CNN Prima News Show Jana Krause

Show Jana Krause

Výpis příspěvků ke štítku „Show Jana Krause“

Než se všechno nandá na talíř, jídlo vychladne. Pohlreich žertoval o trendech v gastronomii

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbeném pořadu Show Jana Krause potvrdil, že návštěva restaurace vyjde v současné době na dost peněz. Podle jeho slov se nynější trendy v gastronomii posunuly k minimalismu. Zažertoval o tom, že už se pomalu ani zákazníkům neservíruje teplé jídlo, protože než se vše nandá na talíř, trvá to příliš dlouho. V dalším díle ve středu 18. října ve 21:35 na Primě se diváci mohou také těšit na kapelu Tublatanka a zakladatelku zážitkové farmy Márii Žižlavskou.

Zpěvačka Andrea Kalousová má doma nového kocoura. Kazma to ale není

Talentovaná zpěvačka, modelka a také bývalá přítelkyně rebela českého šoubyznysu Kamila Bartoška, známého pod pseudonymem Kazma. To je umělecká duše Andrea Kalousová, která byla impulsem a majákem filmu „ONEMANSHOW“. Ten měl premiéru v srpnu 2023. Česká modelka má také nového kocoura, řekla v populárním pořadu Show Jana Krause. V dalším díle ve středu 4.října ve 21:45 na Primě se diváci mohou také těšit na herce a moderátora Jakuba Prachaře či na syna nigerijského krále Obonete S. Ubama.

Ben Cristovao je asijským mistrem bojového umění. Při tréninku si ale vážně poranil rameno

Vážné zranění ramene si přivodil zpěvák a tanečník Ben Cristovao kvůli bojovému sportu jiu-jitsu. Musel dokonce dvakrát na operaci, řekl v pořadu Show Jana Krause. V dalším díle oblíbené talkshow ve středu 20. září se mohou diváci těšit také na kardiologa Petra Neužila či specialistky na smažený sýr Annu Lucii Helešic a Terezii Kučerovou.