CNN Prima News Show Jana Krause

Show Jana Krause

Výpis příspěvků ke štítku „Show Jana Krause“

Pártlová o hlavní roli v novém filmu: Bylo to strašné. Ze stresu jsem zhubla pět kilo

Moderátor Jan Kraus si do své talk show tentokrát pozval zpěvačku Martinu Pártlovou. Hudebnice povyprávěla o hlavní roli, kterou ztvárňuje v připravovaném filmu Neslyším ničeho. Přiznala, že při natáčení byla ve velkém stresu a kvůli tomu zhubla. Vyčerpávající pro ni nebylo jen natáčení, ale i náročná oprava statku, který si před několika lety pořídila.

Pastrňákova maminka musela mít tři práce, aby uživila syny. U Krause popsala pocity při finále

Moderátor Jan Kraus si do své talk show tentokrát pozval maminku hokejového útočníka Davida Pastrňáka. Marcela Ziembová popsala pocity během finále letošního mistrovství světa v Praze a přiznala, že během finále byla napnutá jako struna na kytaře. Vyprávěla také o tom, jak těžké bylo vychovávat oba syny jako matka samoživitelka. Musela mít tři zaměstnání a někdy toho měla už dost.

Budu jíst jako Vémola a pak pokoušu sousedku, vtipkoval Kraus. A zavzpomínal na Gotta

Karlos Vémola se dočkal trilogie. A to v Show Jana Krause, kde byl potřetí hostem. Tentokrát hned po velkém triumfu nad Attilou Véghem. Bojovníkovi se navíc ve slavném pořadu dostalo mimořádného přijetí, jeho příchod totiž doprovázela melodie písně C’est La Vie, kterou proslavil Karel Gott. Stejný song Vémolu doprovodil do posledního zápasu. Moderátor dostal od bijce dva dárky – sportovní výživu a zápasnické šortky. „To vás osvalí, zhubnete a budete v těch trenkách nějak vypadat,“ vtipkoval Vémola.

Fotbalový tým hvězd Amfora sehraje poslední zápas. Bohdalová zavzpomínala na Kambodžu

V oblíbeném pořadu Show Jana Krause se tentokrát představí rekordních sedm hostů. Pět z nich jsou členové legendárního fotbalového týmu hvězd Amfora, na natáčení dorazil i sám zakladatel klubu – producent Petr Salava. Ten spolu s Jiřinou Bohdalovou, Stanislavem Hložkem, Zdeňkem Mertou a Romanem Skamene povyprávěl nejen o začátcích klubu, ale třeba také o výpravě do Kambodže. „Tu jsem zorganizovala já,“ pochlubila se Bohdalová.

Nebezpečný koníček Navrátila. Frontman oblíbené kapely Mirai málem přišel o život

Hudebník Mirai Navrátil se v oblíbeném pořadu Show Jana Krause pochlubil, že jeho kapela oslavuje deset let na scéně. Zpěvák také povyprávěl o své velké vášni, kterou je létání. S kniplem se naučil kvůli tomu, aby se mohl rychleji přemisťovat na koncerty. „Já bydlím napůl ve Frýdku a napůl v Praze, takže jsem si představoval, že budu přelétávat a šetřit tak čas,“ vysvětlil muzikant. Mirai se dále svěřil, že tento druh zábavy nemusí být vždy zcela bezpečný. Přiznal, že už mu dokonce šlo i o život.

Lucie Výborná: Expedici na jižní pól jsem nedokončila. Vysvětlila, proč miluje práci v rádiu

Moderátorka Lucie Výborná popisuje v oblíbeném pořadu Show Jana Krause, proč jí vyhovuje rozhlasový formát. Miluje prý výzvy a dobrodružství, a tak se vydala třeba na jižní pól. „Vezmete si sáně a máte před sebou tisíc kilometrů naprostého klidu,“ vzpomíná na náročnou túru, kterou kvůli zdravotním komplikacím nemohla dokončit.