Časopis Prima ZOOM přináší opět jedinečný rozhovor, tentokrát s hercem Pavlem Liškou

Časopis Prima ZOOM přináší opět jedinečný rozhovor, tentokrát s hercem Pavlem Liškou

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází potřetí v novém designu pod taktovkou šéfredaktorky Lenky Klicperové. Nové číslo najdete na novinových stáncích ve čtvrtek 28. listopadu a kromě množství zajímavostí přináší také exkluzivní interview s hercem Pavlem Liškou, který je méně známý jako dobrodruh na motorce.

Proslul sice rolemi všemožných podivínů, ale kromě herectví miluje také cestování a motorky. Projel už téměř celou Jižní Ameriku i spousty dalších zemí a točí o tom úspěšné dokumenty. Naposledy společně s Janem Révaiem a Hynkem Bernardem brázdili džungli Střední Ameriky jakožto Vandráci čili Vagamundos. Světoběžník a dobrodruh Pavel Liška se už zase chystá na další motocestu s Vandráky. A také na další roli podivína. Co vše o sobě prozradil? Například to, že má patent na hajzlík. „Já totiž odmalička nesnáším kakání na čupku v přírodě. Můj vynález, cestovní rozkládací prkýnko, jsem si vymyslel u nás na chalupě, to mi bylo tak devět,“ říká Pavel Liška. Ale více už v novém čísle Prima ZOOM.

Toto vydání se bude hodně věnovat cestování, protože hlavním partnerem čísla je CK Blue Style. Projedeme nejkrásnější řecké ostrovy, Bulharsko nebo Tunisko. Protože se blíží sedmé narozeniny dokumentárního kanálu Prima ZOOM, ukážeme vám 7 nových divů světa, 7 nej přírodních krás, sedmero tajemství zvířecích smyslů či 7 měst, která stojí za pozornost. Trošku se budeme věnovat ekologii, vánoční téma naplní kapří monstra, odhalíme Hitlerovy tajné zbraně nebo moderní nemoci dávných mumií. Nechybí ani oblíbená křížovka, tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima ZOOM a množství dalších tematicky rozmanitých článků. To ale nebude vše, díky šťastným narozeninám obdarujeme každého sedmého soutěžícího čtenáře, pro kterého budeme mít jeden ze sedmi skvělých dárků – desková hra Prima ZOOM, tričko Prima ZOOM, kniha Petra Horkého, vstupenky do kina, roční předplatné časopisu Prima ZOOM a dámské i pánské balíčky kosmetiky Dermacol. A jak se soutěže můžou čtenáři zúčastnit? Stačí si zakoupit časopis, opsat soutěžní kód uvedený na straně 7 a poslat odpověď na soutěžní otázku: „Co je pro Vás ten nejkrásnější div světa?“

Magazín Prima ZOOM vydává FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Mezi její další tituly patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, další stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tyto časopisy vznikají ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA PRINT. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává ve spolupráci s nakladatelstvím DONAU MEDIA.

Časopis si můžete také objednat, aby Vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz. Nyní máme pro 80 nejrychlejších speciální nabídku předplatného za zvýhodněnou cenu i s dárkem ve formě rodinné deskové hry Prima ZOOM.