reklama
CNN Prima News Tipsport COOL liga

Tipsport COOL liga

Výpis příspěvků ke štítku „Tipsport COOL liga“

V českém turnaji v CS:GO hrají esportové týmy miliardáře Dědka a fotbalisty Jankta

3. srpna 2021 16:10

Počítačová střílečka Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) patří na domácí scéně mezi nejoblíbenější herní tituly. I to je důvod, proč má v rámci Tipsport COOL Ligy své pevné místo. V elitní soutěži, která je zařazená do seriálu Vodafone mistrovství České republiky v počítačových hrách, budou hrát i esportové týmy miliardáře Petra Dědka či fotbalisty Jakuba Jankta.

Tipsport COOL ligu suverénně opanoval tým Entropiq Prague. Přepsal historii

10. června 2021 11:57

Devátá sezona Tipsport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive zná svého vítěze. Nejvyšší stupínek patří týmu Entropiq Prague, kterému se podařil historický kousek. Jako první dokázali jeho hráči zvítězit, aniž by v celé soutěži ztratili jedinou mapu. Entropiq Prague tak získává nejenom největší porci bodů do klasifikace Vodafone mistrovství ČR v počítačových hrách 2021, ale také bude reprezentovat Česko v kvalifikaci na prestižní turnaj BLAST Premier Showdown, kde se utká s předními evropskými týmy.

Český turnaj v nejoblíbenější střílečce je tu. Začala Tipsport COOL liga

18. srpna 2020 12:46

Tipsport COOL liga je elitní domácí soutěží v nejoblíbenější střílečce současnosti, Counter-Strike: Global Offensive. Své síly zde měří výběr nejlepších týmů české i slovenské profesionální herní scény, amatérské týmy či academy týmy předních herních organizací pak bojují v druhé Tipsport COOL lize o postup do první divize, která vyvrcholí po čtrnácti herních kolech velkým finále. To proběhne během prvního říjnového víkendu.

reklama