reklama
CNN Prima News seznamka

seznamka

Výpis příspěvků ke štítku „seznamka“

Chtěla romantiku, je bez peněz. Žena popsala, jak ji „voják na misi“ připravil o statisíce

15. ledna 2022 13:24

Paní Barboře ze Zlínska se v osobním životě příliš nedařilo. Po rozvodu měla problémy navázat vážný vztah, pandemie koronaviru navíc posílila její pocit osamělosti. V tom se jí ozval „americký voják s českými kořeny“, který jí po několika týdnech plných lichotek slíbil společnou budoucnost a pohádkové jmění. A to byl moment, kdy z ní vylákal více než čtvrt milionu korun. Prozření, že byla podvedena, přišlo příliš pozdě. Žena redakci CNN Prima NEWS podrobně popsala, jak se celý podvod odehrál.

Štědrovečerní masakr: Kanibal uřízl kadeřníkovi varlata a snědl je. Poznali se přes seznamku

29. prosince 2021 05:52

K děsivému případu došlo na Vánoce v roce 2019 v Michiganu. Mark Latunski tam zavraždil muže a snědl jeho varlata poté, co se s ním poznal skrze seznamovací aplikaci Grindr. Začátkem roku 2022 se místními přezdívaný „pojídač orgánů“ postaví znovu před soud. K brutální vraždě se přiznal. Pozůstatky 25letého kadeřníka Kevina Bacona byly nalezeny čtyři dny po spáchání hrůzného činu – visely ve skryté místnosti suterénu pachatelova domu.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

18. prosince 2021 21:21

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

Na seznamkách z mladých mužů vylákaly autoerotická videa. Pak je ženy obraly o 23 tisíc

5. listopadu 2021 06:40

Písečtí kriminalisté prošetřují dva skoro identické případy, při kterých došlo ke zneužití důvěřivosti dvou mladých mužů. Ti se na žádost žen, se kterými si psali na internetových seznamkách, natočili při autoerotických hrátkách. Ženy jim následně hrozily, že pokud jim nepošlou peníze, videa zveřejní. V jednom případě se tak i stalo.

Chtějí peníze nebo přemlouvají k investicím. Jak nenaletět podvodníkům na seznamce?

22. října 2021 13:37

Redakce CNN Prima NEWS o strastech, které se pojí se seznamováním na sociálních sítích a on-line seznamkách, již informovala. Po odvysílání zkušeností reportéra Vladimíra Procházky, který na vlastní kůži zažil snahy podvodníků o vyplacení závratných částek, se redakci ozvaly další oběti podvodů s domnělou láskou. Odborníci přiblížili, v čem lidé nejčastěji dělají chyby a čeho by se měli vyvarovat.

Mladík ze seznamky měl své oběti uspat a pak okrást. Jedna skončila v nemocnici

21. října 2021 12:27

Kriminalisté hledají mladého muže, kterého podezírají ze dvou loupeží v Praze 4. Přes seznamovací portál se seznámil se dvěma poškozenými, kteří ho minulý víkend pozvali do svého bytu. První případ se stal v sobotu a druhý v neděli, postup byl v obou případech obdobný. Při popíjení alkoholu podezřelý nalil svému hostiteli do nápoje tekutinu. Po jeho vypití se poškozenému udělalo nevolno a okamžitě usnul. Toho muž využil, odcizil z bytu elektroniku a z místa odešel.

Přes internet se zamilovala do vojáka. Ten z Kateřiny vylákal dva miliony korun

13. října 2021 19:21

Před nedávnem CNN Prima NEWS uvedla reportáž, v níž se měl reportér stát terčem podvodníků v internetové seznamce – snažili se z něho pod příslibem lásky vylákat nemalé peníze. Oběťmi se mohou stát ale i ženy. Kateřinu, která svůj příběh poskytla redakci, prý o dva miliony korun připravil člověk, který se prezentoval jako americký voják.

Investuj do mě a budu tě milovat. Seznamky se hemží „vojáky na zahraniční misi“

7. října 2021 12:25

Čím dál více lidí se při seznamování na internetu setkává s podvodnými nabídkami na vážný vztah. Pod příslibem opětované lásky zloději tlačí zájemce do rizikových investic či pochybných peněžních transakcí. Mnohdy jde o stejný scénář, ve kterém figurují osamělí vojáci na zahraničních misích či svobodné paničky z exotických zemí. Se svými zkušenostmi se podělili i někteří diváci CNN Prima NEWS.

Basiková přiznala kvůli depresím myšlenky na sebevraždu: Prášky budu brát navždy

13. září 2021 16:14

S depresemi se Bára Basiková potýká od dětství. Dvakrát prý pomýšlela i na to, že si vezme život. „Ve chvíli, kdy se dostaví takový pocit, přestáváte vnímat svět kolem sebe. Nevidíte žádný záchytný bod nebo naději,“ přiznala zpěvačka v novém pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Dnes už se s depresemi úspěšně léčí. Zůstanou s ní ale zřejmě napořád.

V Praze řádil falešný tajný agent. Vyrobil si odznak BIS a z osamělých žen lákal peníze

15. srpna 2021 20:47

Soudně trestaný recidivista se vydával za tajného agenta. Inspiroval se v akčních filmech s policejní tématikou, vyrobil si falešný odznak Bezpečnostní informační služby (BIS), pořídil airsoftovou zbraň, a poté lákal na seznamkách z žen peníze. Pražští kriminalisté si na něj ale posvítili a nyní už třiačtyřicetiletý muž čelí obvinění ze spáchání trestného činu podvodu.

reklama