CNN Prima News smartphone

smartphone

Výpis příspěvků ke štítku „smartphone“

Neuvěřitelné tři miliony korun se za víkend připsaly do sbírky. Lidé pomohli svým pohybem

Již devátý ročník sportovně charitativního happeningu s názvem Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem, odstartoval ve čtvrtek 14. září. Princip akce je jednoduchý: za každý zdolaný kilometr –⁠ ať už chůzí, či během –⁠ věnují partneři akce 20 korun na pomoc ohroženým dětem. Po prvním víkendu jsou na kontě pomoci více než tři miliony korun. Happening se koná až do soboty 23. září a zapojit se do něj může každý. Stačí k tomu chytrý telefon a chuť pomáhat. Více na www.teribear.cz

Pomáhat může každý, počítá se každý krok. Odstartoval charitativní happening TERIBEAR

Ve čtvrtek 14. září odstartoval již devátý ročník sportovně charitativního happeningu s názvem Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem, který pořádá Nadace Terezy Maxové dětem. V letošním roce probíhá akce on-line a připojit se tak může každý. Stačí k tomu chytrý telefon a chuť pomáhat. Happening potrvá od 14. září nonstop až do 23. září. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři akce 20 korun na vámi zvolený příběh pomoci. Letošní on-line formát akce naplňuje naprostou bezlimitnost: není určující čas ani místo, všechny účastníky spojuje nadšení a dobrá vůle. Více na www.teribear.cz

Letošního charitativního happeningu TERIBEAR se může zúčastnit každý a odkudkoli

Nadace Terezy Maxové dětem připravila ve spolupráci s partnery již devátý ročník sportovně charitativního happeningu Hýbejte se s TERIBEARem aneb Prima pohyb s medvědem. V letošním roce proběhne happening ve virtuální podobě, díky technickému řešení a chytrým telefonům/hodinkám se do něj může zapojit každý v rámci ČR i za jejími hranicemi. Akce startuje 14. září a nonstop se můžete zapojit do 23. září. Princip akce zůstává stejný, v kteroukoliv denní či noční dobu můžete po celých deset dní, kdy akce probíhá, svým vlastním pohybem, ať už chůzí, či během, pomáhat ostatním – kdykoliv a odkudkoliv. Za každý zdolaný kilometr věnují partneři 20 Kč na vámi zvolený příběh pomoci. Registrovat se můžete na www.teribear.cz. Pro ty, kteří preferují komunitní formát akce, máme dobrou zprávu – 13. září se bude v lesoparku Štěpánka v Mladé Boleslavi konat jednodenní charitativní akce TERIBEAR hýbe Mladou Boleslaví: powered by ŠKODA AUTO.

Místenka do vlaku zdarma? Jen v aplikaci. Senioři se kvůli tomu cítí znevýhodněni

Zákazníci vlakových dopravců sice mají možnost navolit si místenku zdarma, ale musí mít staženou aplikaci ve svém telefonu. Pro technicky zdatného cestujícího taková podmínka nepředstavuje žádný problém, ostatní však musí kvůli zaručenému místu zaplatit. Znevýhodnění se tímto nastavením cítí především penzisté. Ministr dopravy Martin Kupka (ODS) tvrdí, že bez aplikace není možné rezervaci poskytnout zdarma. Podle opozičního poslance Aleše Juchelky (ANO) by měla být pro seniory k zakoupené jízdence místenka automaticky zdarma.

Používání smartphonu i zkušební e-shop. Digitální odysea nabízí seniorům i on-line kurzy

Desetitisíce seniorů už prošly kurzy projektu Digitální odysea. Nabídka ale stále pokulhává za poptávkou. Nadace Vodafone proto vytvořila intuitivní webovou stránku, na které si zájemci můžou své digitální dovednosti zdokonalit i on-line formou. Krok za krokem se tak naučí nejen ovládat chytrý telefon, ale můžou si i vyzkoušet nakoupit na zkušebním e-shopu.

Nový šéf českého Huawei: Chceme vytvořit „superzařízení“. Konektivita je budoucnost

Dříve působil jako obchodní zástupce v afrických zemích, nyní se stal klíčovou osobou v české pobočce Huawei. Nový šéf spotřebitelské divize Jonny Wen se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS rozpovídal o obchodních plánech technologické společnosti, čerstvě odhalených novinkách v Istanbulu i vlastnostech českých zákazníků. Rovněž nastínil vizi „superzařízení“, za kterou se Huawei žene.

Recenze sluchátek Huawei FreeBuds Pro 2: Čistý zvuk, který zvládne konkurovat i Applu

Jasný a čistý zvuk, výkonné potlačení okolního ruchu i povedený design. Technologická společnost Huawei posledních několik let výrazně expandovala do sektoru s nositelnou elektronikou, výjimkou tudíž nebyla ani kategorie bezdrátových sluchátek, kde dlouho vládnou jiné značky. Ve velmi konkurenčním prostředí se nicméně neztratí – sluchátka Huawei FreeBuds Pro 2 totiž dokázala v mnohém překvapit. Jak se osvědčila po týdnu intenzivního testování?

Obrazem: Mobil s ohebným displejem i „papírový“ tablet. Podívejte se na novinky od Huawei

Prémiový ohebný mobil, výkonný notebook s dotykovou obrazovkou či sluchátka s aktivním potlačením hluku. Technologická společnost Huawei se na tiskové konferenci v Istanbulu pochlubila svými finančními výsledky za minulý rok i novou generací produktů, které zamíří na evropský trh. Nechybí mezi nimi zástupci z kategorie tabletů, bezdrátových „špuntů“ či notebooků, největší ohlasy ale mezi novináři sklidila mobilní sekce.

Viceprezident realme: Jsme nejrychleji rostoucí značkou mobilů. Pandemie nás nezbrzdila

Jsme nejrychleji rostoucí značkou chytrých telefonů na světě. Navzdory pandemii koronaviru jsme vloni vyrostli o 20 procent, řekl viceprezident technologické společnosti realme Madhav Sheth, který redakci CNN Prima NEWS poskytl exkluzivní rozhovor. S novou řadou mobilních telefonů GT 2 výrobce poprvé zavítal do kategorie prémiových modelů. „Zákazník potřebuje větší výběr, nestačí zde mít jen jednu nebo dvě značky. A prostor pro nové hráče tu je vždy,“ zdůvodnil tento krok.