CNN Prima News sebevražda

sebevražda

Výpis příspěvků ke štítku „sebevražda“

Bez tebe bychom tu už nebyli. Jak MMA zápasník svým apelem zachránil několik životů

6. srpna 2022 07:32

Chvíle po zápasu nemohly být kontrastnější. Když fighter Paddy Pimblett vyhrál svoji třetí bitvu v organizaci UFC, vyšpulil na poraženého Jordana Leavitta pozadí a takzvaně zatwerkoval. Ale jakmile se o pár okamžiků později chopil mikrofonu, komické číslo vystřídala velmi vážná řeč. Brit hovořil o tom, jak je důležité, aby muži mluvili o svých problémech a neřešili trable sebevraždou jako jeho kamarád. S odstupem prozradil, že se mu ozývají lidé s tím, že jim zachránil život.

Posun ve vyšetřování masakru v Rožnově: Policie vyvrátila spekulace o zbrani

4. srpna 2022 12:23

Při střelbě v Rožnově pod Radhoštěm na Vsetínsku byla použita legálně držená soukromá zbraň, nešlo o služební zbraň. Spekulace o tom, že šlo o služební zbraň, vyvrátila mluvčí krajské policie Simona Kyšnerová. Policie ve středu zasahovala v rodinném domě, kde zemřeli při násilném trestném činu čtyři lidé – dva dospělí a dvě malé děti. Podle policie devětačtyřicetiletý muž zastřelil svou pětatřicetiletou družku a své dvě děti. Poté zbraň obrátil proti sobě. Muž podle informací pracoval jako strážník, žena byla policistka. Policie případ předběžně kvalifikovala jako trojnásobnou vraždu.

Lékařce vyhrožovali antivaxeři, v ordinaci si vzala život. Na místě našli její poznámky

1. srpna 2022 14:16

Rakouští politici vyjádřili šok nad sebevraždou lékařky, která uzavřela svou praxi, neboť si stěžovala, že jí odpůrci protikoronavirových opatření a vakcín proti covidu vyhrožovali smrtí. Podle rakouských médií bylo v pátek nalezeno tělo doktorky Lisy-Marie Kellermayrové v její ordinaci ve venkovské oblasti na severu Rakouska. Státní zastupitelství ve Welsu potvrdilo, že příčinou smrti byla sebevražda, a sdělilo, že na místě byly nalezeny poznámky. O jejich obsahu ale prokuratura nechtěla nic bližšího uvést.