CNN Prima News Sussex

Sussex

Výpis příspěvků ke štítku „Sussex“

Rozvod Harryho s Meghan? Něco je v nepořádku, princovi chybí královská rodina, říká Kovář

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu vystupovali na veřejnosti prakticky od seznámení, a to, že se tak již několik měsíců neděje, vzbuzuje oprávněné obavy o jejich vztah. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl historik Martin Kovář. Na druhou stranu se podle něj může jednat o jejich rozhodnutí omezit na čas mediální vystupování, které bylo podhoubím pro spekulace.

Vztah Harryho a Meghan v troskách? Princ prozřel, manželka mu vymyla mozek, říká expert

Harry údajně setrvává ve vztahu s Meghan pouze proto, aby viděl vyrůstat svého syna a dceru. Již několik týdnů se objevují zprávy o tom, že jejich manželství prochází krizí. Podle bývalého královského komorníka však princ konečně pochopil, jaká jeho žena doopravdy je. O možném rozkolu královského páru informovala americká a britská média.

Zablokovali nás popeláři, Harry a Meghan byli nervózní. Taxikář popsal honičku s paparazzi

Princ Harry a jeho manželka Meghan byli během úterního pronásledování fotografy velmi nervózní, popsal newyorský taxikář Sukhcharn Singh, který vévody ze Sussexu deset minut vezl. Podle něj však nebezpečí, o kterém zástupci páru hovořili, nehrozilo. Člen Harryho ochranky Chris Sanchez tvrdil, že počínání paparazzi mohlo vést ke smrtelné katastrofě.

Další královský naschvál? William vyznamenal pobočníka, který se ostře postavil Meghan

Pomyslnou dýku do zad vrazil svému bratru Harrymu princ William, když během středečního slavnostního ceremoniálu ve Windsoru předal vyznamenání za služby královské rodině Jasonu Knaufovi. Někdejší královský pobočník, jenž dříve pracoval nejen pro Williama a Kate, ale také pro Harryho a Meghan, byl jmenován poručíkem Královského viktoriánského řádu. Pikantní na celé situaci je, že to byl právě Knauf, jenž dříve obvinil Meghan ze šikany. Vévodkyni ze Sussexu označil za tyranku.

Proč Meghan nedorazí na korunovaci tchána? Nedostala uspokojivou odpověď k rasismu

Vévodkyně ze Sussexu nebyla spokojena s reakcí na své obavy z rasismu v královské rodině. Právě to mohl být podle zdroje webu The Telegraph důvod, kvůli němuž se Meghan nedostaví 6. května na korunovaci krále Karla III. Téma rasismu otevřeli s manželem princem Harrym při svém prvním rozhovoru poté, co z Británie „utekli“ do USA. Zmiňovali, že se někdo z monarchů měl dopustit poznámek o barvě pleti jejich tehdy nenarozeného syna Archieho.