CNN Prima News Seattle

Seattle

Výpis příspěvků ke štítku „Seattle“

Mezi tyčemi máme extratřídu, semifinále nám vychytá Kraken, varují Němci české hokejisty

26. května 2022 10:49

Němci už vyhlíží čtvrtfinále hokejového mistrovství světa proti Česku. Tamní média sebejistě varují tým trenéra Kariho Jalonena před svou největší zbraní – „Krakenem“ Philippem Grubauerem v bráně. S 30letým gólmanem z týmu Seattle Kraken, který působí v NHL, prý mají mezi třemi tyčemi světovou extratřídu, která je opět po roce dostane do semifinále šampionátu.

Máte rakovinu, varovala fanynka kustoda a zachránila mu život. Dočkala se dojemného setkání

2. ledna 2022 19:32

NHL žije velkým příběhem. Tentokrát ale nejde o hattrick mladíčka nebo důležitý zákrok brankáře vteřinu před koncem zápasu, nýbrž o záchranu života. A to hodně neobvyklým způsobem. Postarala se o ni fanynka Seattlu, která během utkání upozornila kustoda Vancouveru, že má zřejmě rakovinu. Varování se později ukázalo jako opodstatněné a muž nyní zachránkyni osobně poděkoval.

Bizarní moment v NHL: Hráči na ledě „tancovali“, zašmodrchaly se jim vzájemně tkaničky

3. listopadu 2021 08:36

Nepadl gól, nikdo nebyl zraněný, puk nevyletěl mimo hřiště ani nezamířil do výstroje brankáře, nedošlo na zakázané uvolnění, ofsajd ani faul. I tak rozhodčí zadul do píšťalky a přerušil utkání NHL mezi Edmontonem Oilers a nováčkem Seattle Kraken. Kuriózní moment nabídli dva hráči, kteří u sebe byli tak natěsno, že se jim vzájemně zašmodrchaly tkaničky a hokejisté se od sebe nemohli odtrhnout.

Všudypřítomné vzrušení. Čech Kron o zrodu a fungování nadčasového Seattlu Kraken

9. října 2021 07:40

Příběhy o tom, jak příšera kraken potápí velké lodě, strašily mořeplavce odpradávna. Robert Kron doufá, že se podobným způsobem budou bát ostatní organizace NHL nového člena. Seattle Kraken za pár dní oficiálně rozšíří nejlepší hokejovou ligu na světě, stane se jejím 32. týmem. A bývalý útočník z Česka na to bude dohlížet z první řady v jedinečné pozici ředitele amatérského skautingu. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, jak se velký projekt rodil a mluví i o tom, co nejvíce rozhoduje při výběru hráče.

Prokop z Berdychova gangu se přiznal ke čtyřem loupežím. Odmítl ale jejich organizaci

27. července 2021 12:39

Jaromír Prokop, poslední neodsouzený člen takzvaného Berdychova gangu, se v úterý u soudu přiznal k účasti na čtyřech loupežích, které mu klade za vinu obžaloba. Odmítl ale tvrzení, že přepadení vymyslel a organizoval, jak dříve v jeho nepřítomnosti uvedli spolupachatelé včetně Davida Berdycha. Zdůraznil také, že při loupežích nikdy nepoužil fyzické násilí. Prokop se před trestním řízením řadu let skrýval, policie ho loni dopadla v USA.

Stál v čele Amazonu 27 let, teď chce dobývat vesmír. Bezos končí a předává vedení

5. července 2021 06:44

Novým šéfem americké internetové společnosti Amazon se dnes stane Andy Jassy. Třiapadesátiletý manažer je teprve druhým šéfem podniku, ve vedení střídá zakladatele společnosti Jeffa Bezose. Ten se rozhodl funkci opustit a zůstat jen výkonným předsedou správní rady. Výměna na nejvyšším postu přichází v den, kdy firma slaví 27 let od svého založení.