CNN Prima News snowboarding

snowboarding

Výpis příspěvků ke štítku „snowboarding“

Ledecká vládne snowboardingu. Na Světovém poháru vyhrála další závod, soupeřkám nedala šanci

Ester Ledecká proměnila i třetí letošní start na snowboardu ve vítězství. Po dvou lednových triumfech v Pamporovu v sobotu ve Winterbergu vyhrála paralelní slalom, který byl posledním individuálním závodem tohoto ročníku Světového poháru. Pro trojnásobnou olympijskou šampionku je to na prkně 24. vítězství ve Světovém poháru, k tomu má tři triumfy ve Světovém poháru ve sjezdovém lyžování.

Divoká jízda a skoky na vodě. Mladík z Rokycanska na wakeboardu dobyl světové zlato

V Prima Česku mají své místo i lidé, kteří dokážou něco výjimečného. Charlie Ball, ač to tak na první poslech nezní, je z Rokycanska a je českým mistrem světa ve wakeboardingu. Tomu se věnuje teprve pár let, přesto se mu výjimečně daří a možná inspiruje i vás. Jen malá rada – pokud se rozhodnete wakeboarding vyzkoušet, pak pozvolna a ideálně s někým dalším. Není to totiž tak snadné, jak se zdá.

Tragédie ve skiareálu v Beskydech: Snowboardista nepřežil náraz do stromu, neměl přilbu

Čtyřicetiletý snowboardista zemřel ve čtvrtek dopoledne v Beskydech. Neštěstí se stalo v lyžařském areálu Bílá na Frýdecko-Místecku. Muž zřejmě vyjel ze sjezdovky a narazil do stromu, přičemž na hlavě neměl ochrannou přilbu. Informoval o tom mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl. Neštěstí se stalo před 11:00 a do skiareálu letěl také vrtulník letecké záchranné služby, jehož posádka během zásahu spolupracovala se členy horské služby.