CNN Prima News sázení

sázení

Výpis příspěvků ke štítku „sázení“

Padl druhý nejvyšší jackpot v historii. Šťastlivec z Kalifornie vyhrál v loterii 40 miliard

Šťastlivec ve Spojených státech vyhrál jackpot ve výši neuvěřitelných zhruba 1,73 miliard dolarů (skoro 40 miliard korun), informovala kalifornská loterie. Po zhruba 47 miliardách korun, které si odnesl z loterie vítěz loni v listopadu, se jedná o druhou nejvyšší výhru v historii. Šťastná čísla se tahala několik týdnů bez úspěchu, částka proto narostla do rekordní sumy.

Sázející z Česka vyhrál stovky milionů v Eurojackpotu. Ale i tak přišel o miliardu

Česko má dalšího multimilionáře. V pátečním tahu Eurojackpotu neznámý sázející trefil všechna čísla a vyhrál 234 900 000 korun. Na svých webových stránkách to potvrdila společnost Sazka. Mluvčí Pavla Hobíková doplnila, že si dotyčný vsadil plný tiket v trafice v Praze. Částku mu stát ještě zdaní. Kdyby se mu stejný kousek podařil před týdnem, odnesl by si domů víc než miliardu korun.

Sázkaři mají jasno. Kteří kandidáti po prezidentských debatách posílili a kdo se propadl?

Z kurzovních sázek jasně vyplývá, že favoritem voleb je bývalý představitel české armády a NATO Petr Pavel. Na druhém místě se drží někdejší premiér Andrej Babiš (ANO), který své šance posílil po pondělním rozsudku v případu Čapího hnízda. Sázkaři naopak příliš nevěří Danuši Nerudové. Její kurz se propadl zejména po středeční debatě na CNN Prima NEWS.

Bookmakeři mají nového favorita na prezidenta. Na koho lidé začali sázet v posledních dnech?

Bývalý vysoký představitel české armády a NATO Petr Pavel se vrátil do pozice největšího sázkového favorita na post prezidenta republiky. Necelých čtrnáct dnů před volbou hlavy státu vystřídal v čele bývalou rektorku Mendelovy univerzity Danuši Nerudovou, kurzově si pohoršil i předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Celkové sázky na prezidentské volby dosahují u sázkových kanceláří 80 milionů korun.

Jágr na hazardu prohrál miliony, dluží mi peníze, obvinil hokejovou legendu známý sázkař

Známý americký sázkař Stuart Feiner hazardem vydělal i prodělal miliony. Se zajímavým tvrzením přišel v podcastu Spittin' Chiclets, ve kterém obvinil Jaromíra Jágra, že prý na začátku 90. let ve Spojených státech kvůli sázení přišel o více než milion dolarů. Z toho prý dodnes dluží velkou částku i Feinerovi. Hokejová legenda tato nařčení kategoricky popírá.

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Reklama na sázení jako memento smrti. Nemůžu vzít syna na fotbal, vyčítá žena Leicesteru

Annie Ashtonová je Angličankou, která by ráda vzala svého syna na zápas fotbalového klubu Leicester City, nicméně má strach. Ne kvůli tomu, že by se bála násilného chování ostatních fanoušků, případně vulgarit. Není jí komfortní to, kolik sponzorů z řad sázkových kanceláří se objevuje na reklamních LED panelech na stadionu „lišek“. Právě kvůli gamblerství si její manžel vzal život.

Díky teplému podzimu máte stále čas na výsadbu nových sazenic jahod

Jahody by neměly chybět na žádné zahrádce. Už jen proto, že to je prakticky první čerstvé ovoce, které můžeme začít sbírat již na začátku června, kdy ostatní stromy a keře teprve kvetou. Milují je nejen děti, ale i dospělí. Jahody pro nás také představují spoustu vitaminu C a dalších prvků, které našemu tělu po zimě vrátí pohodu a rovnováhu. Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jahody sázet či nikoliv, máte nejvyšší čas. Teplý podzim totiž náramně přeje výsadbě nových sazenic jahod.