reklama
CNN Prima News Tomáš Řepka

Tomáš Řepka

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Řepka“

Šéva, Bóřa, Masíčko. Jsem rád, že tyhle kluky máme, jásá Vlček. Co říká o Řepkovi?

10. července 2021 09:13

Když čeští fotbalisté nezvládli závěr duelu s Tureckem na Euru 2008 a turnaj pro ně skončil, byl na hřišti přibližně pět minut. V současnosti působí Stanislav Vlček jako vedoucí elitního týmu pražské Slavie. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS se legenda „sešívaných“ rozpovídala o výkonech současných slávistů na letošním Euru i o tom, jak složité bude reprezentanty v týmu udržet. Co vzkázal Tomáši Řepkovi, který národní tým kritizuje, a proč si na třináct let starý zápas s Tureckem během šampionátu vzpomněl?

Řepka ostře o Češích: Čtvrtfinále nám prohrál trenér, nadržuje slávistům. Krmenčík? Úlet

4. července 2021 12:52

Tažení českého týmu je u konce. Pravděpodobně později, než se před turnajem očekávalo. Parta táhnutá Patrikem Schickem nestačila ve čtvrtfinále Eura na Dánsko a prohrála 1:2. Podle bývalého reprezentanta a fotbalového bouřliváka Tomáše Řepky jde o výsledkový úspěch, ale zároveň vidí mezery. Vadí mu zejména tahy kouče Jaroslava Šilhavého.

Čeká tě tam peklo, naznačují odsouzenému Křížkovi. Kteří slavní skončili za mřížemi?

8. května 2021 16:08

Manžel bývalé české miss Lucie Křížkové, jachtař David Křížek, není z českého showbyznysu zdaleka jediný, kdo měl oplétačky se zákonem. V minulosti skončily za katrem i další známé tváře. Jen namátkou: Tomáš Řepka, Martin Maxa, Jiří Schmitzer, Vladimír Kratina, Jan Révai, Jan Antonín Duchoslav nebo Ondřej Hejma. Za co byli trestáni a kolik let si odseděli? Mnozí přiznávají, že jejich sláva jim v cele byla spíše na škodu.

Vězení mi hodně pomohlo, teď ale musím být hodný, říká bouřlivák Tomáš Řepka

10. června 2020 14:58

Dnešní Show Jana Krause opět slibuje skvělou zábavu. Pozvání k populárnímu moderátorovi totiž přijali bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka, „česká Lady Soul“ Marie Rottrová a hojně obsazovaný herec Lukáš Příkazký. Na oblíbenou talkshow se můžete těšit dnes ve 21:35 na Primě. My vám ale už teď přinášíme malou ukázku.

reklama