CNN Prima News Tachov

Tachov

Výpis příspěvků ke štítku „Tachov“

Prezidentské šmejdění u Petra Pavla: Je to pěkný chlap, každá se ráda koukne, míní sousedka

Už za necelý měsíc si Češi zvolí nového prezidenta. Reportéři CNN Prima NEWS se proto snaží zjistit podrobnosti o každém kandidátovi, který se voleb zúčastní. Jak je vnímají jejich sousedé? A kam chodí do restaurace? Štáb se tentokrát vydal na dvě místa, která jsou spojena s armádním generálem ve výslužbě Petrem Pavlem. V rámci seriálu vám CNN Prima NEWS nabízí zákulisí kampaní všech prezidentských kandidátů.

Padl trest za najetí autem do domova seniorů v Tachově. Pachatel si odsedí osm let

Na osm let poslal do vězení v úterý Krajský soud v Plzni čtyřiatřicetiletého Josefa Kijanicu, který v květnu 2020 úmyslně vjel osobním autem do tachovského domova seniorů. Jeho jednání ovlivnila duševní porucha, kterou si přivodil užíváním pervitinu a marihuany. Třiadevadesátiletá klientka domova se tehdy auta jedoucího chodbou lekla, upadla a zranila se. V důsledku poúrazových komplikací v nemocnici za necelý týden zemřela.

Vlak na Tachovsku smetl auto. Spolujezdkyně zemřela, řidič se vážně zranil

V Boru u Tachova se střetly osobní vlak s automobilem. Na místě zemřela 37letá spolujezdkyně z vozidla a 54letého řidiče odvezl vážně zraněného vrtulník do plzeňské nemocnice. Ve vlaku cestovalo 28 cestujících, nikdo z nich se nezranil, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Přední náprava motorového vlaku vykolejila. Na místě byli záchranáři, policie a také inspektoři Drážní inspekce.

Muž pokládal kolem rybníka pasti. Ochráncům zvířat ho nahlásil jeho vlastní otec

Případ nebezpečných pastí na zvířata na Tachovsku má nečekané rozuzlení. Po odvysílání reportáže v Krimi zprávách na CNN Prima NEWS se ochráncům přírody nečekaně ozval otec řádícího pytláka. Jedna z fotopastí ho zachytila, jak pokládá železné čelisťové pasti. Kriminalisté muže již vyslechli, prý chtěl tímto způsobem ochránit rybník před predátory. Porušil tím ale zákon a hrozí mu až šestiletý pobyt za mřížemi.