CNN Prima News Show Jana Krause

Show Jana Krause

Výpis příspěvků ke štítku „Show Jana Krause“

Pagáčová prozradila, z čeho má největší hrůzu. Dělá to můj muž, když mě chce naštvat, říká

8. prosince 2022 05:43

Herečce Patricii Pagáčové se loni v květnu narodila dcera Bibiana. Ačkoliv má jako novopečená maminka méně času, stále se snaží najít prostor i pro své oblíbené kratochvíle, mezi něž patří i jízda na koni, jóga a procházky se psy, kterým se dlouhodobě věnuje i v rámci charitativní činnosti. Herečka v pořadu Show Jana Krause přiznala i další věci, které jí na mateřství vadí.

Další jaderná katastrofa? Ochránit nás můžou respirátory FFP2, říká fyzička Drábová

30. června 2022 00:40

Symbol jaderné energie v Česku. Přesně tak označil předsedkyni Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Danu Drábovou moderátor Jan Kraus. Ačkoliv to paní doktorku moc netěší, přiznává, že ze všech možných přezdívek, které jí lidé dávají, má nejraději „jadernou babu“. V pořadu Show Jana Krause se pak mimo jiné pobavila i o válce na Ukrajině a jejích jaderných elektrárnách.

Show Jana Krause i se šampionem Procházkou: Fighter přinesl moderátorovi nevšední dárek

22. června 2022 16:46

Druhou červnovou neděli dosáhl na absolutní vrchol ve svém sportu. MMA zápasník Jiří Procházka vyhrál po souboji s Gloverem Teixeirou titul v polotěžké váze v organizaci UFC a od té chvíle s sebou může nosit mistrovský pás. A s tímto luxusním doplňkem zavítal i do Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu od 21:35 na Primě.

Bronzoví hrdinové v Show Jana Krause. Co podle hokejistů zařídilo medaili po 10 letech?

1. června 2022 16:39

V pondělí se česká parta ověnčená bronzovými medailemi z mistrovství světa vrátila do Prahy. Úspěch pořádně oslavila v centru metropole a ještě před tím, než se hráči reprezentace rozprchli na dovolenou po dlouhé sezoně, část národního týmu zavítala do Show Jana Krause. Nejnovější díl s vzácnou hokejovou návštěvou můžete sledovat ve středu od 21:35 na Primě.