reklama
CNN Prima News skandál

skandál

Výpis příspěvků ke štítku „skandál“

Psychiatrička sní o střílení bělochů do hlav. Svěřila se s tím během přednášky

Každý z nás sní o něčem jiném. Někteří lidé by chtěli mít jachtu, jiní lidé zase početnou rodinu a mnozí z nás by se rádi dožili vysokého věku bez zdravotních komplikací. Americká psychiatrička Aruna Khilananiová má ale o mnoho temnější fantazie. Při přednášce na téma „psychopatický problém v mysli bělochů“ svým studentům řekla, že „sní o střílení bělochů do jejich hlav“.

USA přes Dány špehovaly Merkelovou, tvrdí média. Ve skandálu má figurovat i Biden

Aktualizováno

Americká Národní agentura pro bezpečnost (NSA) v letech 2012 až 2014 využila spolupráci s dánskou zahraniční rozvědkou ke špehování vysoce postavených evropských politiků, včetně německé kancléřky Angely Merkelové. Napsala to dánská rozhlasová stanice Danmarks Radio (DR), podle níž to vyplynulo z vnitřního šetření Dánské obranné zpravodajské služby. DR se odvolává na devět nejmenovaných zdrojů, které mají informace o vyšetřování.

Němci sáňkují u bývalého koncentračního tábora. Nepřijatelné, zuří ředitel památníku

I zdánlivě nevinná činnost, jako je sáňkování, může způsobit skandál, když se provozuje na nesprávném místě, jak tento týden zjistili v Německu. Ředitel tamního památníku Buchenwald, který se nachází na místě bývalého nacistického koncentračního tábora, si totiž postěžoval na místní nadšence, kteří si zimních radovánek užívali v jeho areálu a mimo jiné sáňkovali přes místa, kde se nacházejí hromadné hroby někdejších vězňů.

Polsko zuří. Vakcínu proti covidu dostaly přednostně celebrity nebo expremiér

První dny očkování proti koronaviru v Polsku poznamenaly kontroverze. Několik veřejně známých lidí totiž dostalo vakcínu mimo stanovené pořadí. Přednost před ostatními skupinami obyvatel mají zdravotníci, vakcínu už ale dostal například i bývalý premiér Leszek Miller nebo několik herců a hereček. Nyní panují nejasnosti kolem toho, proč se to stalo a zda tito lidé měli na očkování nárok.

reklama