CNN Prima News Terezie Tománková

Terezie Tománková

Výpis příspěvků ke štítku „Terezie Tománková“

Úspěšný rok zdaleka nekončí: CNN Prima NEWS na podzim chystá řadu novinek

2. srpna 2022 17:00

CNN Prima NEWS se od začátku roku 2022 daří. Díky skvělému pokrytí války na Ukrajině, kdy měla multiplatforma ve válečných oblastech několik týdnů minimálně dva štáby, se podařilo navýšit diváckou základnu. Přízeň lidí u obrazovek si CNN Prima NEWS udržela a zůstává stabilně nad hranicí 1,5 procenta podílu sledovanosti v cílové skupině 15+.

Zeman: Prezidentský kandidát koalice Spolu? Nevidím u nich žádnou osobnost

2. července 2022 19:00

Koalice Spolu tvořená ODS, KDU-ČSL a TOP 09 sice řeší otázku společného prezidentského kandidáta, ale nemá ve svých řadách žádnou osobnost. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to prohlásila současná hlava státu Miloš Zeman. Ten jako své favority označuje expremiéra Andreje Babiše (ANO) a odborového předáka Josefa Středulu. Zeman dále prozradil plány na blížící se dovolenou.

Sledujte Partii s prezidentem Zemanem. V druhé části velká politická diskuze

27. června 2022 14:12
Aktualizováno

Hostem první části nedělní Partie Terezie Tománkové byl prezident republiky Miloš Zeman. Ve druhé části proběhne tradiční velká politická diskuse, které se zúčastní pirátka Olga Richterová, Karla Maříková z SPD, Marek Benda z ODS a za hnutí ANO Patrik Nacher. Partie s datem 3. července navíc bude poslední před letní pauzou, jinak s výjimkou Vánoc vysílá každou neděli tak, jak jsou diváci zvyklí. A jaká vlastně byla první polovina letošního roku podle Tománkové?

K sobě jsem hyperkritická, přiznává Tománková z Partie. Doma zpovídá i přítele

26. června 2022 20:11

Novinařině se Terezie Tománková věnuje přes 20 let. V pořadu Partie televize Prima zpovídá zejména české politiky. A zatímco v práci musí občas užít tvrdé lokty, doma se snaží být milující ženou. Tyto role se jí ovšem nedaří vždy skloubit. „Občas na to zapomenu a práci si přenáším domů. Přítel mi pak říká, že není politik, tak ať ho nevyslýchám, že je to odporné,“ přiznala Tománková v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Sledujte Partii s Hrabou i Okamurou: Ustojí Starostové krizi?

24. června 2022 16:28

Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) zažívá velkou krizi. Jaký dopad to bude mít na vládu premiéra Petra Fialy (ODS) a řešení současných ekonomických a politických problémů? V Partii Terezie Tománkové na Primě a CNN Prima NEWS o tom budou diskutovat místopředsedkyně STAN Věra Kovářová a místopředseda opozičního hnutí ANO Radek Vondráček. V druhé hodině pořadu bude následovat velká politická diskuze.

Bžoch: Vláda je pokrytecká. Kritizuje Maďarsko, ale s Morawieckym chodí za ručičku

12. června 2022 22:38

Česká republika se chová v zahraniční politice pokrytecky. Myslí si to stínový ministr zahraničí z hnutí ANO Jaroslav Bžoch. V nedělní Partii na CNN Prima NEWS Terezie Tománkové vyčetl vládě, že na jednu stranu kritizuje Maďarsko, ale na druhou se přátelí s polským premiérem Mateuszem Morawieckym, který rovněž na evropské půdě čelí kritice. Ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti) zdůraznil, že je mezi zeměmi značný rozdíl.

Cíle českého předsednictví EU? Evropa nesmí zapomenout na Ukrajinu, zdůrazňuje Lipavský

12. června 2022 19:58

Česká republika by během předsednictví Evropské unie měla usilovat, aby Evropa na Ukrajinu nezapomněla a nadále jednala o jejím vstupu do EU. V nedělní Partii Terezie Tománkové to uvedl ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Stínový ministr zahraničí za hnutí ANO Jaroslav Bžoch ovšem zdůraznil, že by Ukrajina neměla dostat žádné výjimky.

Tváříte se, jak jste chytří, ale nezvládli jste nic, vmetla Richterová Nacherovi v Partii

12. června 2022 16:41

O to, kdo může za rekordní inflaci, se v nedělní Partii Terezie Tománkové přeli pozvaní politici. Poslanec hnutí ANO Patrik Nacher tvrdí, že vláda nečiní dostatečné kroky, aby pomohla obyčejným lidem, kabinet podle něj pouze přešlapuje na místě. Naopak místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterovvá (Piráti) je přesvědčená, že současná situace úzce souvisí s působením předchozí vlády vedené právě hnutím ANO.

Manželství homosexuálů? Existuje snad 56 pohlaví, netlačte na pilu, řekl Nacher Richterové

12. června 2022 12:48

Politici se v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS názorově střetli ohledně návrhu na zavedení manželství stejnopohlavních párů, kterým se budou zabývat poslanci. Poslanec hnutí ANO Patrik Nacher kritizoval způsob debaty, jaká se na toto téma vede, neboť už ani nemůže říci, že existují pouze dvě pohlaví. S nadsázkou dodal, že jich v dnešní době existuje snad 56. Místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterová (Piráti) zase připomněla, jak se institut manželství měnil během historie.

S rodinou padlého Čecha řešíme převoz ostatků. Další dobrovolníky nesledujeme, říká Lipavský

12. června 2022 11:28

České Ministerstvo zahraničí se aktuálně zabývá převozem ostatků českého dobrovolníka, který v pátek padl na Ukrajině. V nedělní Partii Terezie Tománkové to sdělil ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Zároveň uvedl, že jeho rezort nesleduje situaci dalších českých dobrovolníků, kteří na ukrajinské frontě působí. Má jich být přibližně sto.

Za váš mejdan platí naše vláda, vpálil Lochman Vildumetzové. Mohl za to covid, bránila se

5. června 2022 14:15

Během uplynulých let se Česku dařilo a nastal mejdan, kritizoval vládu Andreje Babiše (ANO) v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS poslanec STAN Ondřej Lochman. Podle něj na to v současné době doplácí vláda Petra Fialy (ODS). Podle místopředsedkyně Sněmovny Jany Mračkové Vildumetzové (ANO) za velké zadlužování Česka v uplynulých letech ale mohl covid.