reklama
CNN Prima News seniorka

seniorka

Výpis příspěvků ke štítku „seniorka“

Na Příbramsku se pátrá po seniorce. Nemá u sebe potřebné léky ani telefon

27. prosince 2021 13:46

Příbramští policisté pátrají po čtyřiasedmdesátileté ženě, která v sobotu 25. prosince odešla v Nalžovicích na Příbramsku na procházku fotit svá oblíbená místa a doposud se nevrátila domů. Po ženě pátrá mimo jiné psovod nebo potápěči, informovala v pondělí mluvčí policie Michaela Richterová. Seniorka užívá léky na diabetes a tlak, bez jejich pravidelného užívání by mohla být ohrožená na životě.

Trafikant ukradl seniorce výherní los za 12 milionů. Chtěl prchnout na Kanárské ostrovy

8. září 2021 23:58

Užít si pořádně své dvanáctimilionové výhry nestihla sedmdesátiletá Italka z Neapole. Jen co přišla do trafiky, ve které si svou výhru chtěla potvrdit, pohotový majitel provozovny jí stírací los vytrhl z ruky a dal se na útěk. Policisté ho dopadli až na letišti v Římě, odkud chtěl trafikant pohotově odcestovat na Kanárské ostrovy.

Znepokojivý průzkum: Očkovaní senioři mají po půl roce jen minimum protilátek

3. srpna 2021 22:22

Po čtyřech a více měsících od očkování proti koronaviru má podle předběžných výsledků výzkumu až 60 procent seniorů výrazně nižší nebo žádné množství protilátek. V tiskové zprávě to uvedla společnost Podané ruce, která analýzu provedla na více než 620 lidech. Podle ní bude v brzké době potřeba přeočkování třetí dávkou zranitelných skupin a také bude nutné navýšit kapacity preventivního testování pracovníků i klientů v sociálních službách.

reklama