CNN Prima News Show Jana Krause

Show Jana Krause

Výpis příspěvků ke štítku „Show Jana Krause“

Nebezpečný koníček Navrátila. Frontman oblíbené kapely Mirai málem přišel o život

Hudebník Mirai Navrátil se v oblíbeném pořadu Show Jana Krause pochlubil, že jeho kapela oslavuje deset let na scéně. Zpěvák také povyprávěl o své velké vášni, kterou je létání. S kniplem se naučil kvůli tomu, aby se mohl rychleji přemisťovat na koncerty. „Já bydlím napůl ve Frýdku a napůl v Praze, takže jsem si představoval, že budu přelétávat a šetřit tak čas,“ vysvětlil muzikant. Mirai se dále svěřil, že tento druh zábavy nemusí být vždy zcela bezpečný. Přiznal, že už mu dokonce šlo i o život.

Lucie Výborná: Expedici na jižní pól jsem nedokončila. Vysvětlila, proč miluje práci v rádiu

Moderátorka Lucie Výborná popisuje v oblíbeném pořadu Show Jana Krause, proč jí vyhovuje rozhlasový formát. Miluje prý výzvy a dobrodružství, a tak se vydala třeba na jižní pól. „Vezmete si sáně a máte před sebou tisíc kilometrů naprostého klidu,“ vzpomíná na náročnou túru, kterou kvůli zdravotním komplikacím nemohla dokončit.

Než se všechno nandá na talíř, jídlo vychladne. Pohlreich žertoval o trendech v gastronomii

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbeném pořadu Show Jana Krause potvrdil, že návštěva restaurace vyjde v současné době na dost peněz. Podle jeho slov se nynější trendy v gastronomii posunuly k minimalismu. Zažertoval o tom, že už se pomalu ani zákazníkům neservíruje teplé jídlo, protože než se vše nandá na talíř, trvá to příliš dlouho. V dalším díle ve středu 18. října ve 21:35 na Primě se diváci mohou také těšit na kapelu Tublatanka a zakladatelku zážitkové farmy Márii Žižlavskou.

Zpěvačka Andrea Kalousová má doma nového kocoura. Kazma to ale není

Talentovaná zpěvačka, modelka a také bývalá přítelkyně rebela českého šoubyznysu Kamila Bartoška, známého pod pseudonymem Kazma. To je umělecká duše Andrea Kalousová, která byla impulsem a majákem filmu „ONEMANSHOW“. Ten měl premiéru v srpnu 2023. Česká modelka má také nového kocoura, řekla v populárním pořadu Show Jana Krause. V dalším díle ve středu 4.října ve 21:45 na Primě se diváci mohou také těšit na herce a moderátora Jakuba Prachaře či na syna nigerijského krále Obonete S. Ubama.