CNN Prima News Thajsko

Thajsko

Výpis příspěvků ke štítku „Thajsko“

Když je pomoc druhým na prvním místě. Procestujte s Filipem svět a šiřte dobré skutky

5. listopadu 2022 16:44

Životní cíl Filipa Ourody by se dal shrnout do jednoduchého slovního spojení: pomáhat druhým. Už svou profesí učitele biologie a tělocviku předává znalosti tam, kde je to potřeba. Nyní se však rozhodl podat pomocnou ruku lidem napříč kontinenty. Během své cesty kolem světa má v plánu rozdávat radost a využívat svých schopností na maximum. A součástí jeho dobrosrdečné cesty můžete být i vy.

Thajsko se rozloučilo s oběťmi masakru ve školce. Děti i dospělí byli zpopelněni společně

11. října 2022 22:12

Thajsko se v úterý naposledy rozloučilo s oběťmi útoku, při němž bývalý policista minulý týden zabil 12 dospělých a 24 dětí, velkou část z nich ve školce. Kremací ve třech buddhistických chrámech skončily smuteční obřady, které začaly o víkendu a během nichž byly v celé zemi spuštěny vlajky na půl žerdi. Šlo o nejtragičtější útok jednotlivce na civilisty v dějinách země, informovala agentura AP.

Neobvyklá podívaná v zoo: Chovatele převlečeného za pštrosa lovili rybářskou sítí

27. srpna 2022 11:01

Jeden z chovatelů v thajské zoo se převlékl za pštrosa, na záda si připevnil paví pera, na hlavu si nasadil maketu pštrosí hlavy a při předstíraném pokusu o útěk pobíhal po výběhu. Jeho řádění zastavili kolegové chovatelé, kteří na něj hodili rybářskou síť. Neobvyklá podívaná byla součástí nové pedagogické metody pro personál zoo, píše The Guardian.

Adrenalinová přistání. Na kterých místech letadla těsně míjí hlavy turistů?

21. srpna 2022 22:31

Někoho záběry nadchly, další zase vyděsily k smrti. Video z mimořádně riskantního přistání letadla na řeckém ostrově Skiathos se stalo senzací na sociálních sítích. Pilot letěl se svým Airbusem tak nízko nad hlavami lidí, že jednoho z přihlížejících zvědavců shodil na zem. Letiště na Skiathosu ovšem není jediné, kde se můžete dostat nebezpečně blízko dosedajícím letadlům.

Zoufalý chovatel hledal své dva psí mazlíčky. Našel je v břiše sedmimetrové krajty

24. července 2022 13:49

Překvapeným vesničanům na severovýchodě Thajska se naskytl pohled na téměř sedmimetrovou krajtu s obrovskou boulí v břiše. Had si podle místních ošetřovatelů s největší pravděpodobností pochutnal na dvojici menších psů, po kterých se nějakou chvíli sháněl místní chovatel, uvedla thajská televize Thairath. Krajty jsou v jihovýchodní části Asie relativně běžným úkazem, proto to není zdaleka poprvé, co zaútočily na domácí mazlíčky.