sport

Výpis příspěvků ke štítku „sport“

Skončil dřív než začal. Kontroverzní kouč se loučí s NHL, po hráčích požadoval fotky

Kanadský hokejový trenér Mike Babcock po zhruba čtvrtroce končí v týmu NHL Columbus Blue Jackets. Tým přitom nevedl v jediném zápase. Odchod z klubu kouč hlásí po vypuknutí aféry, podle níž měl po hráčích vyžadovat k nahlédnutí jejich rodinné fotografie. Babcock věc bagatelizoval a hájil se, že chtěl pouze blíže poznat své svěřence. Nejedná se však o jediný škraloup jinak veleúspěšného trenéra.

Tragické osudy českých sportovců: Život jim vzala zoufalost i nešťastná náhoda

Sebevražda nejúspěšnějšího českého žokeje Filipa Minaříka šokovala širokou veřejnost. Nejedná se však o ojedinělý tragický případ, kdy si úspěšný sportovec či trenér dobrovolně sáhl na život. Jen od přelomu milénia se k sebevraždě – z řady důvodů – přiklonila více než desítka talentů. Někteří pak předčasně přišli o život v souhře nešťastných náhod. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila výčet sportovních hvězd, jejichž smrt přišla nečekaně.

Záběry hromadné řežby v podchodu na nádraží. Pustily se do sebe stovky fotbalových fanoušků

V sobotu ráno se na nádraží v německém Mannheimu střetlo zhruba 200 fanoušků Borussie Dortmund s asi 80 podporovateli druholigového Hamburgeru SV, obě skupiny směřovaly na vlastní venkovní zápasy. Chaotickou bitku zachytily bezpečnostní kamery. Řežbu museli ukončit policisté za použití obušků a pepřového spreje. Podle dosavadních informací vyvázli všichni bez zranění.

Ministerstvo sportu? Nesmysl. Vláda přece chtěla úředníky a agendu škrtat, zní kritika

Ministerstvo sportu je naprostý nesmysl a v současné době i zbytečnost, myslí si odborníci oslovení redakcí CNN Prima NEWS. Reagují tak na návrh připravovaný některými koaličními poslanci. Zároveň připomínají, že vláda Petra Fialy (ODS) chtěla agendu zmenšovat a úředníky propouštět. Vytvoření dalšího ministerstva by bylo proti dosavadním prohlášením vládní koalice.