CNN Prima News Thajsko

Thajsko

Výpis příspěvků ke štítku „Thajsko“

OBRAZEM: Podívejte se na nejkrásnější pláže světa. K nejbližší je to z Česka jen půl dne autem

Nejlepší propojení s přírodou? Když cítíte písek mezi prsty u nohou. Vydavatelské impérium cestovatelských průvodců Lonely Planet proto nyní vydalo novou publikaci s názvem „Nejlepší pláže: 100 nejúžasnějších pláží světa“. Samotný tištěný průvodce sice vyjde na zhruba tisíc korun, pětinu pláží však autoři zpřístupnili všem na svém webu. Opomenuty nejsou žádné kouty země – krásné výhledy a úžasné zážitky si lidé užijí jak ve vyhlášených lokalitách, tak na těch méně známých místech. Jedno z nich je navíc jen půl dne cesty autem od České republiky.

Horor na palubě letadla do Německa. Muži tryskal z úst a nosu proud krve, nakonec zemřel

Třiašedesátiletý Němec zemřel ve čtvrtek během letu z Bangkoku do Mnichova, informoval švýcarský deník Blick. Pasažér podle svědků působil nemocně již při nástupu do letadla. Lékař, který se shodou okolností nacházel na palubě, ale kapitánovi potvrdil, že mohou vzlétnout. Muž však ve vzduchu začal plivat velké množství krve, následně zemřel. „Byla to naprostá hrůza, všichni křičeli,“ popsal jeden z cestujících. Letecká společnost Lufthansa incident potvrdila, bližší informace ale odmítla sdělit.

Že Langer není nejostřejší tužka v penálu? Chyba v překladu, říká Vémola a chce šokovat

Velká česko-slovenská MMA bitva se blíží. Karlos Vémola porovná síly s tvrďákem Pavolem Langerem. K souboji dojde už v sobotu pod střechou bratislavského stadionu Ondreje Nepely na turnaji Oktagon 47. Terminátor si nepřipouští nic jiného než výhru, a tak už vyhlíží další výzvu na konci roku. „Kdybych zvládl i zápas v prosinci, stihl bych jich letos pět, což, si myslím, na důchodce není špatný, ne?“ ptá se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS osmatřicetiletý bojovník.

Vémola je s rodinou v Dubaji. Projíždí se v lambu a zkusil nejrychlejší horskou dráhu na světě

Ještě předtím, než zahájí přípravný kemp v Thajsku, tráví Karlos Vémola několik dní s rodinou v Dubaji. I tam ale pilně trénuje. Přesto se snaží věnovat čas i rodině, na místě jsou s ním totiž krom manželky Lely i starší děti. „Lituju jenom jedné věci, že jsem rodinku nevzal na dovolenou už dřív,“ přiznal bojovník ve videu pro CNN Prima NEWS.

Zabíjení koťat a visící mrtvá těla. Propuštěné líčí život za zdmi nejhorších ženských věznic

Spoluvězeňkyně měla pracovat na „klinice“, šlo však o záminku pro sexuální otroctví. Když chtějí dozorci odsouzené potrestat, vezmou do pytle jejich koťata a hodí je do pece. Tak propuštěné ženy přibližují život v těch nejhorších věznicích. Nejen jejich svědectví odhaluje, že ani přezdívané něžné pohlaví se mnohdy hrůznému zacházení a otřesným podmínkám, zejména ze strany dozorců v často specializovaných zařízeních, nevyhne. Ve kterých věznicích by například žena z Ústecka, která porodila do záchodové mísy dítě, jež později v nemocnici zemřelo, nechtěla skončit?

Radikální veganství ji zabilo. Influencerka se deset let živila jen syrovou zeleninou a ovocem

Influencerka Zhanna Samsonovová původem z Ruska propagovala na svém instagramovém účtu výhody stravování po způsobu takzvaného raw veganství, tedy odmítání jakéhokoliv tepelného zpracování rostlinné potravy. Po dobu deseti let nejedla nic jiného než syrovou zeleninu a ovoce. Radikální forma jídelníčku ji však dovedla k celkovému vyčerpání organismu a následnému úmrtí. Její přátelé se nyní svěřili s obavami, které je trápily během posledních let. O tragické smrti informuje web SkyNews.

Procházka: Titul míří do mých rukou. Respektuju Hilla za uvolnění pásu, kdo je další na řadě?

Nevinná basketbalová hra rozhodla o velké změně v polotěžké divizi UFC. Američan Jamahal Hill si totiž během pobíhání po palubovce přetrhl achilovku. Už brzy se přitom měli fanoušci bojových sportů dozvědět termín souboje nového šampiona s Jiřím Procházkou. Nyní je tento duel v nedohlednu a titul znovu volný. „Je to nepříjemné, soucítím s ním. Naprosto,“ komentuje pro CNN Prima NEWS situaci český samuraj.