reklama

Mobil

Nejnovější příspěvky k tématu

Které aplikace nejvíce zatěžují baterii? Zkontrolujte si, zda je nemáte v mobilu
Mobil

Které aplikace nejvíce zatěžují baterii? Zkontrolujte si, zda je nemáte v mobilu

Od seznamování a chatování přes taxislužby, rezervace hotelů až po nákupy prakticky čehokoliv. V současné době existují mobilní aplikace, na co si vzpomenete. Švýcarská společnost analyzovala stovku nejoblíbenějších a zjistila, které jsou nejnáročnější na baterii. Patří mezi ně zejména sociální sítě a aplikace na fitness nebo cestování. Zjistěte, které konkrétně to jsou.

Další příspěvky k tématu

Operátoři o SMS k očkování netušili. Vše zjistili až po spuštění systému

Operátoři se dozvěděli o požadavku státu na SMS ověření při registraci k očkování proti nemoci COVID-19 až po spuštění systému. Na Twitteru to uvedl výkonný ředitel Asociace provozovatelů mobilních sítí Jiří Grund. Zakládajícími členy asociace jsou mobilní operátoři O2, T-Mobile a Vodafone, jejichž vyjádření zjišťujeme. Systém pro registraci lidí starších 80 let na očkování, který byl spuštěn v pátek v 8:00, měl problémy. SMS s PIN kódy pro registraci lidem přicházely se zpožděním.

Facebook obvinil Apple z potlačování konkurence. Jde o změnu nastavení soukromí

Provozovatel sociální sítě Facebook obvinil technologickou firmu Apple z potlačování hospodářské soutěže. Nelíbí se mu změny, které Apple chystá ve svém mobilním operačním systému iOS 14, uvedla agentura Reuters. Facebook tak začal další kapitolu vleklého sporu mezi oběma technologickými giganty. Facebook přitom sám čelí žalobě amerických úřadů, podle níž také porušuje hospodářskou soutěž.

reklama

Mobil

Aktuální zprávy ze světa mobilů, operátorů a telekomunikace. Testy mobilů a návody.