syn

Výpis příspěvků ke štítku „syn“

Neušetřil ani psa. Za vraždu své matky a jejího druha půjde mladý muž na 16 let za mříže

17. srpna 2022 13:53

Za vraždu matky a jejího druha Krajský soud v Brně potrestal ve středu mladého muže ze Znojma 16 lety vězení a uložil mu také zabezpečovací detenci. Činu se dopustil loni 22. prosince po předchozí rozepři. Třiadvacetiletý muž využil možnost prohlásit, že se cítí vinen, a soud jeho prohlášení viny uznal. Nebylo tak nutné provádět zevrubné dokazování, soud se kvůli výměře trestu zabýval hlavně mužovým duševním stavem. Podle znalkyň není duševně nemocný, ale má těžkou poruchu osobnosti. Rozsudek je pravomocný, státní zástupce i odsouzený se vzdali práva na odvolání.

Bolestná slova syna herečky Hecheové. Poděkoval přátelům a poslal matce vzkaz do nebe

13. srpna 2022 12:57

Rodina a blízcí přátelé truchlí nad ztrátou Anne Hecheové, která v pátek zemřela v důsledku vážné autonehody. Známá americká herečka po sobě zanechala dva syny, dvacetiletého Homera a třináctiletého Atlase. Právě starší chlapec se teď rozhodl promluvit. Mimo jiné také poděkoval matčiným fanouškům, kteří jeho rodině vyjádřili podporu.

Naděje pro zoufalé rodiče chlapce na přístrojích? V boji za syna mají ještě jednu možnost

5. srpna 2022 18:44

Britský vrchní soud v pátek zamítl požadavek rodiny 12letého Archieho Battersbeea na převoz do hospice. Chlapec tak zřejmě zemře v nemocnici. Rodina bojuje proti úřadům, které rozhodly o odpojení od přístrojů, jež ho drží naživu. Lékaři u něj konstatovali mozkovou smrt poté, co ho rodiče našli doma bezvládného. Podle Hollie Danceové, chlapcovy matky, stojí za neštěstím internetová výzva, během níž se lidé snaží upadnout do bezvědomí zadržením dechu nebo škrcením.