syn

Výpis příspěvků ke štítku „syn“

Slabomyslného syna zavírala do přepravky pro psy. Poradila mi to kamarádka, řekla Rakušanka

Soud v dolnorakouské Kremži (Krems) poslal ve čtvrtek večer na 20 let do vězení se zvláštním režimem matku, která svého nyní 13letého syna věznila v přepravce pro psy, týrala ho hlady nebo ho v nevytopeném pokoji u otevřeného okna polévala studenou vodou. Informovala o tom agentura APA. Soud o tomto případu, kterému se v Rakousku dostalo velké pozornosti, ve čtvrtek jednal celý den. Čtrnáctiletý trest soud udělil spolupachatelce matky. Rozsudky nejsou pravomocné, lze se proti nim odvolat.

Hvězda Forresta Gumpa smutní. Oscarovému herci zemřel syn, prohrál boj s vzácnou nemocí

Rodinu amerického oscarového herce Garyho Sinise, známého například ze snímku Forrest Gump nebo diváckého hitu Kriminálka New York, zasáhla tragédie. Ve věku 33 let zemřel jeho syn McCanna „Mac“ Sinise. Informace se objevila na instagramovém účtu nadace, která nese hercovo jméno. Svůj boj se vzácnou formou rakoviny zvanou chordoma Mac prohrál již na začátku ledna, potvrdil zdrcený otec. O smutné události píše web Entertainment Tonight.

Venda trpí Loweho syndromem, 44 let o něj pečuje matka. Teď shání finance na nutnou léčbu

Když se Václav, kterému jeho maminka Věra neřekne jinak než Venda, narodil, byl jedinečný. Bohužel v negativním slova smyslu. Jako jedinému v republice mu byl diagnostikován Loweho syndrom. Od té doby uběhlo 44 let, ačkoliv lékaři předpovídali, že se dožije jen 18 let. Celý život o syna pečuje maminka, s láskou a nadějí v lepší zítřky. Zdravotní komplikace se však kupí, nutných procedur přibývá a financí není dostatek. Venda potřebuje pravidelné rehabilitace, bez nich je ohrožen na životě. Proto vznikla sbírka, jejímž prostřednictvím mu může veřejnost pomoci.

Jedno šestinedělí končí, další začíná. Vojtek ukázal syna Vincenta, mluví o „konci kariéry“

Roman a Petra Vojtkovi na svět před Vánoci přivítali druhého syna, dostal jméno Vincent. Chlapeček jim dělá samou radost a nyní ho ukázali i redakci Showtime. Jak herec a zpěvák přiznal, jedno šestinedělí mu skončilo a další brzy začíná. Od poloviny února bude vystupovat v představení Otec v šestinedělí. Stejně tak Vojtek – čtyřnásobný tatínek – prohlásil, že s Vincentem přichází „konec jeho otcovské kariéry“.

Na problémovém systému přijímaček pracoval i syn ředitele Cermatu. Peníze nedostane, říká otec

Do zakázek Cermatu se měl zapojit i nezletilý syn ředitele instituce. S informací přišel Deník N. Konkrétně se měl syn Miroslava Krejčího podílet na aplikaci TAU, která slouží k procvičování testů, a pracovat měl podle deníku i na kritizovaném systému přijímaček. Ten měl při spuštění rozsáhlé výpadky v nahrávání příloh. Ředitel na zapojení svého syna nevidí nic zvláštního a zdůvodňuje ho úsporami. Cermat spadá pod stát a řídí ho ministerstvo školství.

Třaskavá kniha o Karlu Svobodovi: Vyžadoval švédskou trojku, užíval si ji s celebritami

Hudební skladatel Karel Svoboda se nikdy netajil tím, že u žen hledal inspiraci ke své tvorbě. Veřejným tajemstvím bylo, že během svého druhého manželství s Vendulou Pizingerovou (dříve Svobodovou) měl v oblibě takzvanou švédskou trojku. Také o tom se mimo jiné rozepsal jeho prvorozený syn Petr, který v roce otcových nedožitých 85. narozenin vydal velmi třaskavou knihu. Pizingerová dílo svého nevlastního syna odmítá jakkoli komentovat. „Děkuji, ale nechci se k tomu vyjadřovat,“ uvedla pro CNN Prima NEWS.

Tragédie na zubařském křesle: Pětiletý chlapec zemřel při běžném zákroku, případ šetří policie

Nečekaná ztráta milovaného pětiletého syna zasáhla ukrajinský pár ze Lvova. Během rutinní návštěvy, při které měl zubař vytrhnout chlapci mléčné zuby, došlo při zákroku k srdeční zástavě dítěte. Chlapec byl následně převezen do nemocnice, kde o několik dní později zemřel. Policisté nyní vyšetřují, zda nejsou za smrt zodpovědní zaměstnanci dentální ordinace. O smutném případu píše web The Mirror.

Při tragické srážce s vlakem zemřel talentovaný DJ. V době nehody s ním běžel rozhovor v rádiu

Při nedělní srážce automobilu s vlakem ve slovenských Šuranech zemřel 25letý Ondrej Obst se svou 54letou matkou Michaelou. Na slovenské hudební scéně byl znám pod přezdívkou Elýščítat jako talentovaný DJ a producent. V době smrtelné srážky s ním měl navíc běžet v rádiu předem natočený rozhovor, k jehož poslechu zval i své fanoušky, informuje web topky.sk.