reklama
CNN Prima News Thajsko

Thajsko

Výpis příspěvků ke štítku „Thajsko“

Vašáková: Kéž by byli Češi jako Thajci. Dodržují opatření a neprotestují proti očkování

18. listopadu 2021 22:20

Kdyby Češi dodržovali protikoronavirová opatření tak jako lidé v Thajsku, kde mají ještě přísnější pravidla a méně vakcín, byl by tu ideální svět. Uvedla to náměstkyně ministra zdravotnictví Martina Koziar Vašáková v pořadu 360° Pavlíny Wolfové. Dodala, že virus nejde jednoduše přeprat a bude tu s námi nadále. S trochou štěstí se situace trošku zlepší v únoru, kdy bude pandemie na ústupu, pokud se ovšem nic nezvrtne.

Čínu poprvé od Wu-chanu drtí nová varianta koronaviru. Asijské země propadají panice

1. srpna 2021 21:20

Čínu zasáhla epidemie, kterou státní média označila za „nejrozsáhlejší od Wu-chanu“. Země, která se pyšní nulovou tolerancí vůči COVID-19, zaznamenala od 20. července více než 200 nových případů spojených s epidemií ve městě Nanking. Tato epidemie začala, když pracovníci letiště, kteří čistili letadlo přilétající z Ruska, měli pozitivní test na koronavirus. Od té doby se vir rozšířil do pěti provincií a nejméně 13 měst včetně hlavního – Pekingu.

Muž si sevřel genitálie v zámku. Nechal je tam 14 dní, infekce mu mohla způsobit gangrénu

17. července 2021 21:27

Stejnou hloupost už osmatřicetiletý muž z Bangkoku nejspíše nikdy neudělá. Před dvěma týdny si při masturbaci sevřel penis do visacího zámku. Jenže ztratil klíč a jeho genitálie začaly otékat. Místo toho, aby ihned vyhledal lékařskou pomoc, zámek na svém pohlavním orgánu nechal „viset“ celé dva týdny. Do nemocnice ho odvedla až jeho matka.

Virus řádí na diskotékách a letních párty. Covid se stává nemocí mladých

13. července 2021 05:24

Evropu zasáhlo masivní rozvolňování protikoronavirových opatření, které s sebou přineslo mimo jiné překotné otevírání klubů, diskoték a pláží. Z různých zemí už začínají chodit zprávy, že se nákaza covidem šíří mezi mladou generací, která ještě není proočkovaná. Právě mladí jsou teď podle vědců v největším ohrožení.

reklama