CNN Prima News seniorka

seniorka

Výpis příspěvků ke štítku „seniorka“

Pátrání s úspěšným koncem. Zmizelou seniorku našli policisté do tří hodin, ležela v ostružiní

3. března 2023 21:39

Policisté a dobrovolní hasiči z Moravskoslezského kraje mají za sebou úspěšnou akci. Během tří hodin se jim podařilo vypátrat ztracenou seniorku, objevili ji v ostružiní. Žena vyšla v lehkém oblečení v sobotu večer vyhodit odpadky, domů se ale nevrátila. Její rodina proto okamžitě nahlásila její zmizení. Do akce byli zapojeni psovodi a také vrtulník.

Nemohoucí seniorka z Orlové žila mezi psími výkaly, teď má nový domov. Zvířátka miluji, říká

9. února 2023 23:32

Příběh nemohoucí seniorky z Orlové, která zůstala zamčená v obrovském nepořádku v domě plném hladových psů, vyvolal u diváků CNN Prima NEWS bouřlivé reakce. Díky sousedům a vnučce se dostala žena do bezpečí. Reportérka CNN Prima NEWS zjišťovala, jak se jí dnes daří i jak jsou na tom týraní psi. Policie totiž případ zatím odložila.

Ve 2+1 nás bylo 7, k tomu 16 psů. Promluvila dcera chovatelky, která nechala matku žít ve výkalech

20. prosince 2022 07:31

O otřesném případu seniorky z Orlové, kterou v domě plném hladových psů a psích výkalů nechávala zamčenou její dcera, jsme vás informovali minulý týden. Po odvysílání reportáže se začali ozývat lidé, kteří dceru paní Ďuracké a majitelku zanedbaných psů znali už dříve. Podle nich se chovatelka o své psy nestarala už v minulosti.

Zdeňka žila týdny zamčená se smečkou hladových psů. Mezi výkaly ji nakonec našla vnučka

14. prosince 2022 06:15

Otřesný případ řeší Krajská veterinární správa a odbor sociální práce v Orlové na Karvinsku. Vnučka našla svou 84letou babičku zamčenou v domě se smečkou hladových psů. Po celém domě byly psí výkaly a silný zápach, podle všeho tak stará paní žila několik měsíců. Zanedbaní psi patřili její dceři, která své matce občas přinesla jídlo.