CNN Prima News střelná zbraň

střelná zbraň

Výpis příspěvků ke štítku „střelná zbraň“

CNN: Hororový začátek roku v USA. Téměř dvě masové střelby denně a desítky zbytečných obětí

24. ledna 2023 14:53

Jen za první tři týdny v roce 2023 došlo v USA ke 38 masovým střelbám, při nichž byly usmrceny či zraněny desítky lidí. Tragické statistky opět v zemi rozdmýchaly debaty ohledně zákona o držení zbraní. Podle odhadu švýcarské společnosti Small Arms Survey Američané vlastní téměř 400 milionů střelných zbraní.

Konflikt u vstupu do smíchovské polikliniky. Muž vytáhl na ochranku nůž i střelnou zbraň

19. prosince 2022 16:34

Na ochranku polikliniky v Praze 5 v pondělí jeden z návštěvníků po rozepři kvůli vjezdu autem do areálu vytáhl nůž a ukázal i střelnou zbraň. Přivolaní policisté muže zajistili a vyšetřují okolnosti události. Zraněn nebyl nikdo, řekla policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Doplnila, že policisté u muže nůž i legálně drženou zbraň našli.

Hrozivé detaily brutální vraždy: Vladimír rozřezal a upálil sousedku. Střílel i na hasiče

22. července 2022 06:53

Brutální případ vraždy hýbe Bratislavou. Když byli hasiči v neděli přivoláni ke štiplavému dýmu, nečekali, že po nich začne neznámý muž střílet. Jednoho z nich zasáhl a nakonec obrátil zbraň proti sobě. Případ tím ale neskončil, policisté na místě našli ostatky pohřešované ženy, mělo se jednat o sousedku útočníkovy matky.

Vražda, která nemá v historii obdoby. Čím Japonce šokoval atentát na expremiéra Abeho?

9. července 2022 10:51

Národ vycházejícího slunce zažil obrovský šok. Vražda bývalého japonského premiéra Šinzóa Abeho nemá v historii asijského ostrovního státu obdoby. „Něco takového se v historii Japonska nikdy nestalo. Ne takovým způsobem a ne tak vysoce postavenému politikovi,“ přiznala pro CNN Prima NEWS jedna z obyvatelek Japonska. Bezpečnostní experti jsou zároveň překvapení zbraní, která byla použita k vraždě – podomácku vyrobenou brokovnicí.

Při potyčce ve věznici v Mexiku zemřelo devět trestanců. V celách byly střelné zbraně

26. ledna 2022 06:45

Při potyčce členů dvou znepřátelených skupin trestanců ve věznici v Mexiku v úterý zahynulo devět vězňů, dalších sedm utrpělo zranění. Informovala o tom agentura AP. Podle úřadů trvalo policii a armádním posilám hodinu, než ve věznici obnovily pořádek. Při prohlídkách cel se pak našly podomácku vyrobené nože i střelná zbraň.