reklama

syn

Výpis příspěvků ke štítku „syn“

Vémolova Lela porodila zápasníkovi syna. Rodiče mu dali jméno filmového boxera

1. prosince 2021 15:57

Známý český bojovník MMA Karlos Vémola prožívá nejšťastnější chvíle svého života. Ve středu se totiž stal počtvrté otcem. Jeho partnerka Lela Ceterová mu porodila syna. Radostnou novinu oznámil zápasník na sociálních sítích. Přiznal také, že porod doprovázely komplikace. Ceterová totiž měla před porodem pozitivní test na covid.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik! s vnukem Klause: Jaké je vyrůstat v rodině politiků?

4. listopadu 2021 17:36

V pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to politik! se objevují osobnosti napříč politickým i společenským spektrem. Čtvrteční diskuze ale bude pojata úplně jinak. Jaké je to vyrůst v rodině elitních politiků? O tom budou hovořit vnuk Václava Klause Vojtěch a syn europoslance Tomáše Zdechovského Tobiáš. Pořad můžete sledovat od 18:00 živě v tomto článku.

Po útoku jsem bez oka, prozradila pobodaná žena z Chaber. 14letý chlapec stíhání unikne

26. října 2021 18:09

Dvojnásobný pokus o vraždu v pražských Dolních Chabrech zřejmě zůstane bez trestu. Policie vyšetřování odložila, protože útočníkem byl teprve 14letý chlapec. V tomto věku totiž není trestně odpovědný. Napadená žena a její rodina nechtějí vývoji vyšetřování uvěřit. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS matka popsala, s čím se nyní musí rodina vyrovnat.

reklama