reklama

sport

Výpis příspěvků ke štítku „sport“

Před rokem se Berbr z vazby rozloučil s fotbalem. Co všechno se od té doby změnilo?

19. října 2021 18:22

Přesně před rokem rezignoval na všechny funkce v českém fotbale muž vzbuzující dlouhé roky kontroverze. Roman Berbr neopustil posty v čele s místopředsedou FAČR zčistajasna – o tři dny dříve ho totiž kvůli rozsáhlé úplatkářské aféře zatkla policie. Co všechno se po pádu funkcionáře přezdívaného „Lord Voldermort“ v jeho někdejším království událo a jak probíhá proces „deberbrizace“?

Na nástup do vězení máš 10 dní. Hvězda Bayernu si může zahrát ještě dva zápasy

19. října 2021 12:57

Kuriózní případ fotbalisty Bayernu Mnichov a francouzské reprezentace Lucase Hernandeze měl další pokračování v pondělí. Obránce vypovídal před madridským soudem a vyslechl si, že má deset dní na to, aby dobrovolně nastoupil do vězení. Pykat má za to, že se vídal se svojí ženou, ačkoliv měl zákaz přiblížit se na méně než 500 metrů.

Dvanáctidílný seriál Prima CUP zakončil závod Alpa Hradec Králové. Slavily i děti

19. října 2021 09:26

Podzimní podnik Alpa Hradec Králové uzavřel dvanáctidílný seriál Prima CUP, který se uskutečnil 16. října v Hradci Králové. Účastníci absolvovali tři délky závodních tras – 70, 50 a 19 kilometrů. Na své si přišli i ti nejmenší. Seriál Prima CUP 27. října ukončí slavnostní vyhlášení, které proběhne ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Kostýmy šejků i billboard popraveného novináře. Jak Newcastle započal saúdskoarabskou éru

19. října 2021 07:38

Premiéra fotbalového Newcastlu United pod novými exotickými majiteli nevyšla podle představ. Saúdskoarabský investiční fond neumí dělat zázraky, aby mávnutím kouzelného proutku „straky“ nedopustily porážku od Tottenhamu Hotspur. Každopádně fanoušci na gigantickou změnu v milovaném klubu reagovali obratem – do St. James Parku vyrazili oblečení na „šejkovský“ způsob.

Lener nečekaně končí na hokejovém svazu. Rozhodl konflikt s dosluhujícím Králem?

18. října 2021 14:01

Bývalý trenér hokejové reprezentace a poté dlouholetý funkcionář Slavomír Lener nečekaně skončil na Českém svazu ledního hokeje (ČSLH). Kouč, který se s Ivanem Hlinkou podílel na zisku zlatých medailí na olympijských hrách v Naganu 1998, oficiálně skončil po vzájemné dohodě. Opravdovým důvodem Lenerova konce by ale měla být kritika prezidenta svazu Tomáše Krále, který přiznal, že za komunistického režimu spolupracoval s tajnou policií StB.

Děsivé chvíle uprostřed euforie. Fanoušci bouřlivě skákali, až pod nimi spadla tribuna

18. října 2021 13:42

Nizozemský fotbalový tým Vitesse Arnhem vybojoval tři body na hřišti Nijmegenu. To přímo na stadionu potěšilo několik stovek fanoušků, kteří vážili cestu na utkání „venku“. Sami hráči šli po zápase se svým táborem oslavit vítězství klasickou děkovačkou – skákalo se na trávníku i v hostujícím sektoru. Euforie na chvíli ustala ve chvíli, kdy tribuna nevydržela nápor a propadla se. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Idioti, kuřecí mozky a zbabělci. Slováci jsou zděšeni z bitky chuligánů přímo na hřišti

18. října 2021 12:27

Měl to být sportovní svátek mezi prvním a druhým týmem tabulky. Nakonec to skončilo jednou z největších ostud v dějinách slovenského fotbalu. Derby mezi Spartakem Trnava a Slovanem Bratislava se totálně zvrtlo v 15. minutě, kdy se fanoušci obou znepřátelených táborů brutálně porvali přímo na hřišti. Ze záběrů je patrné, že někteří z nich skončili v bezvědomí. Nevídaný incident se strhl poté, co trnavští příznivci vyšplhali na střechu tribuny, kde se nacházeli fanoušci soupeře a zasypali je dýmovnicemi.

Krev, pot a stehy Tomáše Součka. Ještěže nepřišel o oko, píší fanoušci po ošklivém zranění

18. října 2021 10:49

V neděli skončila úctyhodná série českého záložníka Tomáše Součka. Poprvé od 7. března 2020 se stalo, že by v dresu West Hamu United neodehrál v Premier League kompletních 90 minut. Mohl za to ošklivý a nešťastný okamžik v závěrečné patnáctiminutovce zápasu na hřišti Evertonu. Železný muž sestavy „kladivářů“ se mohl radovat z výhry jeho týmu, ovšem tyto tři body, zanechaly na obličeji exslávisty pořádné šrámy.

reklama