) označil Hudáčka za „lidskou zrůdu“.

Plekanec definitivně pověsil brusle na hřebík. Kariéru ukončil ze zdravotních důvodů

Hokejový útočník Tomáš Plekanec ukončil krátce před jednačtyřicátými narozeninami bohatou kariéru. Dlouholetý hráč NHL a reprezentační kapitán se tak rozhodl ze zdravotních důvodů a s nimi spojenými riziky, která by hraní hokeje na nejvyšší úrovni při jeho potížích přinášelo. Na klubovém webu o tom informovalo Kladno, za něž v posledních sezonách nastupoval a zastával i roli kapitána.