CNN Prima News Show Jana Krause

Show Jana Krause

Výpis příspěvků ke štítku „Show Jana Krause“

Fotbalový tým hvězd Amfora sehraje poslední zápas. Bohdalová zavzpomínala na Kambodžu

V oblíbeném pořadu Show Jana Krause se tentokrát představí rekordních sedm hostů. Pět z nich jsou členové legendárního fotbalového týmu hvězd Amfora, na natáčení dorazil i sám zakladatel klubu – producent Petr Salava. Ten spolu s Jiřinou Bohdalovou, Stanislavem Hložkem, Zdeňkem Mertou a Romanem Skamene povyprávěl nejen o začátcích klubu, ale třeba také o výpravě do Kambodže. „Tu jsem zorganizovala já,“ pochlubila se Bohdalová.

Nebezpečný koníček Navrátila. Frontman oblíbené kapely Mirai málem přišel o život

Hudebník Mirai Navrátil se v oblíbeném pořadu Show Jana Krause pochlubil, že jeho kapela oslavuje deset let na scéně. Zpěvák také povyprávěl o své velké vášni, kterou je létání. S kniplem se naučil kvůli tomu, aby se mohl rychleji přemisťovat na koncerty. „Já bydlím napůl ve Frýdku a napůl v Praze, takže jsem si představoval, že budu přelétávat a šetřit tak čas,“ vysvětlil muzikant. Mirai se dále svěřil, že tento druh zábavy nemusí být vždy zcela bezpečný. Přiznal, že už mu dokonce šlo i o život.

Lucie Výborná: Expedici na jižní pól jsem nedokončila. Vysvětlila, proč miluje práci v rádiu

Moderátorka Lucie Výborná popisuje v oblíbeném pořadu Show Jana Krause, proč jí vyhovuje rozhlasový formát. Miluje prý výzvy a dobrodružství, a tak se vydala třeba na jižní pól. „Vezmete si sáně a máte před sebou tisíc kilometrů naprostého klidu,“ vzpomíná na náročnou túru, kterou kvůli zdravotním komplikacím nemohla dokončit.