CNN Prima News Timo Werner

Timo Werner

Výpis příspěvků ke štítku „Timo Werner“

Trápení je u konce. Werner z Chelsea přirovnal mizérii k dobývání žen na párty

26. dubna 2021 16:28

Vysněný jackpot v podobě přímého postupu do Ligy mistrů se fotbalistům West Hamu po víkendu značně vzdálil. V londýnské bitvě s Chelsea o víkendu prohráli 0:1 a na čtvrtou pozici, kterou drží právě Blues, nyní ztrácí tři body. Stěžejní branku vstřelil německý útočník Timo Werner, jenž se posledními týdny a měsíci protrápil. I přes obrovský tlak se však stále snažil zůstat nad věcí a věřil, že jeho čas přijde.

Nešťastný ÁlVARo. Morata dal proti Barceloně tři góly, všechny mu však sebralo video

29. října 2020 09:34

Skórovat v jednom zápase – navíc proti Barceloně – třikrát, a vlastně ani jednou? Útočník Juventusu Turín Álvaro Morata prožil během středečního zápasu Ligy mistrů bizarní fotbalovou noční můru. Jeho tým prohrál s katalánským celkem 0:2. Kdyby se hrálo na to, kolikrát se rozvlní síť, bral by italský klub tři body za vítězství 3:2. Jenže... Všechny trefy Moraty byly po zpětném přezkoumání videorozhodčího z ofsajdu

Paradox Abramoviče. Do Chelsea pumpuje miliardy ročně, naživo ji viděl po 18 měsících

28. října 2020 22:31

Patří mezi nejznámější majitele fotbalových klubů na světě. Díky Romanu Abramovičovi se Chelsea na počátku nového tisíciletí zvedla a dokráčela k mnoha titulům, včetně toho z Ligy mistrů. Ačkoliv Rus do londýnského celku každoročně pumpuje stovky milionů liber, poslední dobou si mohl užívat zápasy „Blues“ pouze u televize. V roce 2018 mu totiž nebylo prodlouženo vízum potřebné pro pobyt ve Velké Británii. A tak se zámožný podnikatel dostal na utkání svého týmu po dlouhé době ve středu v Krasnodaru.

Nejdražší přestupy fotbalistů. Kolik kdo stál?

19. června 2020 15:44

Německý superstřelec Timo Werner se stal nejcennějším hráčem Bundesligy, kterou ale opouští. Jeho služby si za více než jednu a půl miliardy korun pojistila londýnská Chelsea. Ta jej vykoupila z Lipska. A když jsme u drahých nákupů, tady jsou další zajímavosti.