reklama
CNN Prima News sebevražda

sebevražda

Výpis příspěvků ke štítku „sebevražda“

Aneta Langerová slaví 35. narozeniny a touží se stát matkou. Bude to adopce nebo porod?

26. listopadu 2021 11:43

Aneta Langerová slaví 26. listopadu své půlkulatiny. V 35 letech už začíná přemýšlet o založení rodiny. Je přesvědčena o tom, že by byla milující matkou, která by se o dítě dokázala bez problémů postarat. Před 11 lety Langerová otevřeně promluvila o své sexuální orientaci a nedávno vyšly najevo také drsné detaily z jejího dětství.

Klidně spáchej sebevraždu, měli říct vychovatelé dívce. Ta pak skočila u Řevnic pod vlak

22. listopadu 2021 18:47

Policisté pokračují ve vyšetřování sebevraždy 16leté dívky, která po útěku z diagnostického ústavu skočila pod vlak nedaleko středočeských Řevnic. Podle informací CNN Prima NEWS nikdo z vychovatelů zmizení dívky nenahlásil policii, a to ani hodinu po jejím útěku. Někteří z nich navíc měli vyhrožování sebevraždou ignorovat či zlehčovat.

Dívka měla utéct z ústavu, pak u Řevnic skočila pod vlak. Chybovali pracovníci?

19. listopadu 2021 20:17

Policisté dál pokračují ve vyšetřování sebevraždy teprve šestnáctileté dívky, která v neděli skočila pod vlak nedaleko středočeských Řevnic. Podle zjištění CNN Prima NEWS měla před osudným činem utéct z diagnostického ústavu, kde byla umístěná. Zaměstnanci o tom však údajně nepodali řádné hlášení. Vedení ústavu odmítlo celou záležitost komentovat.

reklama