reklama
CNN Prima News Simpsonovi

Simpsonovi

Výpis příspěvků ke štítku „Simpsonovi“

KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

Tady bylo dávno rozhodnuto. Dávno. Společenská poptávka idiotské ideologie, která se tváří, že žádnou ideologií není. Ale je. Ondřej Kúdela dostal deset zápasů za rasismus. Bez jasných důkazů. Prostě to tak má být. Hlavním důkazem byl uřvaný Glen Kamara (ten dostal tři zápasy za to, jak se choval). Kdyby takhle fungovaly soudy, republika hoří… Jenže v případě rasismu platí striktní presumpce viny. Když někdo s tmavou pletí mluví o rasismu, je to vážné a mělo by se mu věřit.

Měl bych se každému Indovi omluvit. Dabér se kaje za namluvení Apua v Simpsonových

Americký herec Hank Azaria se omluvil za namluvení kreslené indické postavy ze seriálu Simpsonovi, na kterou se snášela kritika za to, že podporuje rasové stereotypy. Informovala o tom britská BBC na svém webu. Herec, který je běloch, poskytl hlas indickému majiteli obchodu jménem Apu. „Část mě se cítí tak, že musím obejít každou indickou osobu v této zemi a osobně se omluvit,“ nechal se slyšet Azaria v podcastu Armchair Expert.

Simpsonovi přicházejí s již 32. řadou. Český dabing oceňuje i tvůrce žluté rodinky

Žlutá rodinka s neotřepaným humorem se na televizních obrazovkách objevuje přes třicet let. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným seriálem všech dob. Nyní navíc přichází s novou, již 32. řadou, kterou můžete sledovat na Prima COOL. Nezaměnitelný český dabing navíc údajně oceňuje i autor legendárního seriálu Matt Groening. Podle něj je jedním z nejlepších na světě.

reklama