CNN Prima News Tomáš Řepka

Tomáš Řepka

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Řepka“

„Hříšník“ Řepka poodhalí své soukromí v novém filmu. Uvidíte pravdu a realitu, slibuje

Hříšník. Takový je podtitul nového filmu, který mapuje život jednoho z nejkontroverznějších českých fotbalistů Tomáše Řepky. V něm slavný bouřlivák poodhalí některé kapitoly ze svého života. Diváci se mohou těšit i na scény z dob, kdy si Řepka odpykával trest za mřížemi. Pochmurné časy ale vyrovnají šťastné měsíce tohoto roku, kdy si sportovec vzal moderátorku Kateřinou Kristelovou. Ta pro redakci Showtime na CNN Prima NEWS prozradila, že svatbu vnímala jako rituální spojení.

Stal se ze mě lump, tak jsem tak i vypadal. Křížek popsal budování prestiže za mřížemi

Návrat do rockových let, obavy ze žloutenky i podpora veřejnosti a známých osobností. Jachtař David Křížek se v rozhovoru pro Showtime na CNN Prima NEWS rozpovídal o zážitcích z vězení. Přiznal, že jídlo bylo hrozné, ale ví, že se za mříže nechodí za odměnu. Nastínil také, zda z deníku, jenž si ve vězeňském mundúru psal, vznikne publikace.

Fotbalový rebel Řepka o derby: Ligu vyhraje Sparta, za změnou je trenér Priske

Bývalý fotbalový tvrďák Tomáš Řepka je přesvědčen, že ligu letos vyhraje Sparta. Pro CNN Prima NEWS to řekl před sobotním zápasem sezony, v němž se jeho bývalý klub utká s největším konkurentem ze Slavie. Jako někdo, kdo měl během aktivní kariéry vždycky problém s autoritami, v rozhovoru překvapil: Za posledními úspěšnými výsledky Sparty vidí hlavně jejího dánského trenéra Briana Priskeho.

Blikanec i v okresním přeboru. Řepka zaplavil sudího salvou vulgarismů, dostal flastr

Sice už nějaký pátek nefiguruje na prvoligových fotbalových trávnících, ovšem bývalý reprezentant Tomáš Řepka nadále zůstává bouřlivákem. Jeho divokou povahu nyní poznal na vlastní kůži i rozhodčí v okresním přeboru Jiří Uher. Na Kutnohorsku hraje ikona Sparty Praha za Červené Janovice a v posledním zápase se pořádně rozvášnila. Až tak, že disciplinární komise udělovala dodatečný trest.

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Čeká tě tam peklo, naznačují odsouzenému Křížkovi. Kteří slavní skončili za mřížemi?

Manžel bývalé české miss Lucie Křížkové, jachtař David Křížek, není z českého showbyznysu zdaleka jediný, kdo měl oplétačky se zákonem. V minulosti skončily za katrem i další známé tváře. Jen namátkou: Tomáš Řepka, Martin Maxa, Jiří Schmitzer, Vladimír Kratina, Jan Révai, Jan Antonín Duchoslav nebo Ondřej Hejma. Za co byli trestáni a kolik let si odseděli? Mnozí přiznávají, že jejich sláva jim v cele byla spíše na škodu.