CNN Prima News Tomáš Řepka

Tomáš Řepka

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Řepka“

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

10. července 2021 09:13

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Řepka ostře o Češích: Čtvrtfinále nám prohrál trenér, nadržuje slávistům. Krmenčík? Úlet

4. července 2021 12:52

Tažení českého týmu je u konce. Pravděpodobně později, než se před turnajem očekávalo. Parta táhnutá Patrikem Schickem nestačila ve čtvrtfinále Eura na Dánsko a prohrála 1:2. Podle bývalého reprezentanta a fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky jde o výsledkový úspěch, ale zároveň vidí mezery. Vadí mu zejména tahy kouče Jaroslava Šilhavého.

Čeká tě tam peklo, naznačují odsouzenému Křížkovi. Kteří slavní skončili za mřížemi?

8. května 2021 16:08

Manžel bývalé české miss Lucie Křížkové, jachtař David Křížek, není z českého showbyznysu zdaleka jediný, kdo měl oplétačky se zákonem. V minulosti skončily za katrem i další známé tváře. Jen namátkou: Tomáš Řepka, Martin Maxa, Jiří Schmitzer, Vladimír Kratina, Jan Révai, Jan Antonín Duchoslav nebo Ondřej Hejma. Za co byli trestáni a kolik let si odseděli? Mnozí přiznávají, že jejich sláva jim v cele byla spíše na škodu.

Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl, říká Řepka. Nové logo Sparty vzbuzuje vášně

12. února 2021 12:54

Změna loga, takzvaný rebranding, vždy vzbudí ve sportovním prostředí velké emoce. Ve čtvrtek se stala středem pozornosti fotbalová Sparta Praha, jež změnila identitu poprvé od roku 1993. Podle generálního ředitele Letenských Františka Čupra se na novém logu s jednodušším pojetím pracovalo rok a půl, což mnohé zarazilo. A například bývalý kapitán Sparty Tomáš Řepka snahu marketingového oddělení vyloženě poplival.

Vězení mi hodně pomohlo, teď ale musím být hodný, říká bouřlivák Tomáš Řepka

10. června 2020 14:58

Dnešní Show Jana Krause opět slibuje skvělou zábavu. Pozvání k populárnímu moderátorovi totiž přijali bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka, „česká Lady Soul“ Marie Rottrová a hojně obsazovaný herec Lukáš Příkazký. Na oblíbenou talkshow se můžete těšit dnes ve 21:35 na Primě. My vám ale už teď přinášíme malou ukázku.