CNN Prima News sázení

sázení

Výpis příspěvků ke štítku „sázení“

Nevídaný sportovní podvod. Gang provozoval falešnou ligu, oklamaní sázkaři nic nepoznali

12. července 2022 00:49

Indická policie rozbila kriminální gang, který provozoval falešnou kriketovou ligu s cílem získat peníze od lidí z Ruska sázejících na výsledky zápasů přenášených na síti YouTube. V pondělí o tom informovala agentura Reuters. Údajní hráči byli ve skutečnosti najatí dělníci a nezaměstnaní mladí lidé, týmy hrající v lize byly smyšlené.

Jágr na hazardu prohrál miliony, dluží mi peníze, obvinil hokejovou legendu známý sázkař

16. června 2022 17:09

Známý americký sázkař Stuart Feiner hazardem vydělal i prodělal miliony. Se zajímavým tvrzením přišel v podcastu Spittin' Chiclets, ve kterém obvinil Jaromíra Jágra, že prý na začátku 90. let ve Spojených státech kvůli sázení přišel o více než milion dolarů. Z toho prý dodnes dluží velkou částku i Feinerovi. Hokejová legenda tato nařčení kategoricky popírá.

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

25. ledna 2022 11:43

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Reklama na sázení jako memento smrti. Nemůžu vzít syna na fotbal, vyčítá žena Leicesteru

4. prosince 2021 06:53

Annie Ashtonová je Angličankou, která by ráda vzala svého syna na zápas fotbalového klubu Leicester City, nicméně má strach. Ne kvůli tomu, že by se bála násilného chování ostatních fanoušků, případně vulgarit. Není jí komfortní to, kolik sponzorů z řad sázkových kanceláří se objevuje na reklamních LED panelech na stadionu „lišek“. Právě kvůli gamblerství si její manžel vzal život.

Díky teplému podzimu máte stále čas na výsadbu nových sazenic jahod

26. září 2021 16:06

Jahody by neměly chybět na žádné zahrádce. Už jen proto, že to je prakticky první čerstvé ovoce, které můžeme začít sbírat již na začátku června, kdy ostatní stromy a keře teprve kvetou. Milují je nejen děti, ale i dospělí. Jahody pro nás také představují spoustu vitaminu C a dalších prvků, které našemu tělu po zimě vrátí pohodu a rovnováhu. Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jahody sázet či nikoliv, máte nejvyšší čas. Teplý podzim totiž náramně přeje výsadbě nových sazenic jahod.

Kandidáti na prezidenta? Favoritem je Babiš, někdo věří v Kajínka i Novotného

20. prosince 2020 09:10

Největšími favority na budoucího prezidenta České republiky jsou podle bookmakerů aktuálně premiér Andrej Babiš (ANO, 2,45:1), bývalý prezident Václav Klaus starší (5,5:1) a generál Petr Pavel (7:1). Na vítězství Babiše směřuje 40 procent sázek. Volby jsou naplánovány na leden 2023, objem sázek už přesto dosáhl téměř tří milionů korun.