Známí youtubeři, herní pecky, sport a fenomenální hudební show! To byl sobotní KAMIQ YOU FEST, který přilákal 10 000 návštěvníků

V prostorách Průmyslového paláce a jeho venkovní zóny se v sobotu 14. září konal našlapaný festival KAMIQ YOU FEST, který každoročně pořádá kanál Prima COOL a TV ÓČKO.

Akce, která čtvrtým rokem baví všechny fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu, nabídla nově i sportovní zónu, kde se představili sportovci v hned několika exhibicích. A tak letos nechyběla ani správná fandící nálada, která přilákala do areálu 10 000 návštěvníků. Titulárním partnerem festivalu byla již podruhé v řadě ŠKODA AUTO.

V pravém křídle Průmyslového paláce se v průběhu dne vystřídala známá jména české i slovenské hudební scény, jako jsou Vojta D., Sima nebo ATMO Music, nechybělo ani první hudební vystoupení interpreta EARTHA. Ve večerních hodinách se potom celým Výstavištěm rozezněly tóny nejnovějšího songu Acapella Mikolase Josefa, který si na pódiu zazpíval i s fanynkou a jednoznačně si získal všechny v publiku. Celý den potom završila SPECIAL DJ SHOW Leoše Mareše, která rozezpívala a roztančila nejednoho návštěvníka.

Tradičně nechyběla ani Gaming zóna, která nabídla i finále FORTUNA COOL Ligy, ze které si po téměř 12 hodinách vítězství odnesl tým eSuba. Slavnostní předání poháru tak proběhlo až v neuvěřitelných 23.00 hodin. Spoustu aktivit a zábavy si návštěvníci užili také na stánku Komerční banky, která je hlavním partnerem festivalu už od prvního ročníku. Návštěvníci si mohli zapařit hru Counter Strike s influencerkou Viktorkou a Adamem Kajumim nebo zahrát FIFA 19. Letošní novinkou byla venkovní KB chill zóna se stylovou kavárnou. Na akci se pak představili také youtubeři Creep, Porty, Peca, Naty Hrychová, Annie Camel, Lukefry nebo Luboš Je Celkem Fajn, kteří se fanouškům věnovali nejen na pódiu, ale i na Meet and greet.

Nově na návštěvníky čekala také sportovní zóna, která nabídla jedinečnou exhibici české dřevorubecké reprezentace pod hlavičkou značky Stihl. Nezapomenutelná show a dechberoucí výkony zástupců sklidily obrovský aplaus. Nechyběla ani exhibice ve stolním fotbálku, U-rampa pro skate i BMX, ani fotbalová klec 2 na 2 od FAČR. Na hlavním pódiu se také ve večerních hodinách představila vícenásobná mistryně světa ve Freestyle fotbale Lucie Kevická.

Titulárním partnerem akce byla již podruhé ŠKODA AUTO, díky které se návštěvníci mohli na místě inspirovat zbrusu novým vozem ŠKODA MOUNTIAQ, navrženým studenty Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO, novým vozem ŠKODA KAMIQ nebo zcela unikátní vizí kompaktního crossoveru ŠKODA VISION X. K dispozici byl také celý SUV park, kde si návštěvníci mohli sami vyzkoušet jízdní vlastnosti SUV aut značky ŠKODA.

Dámy a dívky si mohly užít odpočinek v růžové Prima LOVE Zone, nechat se nalíčit nebo zaplést tolik oblíbené barevné copánky. Pohodovou atmosféru potom vykouzlil zpěvák Martin Harich, který akusticky s kytarou zpíval nejen na pódiu, ale i pod ním mezi lidmi. Odpoledne potom zazněly nadčasové hity skupiny Holki, která letos oslavila 20 let. A zkrátka nepřišli ani pánové, pro které byla připravena COOL Men zóna i chill s rádiem SPIN. Ti nejmenší se potom vyřádili v HARIBO dětské zóně.

Akci připravila primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.