reklama
CNN Prima News škola v přírodě

škola v přírodě

Výpis příspěvků ke štítku „škola v přírodě“

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok

3. srpna 2021 18:24

Celý uplynulý školní rok byl zcela odlišný od těch, na které jsou žáci zvyklí. Pandemie koronaviru způsobila studentům všech úrovní vleklé těžkosti. Řada z nich si dlouhé měsíce musela vystačit s domácí výukou. A když už se dostali do lavic, tak za velmi přísných podmínek jako je nepřetržité nošení roušek a respirátorů či povinnost nechat se testovat. Stejně tak trpěli i učitelé. Jak bude vypadat nadcházející školní rok?

Na škole v přírodě musely zasahovat sanitky. Desítky dětí po jídle zvracely

23. června 2021 10:28
Aktualizováno

Záchranná služba v noci na dnešek zasahovala v rekreačním zařízení v Hradci Králové, kde byla škola v přírodě. Nevolnost způsobená zřejmě stravou zasáhla dvacet dětí a dva dospělé. V nemocnici skončilo pět lidí. Záchranáři dostali informaci o větším počtu lidí trpících náhlou nevolností a zvracením v úterý krátce před půl jednou v noci.

Plaga: Středoškoláci se vrátí do lavic snad za dva týdny. Pak budeme řešit vysoké školy

11. května 2021 07:37

„Doufám, že 24. května se navrátí střední školy k výuce,“ řekl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS ministr školství Robert Plaga (za ANO). Pak podle něj bude resort řešit vysoké školy, i když na většině z nich už skončil semestr. Plaga zároveň vysvětlil, proč se bude rušit rotační výuka a proč stát nezařídí PCR testy centrálně.

reklama