reklama
CNN Prima News smartphone

smartphone

Výpis příspěvků ke štítku „smartphone“

Bakteriím a virům vstup zakázán aneb Zdravý smartphone bez poskvrnky

1. listopadu 2021 17:30

Po použití záchodu si zcela automaticky jdete umýt ruce, a co uděláte po použití svého telefonu? Přiznejte se, kdy jste naposledy čistili svůj telefon? A pozor, nemáme na mysli odstranění nevyžádaných souborů. Bohužel výzkumy prokázaly, že většina uživatelů telefonů svůj telefon zanedbává a čistí ho jen minimálně. Podle toho to pak vypadá. Dle výzkumů je povrch mobilního telefonu průměrně osmnáctkrát špinavější než veřejné toalety. Co s tím? Máme pro vás řešení.

Firma nabízí akcie 13letým dětem. Psychicky je to rozloží a zruinuje, míní experti

29. května 2021 07:36

Prominentní americká investiční společnost Fidelity Investments se rozhodla investování do cenných papírů zpřístupnit širší mase zájemců. Firma nyní ve své aplikaci umožňuje zakládat investiční účty už i dětem od 13 let. Podle psychologů a investičních expertů ale hrozí, že děti rychle přijdou o své úspory a psychicky to neunesou.

Až půl roku vězení za nepoužívání koronavirové aplikace. V Indii jde o povinnost

7. května 2020 15:58

Občané i návštěvníci indického města Noida mají povinnost používat mobilní trasovací aplikaci vyvinutou indickou vládou pro sledování šíření koronavirové nákazy. V případě, že si ji nenainstalují do telefonu ani po upozornění ze strany policie či úřadů, hrozí lidem pokuta nebo až půl roku ve vězení. Informoval o tom web Indian Express.

reklama