CNN Prima News Sussex

Sussex

Výpis příspěvků ke štítku „Sussex“

Princ Harry prolomil mlčení. Nemocným dětem v rozhovoru prozradil detaily o svém synovi

13. října 2022 00:22

Děti prince Harryho a jeho manželky Meghan jsou známé po celém světě. Detaily o jejich životě, včetně jejich fotografií, však takřka neexistují. Soukromí své rodiny si druhorozený syn krále Karla III. bedlivě střeží. Nedávno však udělal výjimku. V on-line rozhovoru s těžce nemocnými dětmi prozradil detaily o svém životě.

Meghan rozzuřila titulka s její fotkou. Rasismus, obvinila časopis kvůli známé písni

1. října 2022 14:31

Vévodkyně Meghan vzbudila řadu kontroverzí. Vůbec nejcitlivější bylo nařčení královské rodiny z rasismu. A nyní se opět zdá, že je toto téma pro bývalou herečku opravdu zásadní. Nová kniha s názvem Courtiers odhaluje, že manželka prince Harryho měla být pohoršena i další skutečností. Obálka časopisu Vanity Fair z roku 2017 byla podle ní rasistická, informují zahraniční weby.

Další nepříjemnosti pro Meghan. Vévodkyni vyfotili s mužem, který téměř uškrtil manželku

30. září 2022 17:53

Minulost svého bodyguarda si Meghan za rámeček nedá. Vévodkyni ze Sussexu, která je silnou aktivistkou za práva žen a bojuje proti domácímu násilí, při návštěvě Británie chránil expolicista, který téměř uškrtil vlastní manželku. Zda o prohřešku strážce věděla, není jasné. Veřejnost však tento přešlap manželce prince Harryho jen tak nezapomene.

Strach Harryho i výhrůžky Meghan rozchodem. Nová kniha o Sussexech je plná třaskavých tvrzení

25. září 2022 13:47

Vztah prince Harryho s jeho manželkou Meghan je od prvních chvil ostře sledován. Každý krok či vyjádření páru média i veřejnost do detailu probírá, a tak není překvapivé, že o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu vznikají i knihy. Autorka nové publikace Valentine Lowová se zaměřila na zákulisní informace ze života dvojice, která se v roce 2020 odtrhla od britské královské rodiny a odjela do USA.

Drama skončilo: William si oddechl, že jsou Harry s Meghan pryč. Čeká se na výbušné memoáry

23. září 2022 21:39

Podle královských zasvěcenců si princ William s Catherine, princeznou z Walesu, s odjezdem prince Harryho a Meghan v roce 2020 oddechli. Jejich cestou do USA prý skončilo drama, které pár provází. Vztahy nejen mezi bratry jsou i nyní napjaté. Mnozí aktuálně přemítají, zda si princ Harry vydáním memoárů spálí i poslední mosty, které ho k rodině pojí.

Harry s Meghan dostanou prestižní cenu za svou štědrost. Roli v tom sehrál i Tálibán

11. srpna 2022 21:59

V souvislosti s princem Harrym a jeho ženou Meghan se v poslední době na veřejnosti hovoří hlavně o jejich skandálech, bývá opomíjeno, že se také neustále intenzivně věnují charitě. Nyní převezmou prestižní cenu organizace Human First Coalition a dostane se jim veřejného poděkování za štědrý sponzorský dar. V roce 2020 pár založil nadaci Archwell Foundation, která si klade za cíl bojovat proti současným světovým problémům.

Velká událost v královské rodině: Alžběta II. se poprvé setká s vnučkou Lilibet

31. května 2022 07:51

Královna Alžběta II. se dočkala a poprvé v životě se setká s dcerou Harryho a Meghan. Lilibet jí představí na oslavě jejích prvních narozenin. Panovnice kvůli pravnučce vynechá svou oblíbenou sportovní událost, koňské dostihy Derby v Epsomu. Všichni se tak nejspíš snaží zlepšit narušené vztahy v rodině poté, co se vévoda a vévodkyně ze Sussexu rozhodli s rodinou opustit britskou monarchii a začít svůj vlastní život v USA.