CNN Prima News skandál

skandál

Výpis příspěvků ke štítku „skandál“

Alternativa pro Německo doplácí na skandály lídra. Evropská frakce vyřkla nejtvrdší trest

Europarlamentní frakce Identita a demokracie (ID) ve čtvrtek s okamžitou platností vyloučila Alternativu pro Německo (AfD) ze svých řad. Důvodem jsou skandály týkající se volebního lídra strany Maximiliana Kraha. AfD se chce podle televize Welt odvolat. Europoslanci AfD se neúspěšně pokoušeli vyloučení celé strany zabránit tím, že vedení ID navrhli vyškrtnout z frakce jen Kraha.

Experti: Jurečka není první, kdo si hraje na poloboha. Koho dostihly skandály z večírků?

Kauza ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečky (KDU-ČSL) s vánočním večírkem v době tragické střelby na filozofické fakultě dala vzpomenout na obdobné skandály jeho politických kolegů. Politologové Lukáš Valeš a Jan Kubáček v rozhovoru pro CNN Prima NEWS připomněli, koho zábava stála politickou kariéru či post. Podle Valeše je ovšem Jurečkova kauza „bezkonkurenčně jednou z nejhorších za poslední tři volební období“. Kubáček na druhé straně přiblížil, jak si šéf KDU-ČSL může částečně zachránit pověst.

Sex přímo v Kongresu USA. Skandální záběry zachytily dva muže, jeden měl pomáhat Bidenovi

Spojenými státy otřásá nebývalý skandál, jenž rozpoutal konzervativní portál Daily Caller poté, co zveřejnil nahrávku se sexuálním obsahem. Ta zachycuje dvojici mužů, k jejichž pohlavnímu styku podle všeho došlo přímo v budově Senátu. Podle zatím nepotvrzených nařčení má být jedním z aktérů Aidan Maese-Czerposki, poradce demokratického senátora Bena Cardina a muž, který se objevil i na volebním videu Joea Bidena v roce 2020. Maese-Czerposki v prohlášení informace nepřímo popřel, zatímco senátorova kancelář bez dalších detailů uvedla, že s ním ukončila pracovní poměr. Poradce tvrdí, že je trestán za to, koho miluje.

Fotbalové legendy mají jasno: K nároďáku dejte Haška. A co trio disco-flamendrů a Euro?

Kdo by měl po rezignaci Jaroslava Šilhavého vést český fotbalový národní tým, který příští rok v létě čeká Mistrovství Evropy v Německu? Měl by Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta, kteří se dva dny před rozhodujícím zápasem s Moldavském bavili na diskotéce, dostat druhou šanci? Na tyto otázky se redakce CNN Prima NEWS ptala fotbalových legend.

Další sexuální skandál slavných. Frontmana kapely Guns N' Roses obvinila modelka z napadení

Bývalá modelka Sheila Kennedyová ve středu u soudu obvinila frontmana rockové kapely Guns N' Roses Axla Rose, že ji v roce 1989 v hotelovém pokoji v New Yorku sexuálně napadl. Rose čelil obvinění z domácího i sexuálního násilí v minulosti několikrát, připomíná magazín Rolling Stone. Kennedyová uvádí, že po incidentu trpěla symptomy podobnými posttraumatické stresové poruše, úzkostmi a depresí, které poškodily její kariéru. Zpěvákův advokát se k případu zatím nevyjádřil.

Detaily z hotelu fotbalistů: Z hráčů táhl alkohol. Kapitán chtěl skandál tutlat, tvrdí zdroj

Z fotbalových reprezentantů, kteří v sobotu vyrazili popíjet do nočního klubu a zůstali tam až do ranních hodin, byl při snídani na hotelu cítit alkohol. Informoval o tom web iSport.cz. Za hrubé porušení interních pravidel museli Jakub Brabec, Vladimír Coufal a Jan Kuchta před pondělním závěrečným zápasem kvalifikační skupiny o postup na mistrovství Evropy proti Moldavsku opustit mužstvo. Kapitán týmu Tomáš Souček i provinilí fotbalisté prý měli chtít skandál ututlat.