CNN Prima News seznamka

seznamka

Výpis příspěvků ke štítku „seznamka“

Přelom v seznamování. Umělá inteligence pomáhá najít lásku

Dohazovačky byly po dlouhá staletí neodmyslitelnou součástí procesu seznamování, dnes však již jejich služeb téměř nikdo nevyužívá a lidé si raději partnery hledají sami. Vyznat se v tomto spletitém procesu je však mnohdy velmi náročné. Proto se tvůrci několika online seznamek rozhodli nasadit do svých aplikací umělou inteligenci. Právě ta má zaručit co nejefektivnější cestu k nalezení té pravé lásky. S čím vším dokáží chytré aplikace uživatelům pomoci?

Místo brigády prodávají nahé fotky a videa. Českým dětem se nechce pracovat, varuje expert

Digitální doba a neomezené možnosti pro děti představují řadu rizik. Někteří mladiství jdou přímo nebezpečí naproti. Před létem roste řada školáků, kteří prodávají své snímky i videa na seznamkách. Chtějí si tímto způsobem vydělat na prázdniny, uvedl Martin Kožíšek, který má na starost projekty v oblasti rizikového chování na internetu ve sdružení CZ.NIC.

Chtěla romantiku, je bez peněz. Žena popsala, jak ji „voják na misi“ připravil o statisíce

Paní Barboře ze Zlínska se v osobním životě příliš nedařilo. Po rozvodu měla problémy navázat vážný vztah, pandemie koronaviru navíc posílila její pocit osamělosti. V tom se jí ozval „americký voják s českými kořeny“, který jí po několika týdnech plných lichotek slíbil společnou budoucnost a pohádkové jmění. A to byl moment, kdy z ní vylákal více než čtvrt milionu korun. Prozření, že byla podvedena, přišlo příliš pozdě. Žena redakci CNN Prima NEWS podrobně popsala, jak se celý podvod odehrál.

Transgender muž otěhotněl po známosti na jednu noc. Nenapadlo mě, že můžu mít dítě, říká

Že by mohl někdy přivést na svět vlastní dítě, transgendera Ashe Patricka Schade ani ve snu nenapadlo. Přesto po jedné noci strávené s mužem, kterého poznal na seznamce, přišel do jiného stavu. A i když se těhotenství neobešlo bez komplikací, podařilo se mu přivést na svět zdravou holčičku Ronan. Tu teď vychovává spolu s manželem Jordanem.

Štědrovečerní masakr: Kanibal uřízl kadeřníkovi varlata a snědl je. Poznali se přes seznamku

K děsivému případu došlo na Vánoce v roce 2019 v Michiganu. Mark Latunski tam zavraždil muže a snědl jeho varlata poté, co se s ním poznal skrze seznamovací aplikaci Grindr. Začátkem roku 2022 se místními přezdívaný „pojídač orgánů“ postaví znovu před soud. K brutální vraždě se přiznal. Pozůstatky 25letého kadeřníka Kevina Bacona byly nalezeny čtyři dny po spáchání hrůzného činu – visely ve skryté místnosti suterénu pachatelova domu.