CNN Prima News seznamka

seznamka

Výpis příspěvků ke štítku „seznamka“

Lavrov: Chceme jednat o příměří, máme ale podmínky. Zelenskyj lhal

2. března 2022 20:33

Je třeba určit konkrétní typy útočných zbraní, které na Ukrajině nebudou nikdy rozmístěny, prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Informovala o tom agentura TASS. Podle agentury Reuters rovněž uvedl, že je Moskva nadále odhodlaná dosáhnout „demilitarizace“ Ukrajiny, kterou Kreml odůvodnil invazi do sousední země.

Chtěla romantiku, je bez peněz. Žena popsala, jak ji „voják na misi“ připravil o statisíce

15. ledna 2022 13:24

Paní Barboře ze Zlínska se v osobním životě příliš nedařilo. Po rozvodu měla problémy navázat vážný vztah, pandemie koronaviru navíc posílila její pocit osamělosti. V tom se jí ozval „americký voják s českými kořeny“, který jí po několika týdnech plných lichotek slíbil společnou budoucnost a pohádkové jmění. A to byl moment, kdy z ní vylákal více než čtvrt milionu korun. Prozření, že byla podvedena, přišlo příliš pozdě. Žena redakci CNN Prima NEWS podrobně popsala, jak se celý podvod odehrál.

Transgender muž otěhotněl po známosti na jednu noc. Nenapadlo mě, že můžu mít dítě, říká

6. ledna 2022 23:33

Že by mohl někdy přivést na svět vlastní dítě, transgendera Ashe Patricka Schade ani ve snu nenapadlo. Přesto po jedné noci strávené s mužem, kterého poznal na seznamce, přišel do jiného stavu. A i když se těhotenství neobešlo bez komplikací, podařilo se mu přivést na svět zdravou holčičku Ronan. Tu teď vychovává spolu s manželem Jordanem.

Štědrovečerní masakr: Kanibal uřízl kadeřníkovi varlata a snědl je. Poznali se přes seznamku

29. prosince 2021 05:52

K děsivému případu došlo na Vánoce v roce 2019 v Michiganu. Mark Latunski tam zavraždil muže a snědl jeho varlata poté, co se s ním poznal skrze seznamovací aplikaci Grindr. Začátkem roku 2022 se místními přezdívaný „pojídač orgánů“ postaví znovu před soud. K brutální vraždě se přiznal. Pozůstatky 25letého kadeřníka Kevina Bacona byly nalezeny čtyři dny po spáchání hrůzného činu – visely ve skryté místnosti suterénu pachatelova domu.

Jsem upír, tvrdil vrah ze seznamky. Se svou družkou rozřezal jednu z dívek motorovou pilou

18. prosince 2021 21:21

Když 24letá Sydney Loofeová souhlasila, že půjde na schůzku s ženou, kterou poznala díky seznamovací aplikaci Tinder, naplňovala ji naděje. Dívka trpěla depresemi, a tak doufala, že jí nový románek pomůže těžké chvíle překonat. Netušila, že padla do pasti vrahů. Pár chtěl, aby se Sydney přidala k jejich sexuálním hrátkám, nakonec ji rozřezal motorovou pilou.

Na seznamkách z mladých mužů vylákaly autoerotická videa. Pak je ženy obraly o 23 tisíc

5. listopadu 2021 06:40

Písečtí kriminalisté prošetřují dva skoro identické případy, při kterých došlo ke zneužití důvěřivosti dvou mladých mužů. Ti se na žádost žen, se kterými si psali na internetových seznamkách, natočili při autoerotických hrátkách. Ženy jim následně hrozily, že pokud jim nepošlou peníze, videa zveřejní. V jednom případě se tak i stalo.

Chtějí peníze nebo přemlouvají k investicím. Jak nenaletět podvodníkům na seznamce?

22. října 2021 13:37

Redakce CNN Prima NEWS o strastech, které se pojí se seznamováním na sociálních sítích a on-line seznamkách, již informovala. Po odvysílání zkušeností reportéra Vladimíra Procházky, který na vlastní kůži zažil snahy podvodníků o vyplacení závratných částek, se redakci ozvaly další oběti podvodů s domnělou láskou. Odborníci přiblížili, v čem lidé nejčastěji dělají chyby a čeho by se měli vyvarovat.