reklama
CNN Prima News Terezie Tománková

Terezie Tománková

Výpis příspěvků ke štítku „Terezie Tománková“

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

30. června 2021 09:10

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Zanedbaná prevence a péče. Jaký bude konečný účet za covid?

14. května 2021 01:01

Opozice otestuje sílu menšinové vlády. Co jí k tomu vede a proč právě teď? A jak to bylo s cestou do Moskvy kvůli Sputniku? Hosty Partie Terezie Tománkové byli předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček, předseda ODS Petr Fiala a předseda Pirátů Ivan Bartoš. V druhé části následuje debata odborníků ze zdravotnictví o konečném účtu za covid.

Terezie Tománková: Odchod z rozhovoru s prezidentem? To mě ani nenapadlo

26. dubna 2021 19:27

Má za sebou asi nejtěžší víkend ve své moderátorské kariéře. Na výkon Terezie Tománkové v Partii s Milošem Zemanem má názor prakticky každý Čech. Prezident moderátorce v sobotu mimo jiné řekl, že si „sedí na uších“ a že „není ve formě“. „Nechtěla jsem tu situaci ani vyhrotit, ani eskalovat,“ vysvětluje moderátorka Terezie Tománková v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká diskuze politiků Onderky, Koláře, Okamury a Dolejše

22. dubna 2021 21:10

Prezident v neděli v 11:00 vystoupil na Primě a CNN Prima NEWS s mimořádným 12minutovým projevem ke kauze Vrbětice. Zeman v následném exkluzivním rozhovoru v pořadu Partie Terezie Tománkové celý útok a diplomatickou válku Česka s Ruskem rozebral. Ve speciálním tříhodinovém vysílání vystoupí také šéfové obou komor Parlamentu a politici vládních i opozičních stran.

Sledujte ZÁZNAM nedělní Partie: Hejtmani nejzasaženějších krajů zhodnotí situaci nejen v nemocnicích

7. března 2021 11:45

Budou stačit dosavadní – už tak dost tvrdá – opatření v boji proti koronaviru? A unese to česká ekonomika? Nejen o těchto tématech hovořila v nedělní Partii na CNN Prima NEWS ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. V další části pořadu debatovali hejtmani mimo jiné o českém zdravotnictví.

Nedělní Partie: Velká debata hejtmanů

4. února 2021 17:47

Jak drtivé budou dopady koronavirové krize na naše peněženky? Komu a jak vláda pomůže? Nejen o tom budou v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS diskutovat ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Jan Skopeček (ODS).

reklama